Promovat
Apartament 3 camere la cheie cu parcare subterana!
7

Apartament 3 camere la cheie cu parcare subterana!

Va oferim spre vânzare, în exclusivitate, un apartament modern, situat la etajul 2/4 al unui bloc nou cu lift, în ansamblul rezidențial Beta Residence. Detalii apartament: • Suprafață: 47 mp utili + balcon deschis • Compartimentare: living cu bucătărie open-space, 2 dormitoare, baie cu geam și dressing • Se ...

2660 EUR/m2 | 47 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa D+P+E+M + Casa P+1 + Anexa | Teren 507mp | Zona centrala Mangalia
10

Va propunem spre vanzare o proprietate situata in Municipiul Mangalia, intr-o zona centrala, ideala pentru doua familii, locuinta extinsa sau investitie (locuire + inchiriere). Imobilul este amplasat pe un teren intravilan de 507 mp, cu deschidere de 11 ml la strada Matei Basarab, si este compus din ...

3131 EUR/m2 | 130 m2

central, Mangalia, Constanta

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
4

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mobilat si utilat Militari Residence 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 6, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 84 cu o suprafata utila totala de 58 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe strada ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Chiajna, Ilfov

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
BAZA INDUSTRIALA IN CONSTANTA
20
2

BAZA INDUSTRIALA IN CONSTANTA

Constanta, zona Industriala – baza industriala compusa din teren platforma betonata in suprafata de 10165 mp si 2979 mp construiti impartiti in 5 cladiri dupa cum urmeaza: C1 – eurohala cu suprafata construita de 1088 mp – hala depozitare/productie cu spatii de birouri, grupuri sanitare si spatiu de ...

Zona Industriala, Constanta, Constanta

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Berceni, Metalurgiei, Grand Arena, Piata Sudului, Metrou
3

Berceni, Metalurgiei, Grand Arena, Piata Sudului, Metrou

Garsoniera decomandata, renovata integral, CENTRALA proprie, situata la parter inalt in bloc de 10 nivele reabilitat.

2229 EUR/m2 | 35 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Imobil de vânzare în Bălcăuți, jud. Suceava, P+M, 367 mp desfășurați
4
1

Proprietar. Ofer spre vânzare imobil cu uz rezidențial sau comercial, construit pe fundații continue tip talpa din beton armat, zidărie din cărămidă și partial BCA, șarpantă din lemn și învelitoare din tablă de aluminiu. Regimul de înălțime este P+M, cu 367 mp suprafața desfășurată; amprenta la sol fiind ...

290 EUR/m2 | 327 m2

Balcauti, Suceava

Apartament de vanzare 5 camere 121 mp utili zona Campului Fagaras
5
3

Apartament 5 camere de vanzare, decomandat, 110 mp, zona Campului , Fagaras.      Apartamentul este compus din 5 camere, 2 bai, bucatarie, un balcon spatios de 11 mp si lift. Avantaje majore ale acestui apartament:          - este situat in cea mai bine ...

882 EUR/m2 | 110 m2

Fagaras, Brasov

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul parter in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

2545 EUR/m2 | 55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

De vânzare apartament în orașul Buziaș
9
2

De vânzare apartament în orașul Buziaș

Se vinde apartament renovat complet cu două camere situat în Orașul Buziaș Str.florilor nr9 etajul 3 Apartament izolat exterior Balcon închis termopan și izolat și interior Instalație electrica nouă Instalație sanitară schimbată Geamuri termopane Uși schimbate noi Parchet schimbat nou Centrală ...

1170 EUR/m2 | 47 m2

Buzias, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan 708 metri pătrați+casă de finisare 138 m pătrați +250 m pătrați stradă privată
10
1

Vând teren intravilan în Bistrița. Strada Iancu Jianu. Suprafața 708 m pătrați +casă de finisare 138 m pătrați +250m pătrați proprietate stradă privată. Utilități la 150 m la întrarea pe strada privată. Fântână în curte. Proprietate intabulata. Informații suplimentare la telefon. Preț în euro negociabil! Nu ...

708 m2

Centura, Bistrita, Bistrita-Nasaud

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere
5
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, renovat modern, mobilat si utilat, Zona Piața Meva, Drobeta Turnu Severin Dacă îți dorești un loc pe care ești gata să îl numești acasă , este exact ceea ce cauți. Amenajat cu accent pe detalii, îți poate oferi exact acel sentiment. Apartamentul situat la etajul 3 dispune ...

1508 EUR/m2 | 65 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa în Frătăuții Vechi, Suceava, 121mp, construită 1994, renovată 2016
9
4

Vând casă deosebită în comuna Frătăuții Vechi, județul Suceava, cu 121 mp construiți și anexa de 9,5mp, plus teren intravilan de 342 mp. Comuna Frătăuții Vechi se află la 5 km de orașul Rădăuți și la 40 km de orașul Suceava. Casa are două intrări separate, ceea ce facilitează o compartimentare multifamilială. În ...

471 EUR/m2 | 121 m2

Fratautii Vechi, Suceava

Salvează căutarea