Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vila cu deschidere la lac - Branesti - constructie 2016 - mobilata si utilata
20

De la primul pas in interior, aceasta casa transmite exact ceea ce isi doreste orice familie: liniste, confort si senzatia autentica de „acasa”. Spatiile sunt gandite sa functioneze natural pentru viata de zi cu zi, dar si pentru momentele petrecute impreuna. Zona de living, cu semineul pe lemne, devine ...

1452 EUR/m2 | 310 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat 77 mpu zona Rahovei Ciresica
12

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 77 mp, zona Ciresica (Rahovei), Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Acces cu bariera doar pentru locatari TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

1727 EUR/m2 | 77 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Adamant Towers | 3 camere | tip 3B | 100mp | Sos Nicolina Iasi
18
4

Apartament 3 camere, tip 3B, decomandat, suprafata 99,90 mp, compartimentat astfel: - hol acces 16,50mp - living 22,90mp - bucatarie 7,30mp - dormitor 14,80mp - dormitor 12,00mp - baie 4,50mp - baie 2,40mp - balcon 15,40mp - balcon 4,10mp Acesta este echipat cu: încălzire prin pardoseală, ...

1972 EUR/m2 | 80 m2

Nicolina, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida
20

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida

Apartament de 3 camere in exclusivitate, situat pe Strada Drumul Fermei, intr-un imobil construit in 2014, la etajul 3 din 4 (fara lift), ideal pentru cei care cauta un spatiu bine compartimentat intr-o zona linistita. Cu o suprafata de 75 mp, locuinta ofera camere generoase si luminoase, fiind potrivita ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||
13

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia de autobuz 125, la aproximativ 8 minute de mers pe jos. La doar 6 minute se afla o alta statie de autobuz deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are o suprafata ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi
20

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere, total decomandat ndash; Brown Residence, B-dul Metalurgiei Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, total decomandat, situat in complexul Brown Residence, pe B-dul Metalurgiei ndash; o zona in plina dezvoltare, ideala pentru locuit sau investitie. ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 3 minute Metrou Tineretului si Parcul Tineretului
12

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Metrou Tineretului Apartament cu 3 camere, situat pe strada Trestiana, la doar 3 minute de Metrou Tineretului si Parcul Tineretului. Suprafata: 68 mp Etaj: 6 10 Bloc construit in 1978 Apartamentul are compartimentare practica, camere luminoase si acces rapid ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Complex Rezidential | Casa moderna | 4 Camere | Teren 407 mp | Zona linistita
4

Casa noua si moderna, amplasata pe un teren generos de 407 mp, conceputa pentru confort, functionalitate si un stil de viata echilibrat, intr-o zona linistita si bine conectata. Cu o suprafata utila de 117 mp, locuinta ofera spatii bine optimizate, luminoase si confortabile, ideale pentru o familie ...

1329 EUR/m2 | 112 m2

Berceni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare
13

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare

Metrou Dimitrie Leonida - 12 Minute- Apartament 2 Camere - Mobilat - PArcare De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat si utilat situat in Popesti-Leordeni, la doar 12 minute de metrou. Dispune de o suprafata utila totala dee 54 mp. Se afla la etajul 2 3, fara lift. Imobil finalizat ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat
6

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat

Studio modern disponibil pentru vanzare situat pe Strada Sfanta Agnes nr 17C in zona rezidentiala linistita Proprietate complet mobilata si utilata, pregatita pentru mutare imediata sau investitie finisaje de calitate si compartimentare eficienta pentru confort optim Sistem de incalzire mixt: ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vila individuala ~ Primaria Popesti Leordeni- Teren 480 MP -
13

Oferim spre vanzare o vila individuala ,situata pe Strada Leordeni , in centrul orasului Popesti -Leordeni . Facilitati in zona : *Liceul Teoretic quot;Radu Popescu quot; - 9 minute mers pe jos *Primaria Popesti - 4 minute mers pe jos * Parc Alexandru Garian - 3 minute mers pe jos *Mega Image Popesti ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa tip duplex - mobilat si utilat complet - 4 camere- panouri fotovoltaice
20

Va propunem spre vanzare un duplex Parter + Etaj + Pod de depozitare, complet mobilat si utilat, ideal pentru o familie care isi doreste confort, eficienta si mutare imediata fara investitii suplimentare. Proprietatea este amplasata pe un teren de 248 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 117 mp, ...

1325 EUR/m2 | 117 m2

Berceni, Ilfov

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina
8
1

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere mobilat - utilat , la doar 50 m de plaja. Distanta plaja : 50 m Locatie : Navodari , Absolut Residence Suprafata utila : 48 mp +gradina proprie : 23 mp An constructie : 2018 Mobilat - utilat . Pret : 91.900 euro Pentru mai ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

central, Navodari, Constanta

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI
11

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI

Metrou BERCENI - Apartament 3 camere , 2 bai Suprafata utila : 66 mp An constructie : 2020 Etaj : 5 5 ( cu lift ) Complet mobilat - utilat . Loc de parcare : ~ Subteran : 12.000 ~ Exterior : 9.000 euro Pret : 132.900 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la : 0729.233.500 Alexandra ...

2144 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea