Imobiliare

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
1

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern P+1, 110mp utili cu un teren de 310mp
5

Duplex modern P+1, 110mp utili cu un teren de 310mp

Bindea Imobiliare vă oferă spre vânzare o jumătate de duplex situată în Giarmata Mare, amplasată pe un teren de 330 mp, într-o zonă nouă, în plină dezvoltare, cu acces rapid pe drumul cu 4 benzi către Timișoara și conexiune facilă către autostradă. Imobilul se remarcă printr-o arhitectură modernă, deosebită, ...

1792 EUR/m2 | 106 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Teren Intravilan 418 MP | TOATE UTILITĂȚILE | AMPOI III |
1

Teren Intravilan 418 MP | TOATE UTILITĂȚILE | AMPOI III |

Teren intravilan de vânzare – Alba Iulia, cartier Ampoi III, 418 mp, și pretabil pentru constructie ! PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în cartierul Ampoi III, cu o suprafață de 418 mp și o deschidere generoasă de 16,45 mp, ideal pentru construcții/investiție. Terenul ...

418 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Vila clasica de familie |teren 1137| pozitie excelenta - nord
16
1

VILA CLASICA DE FAMILIE |TEREN 1137| POZITIE EXCELENTA - NORD Rm. Valcea, Cartier Nord 320.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATOR! Casa bine compartimentata, cu o suprafata utila de 247 mp, construita pe 4 niveluri, ideala pentru o familie care isi doreste confortul unei locuinte la curte fara a renunta ...

1296 EUR/m2 | 247 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren agricol 4

vand teren agricol

Vand teren agricol 1.8 ha si padure 2 ha la pretul pietei Informatii - Lidia 0757275020 sau 00447776816354

Calafat, Dolj

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!
5
1

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, zona cu vegetatie, bine compartimentat, spatii de depozitare, balcon generos, parchet fag, fara imbunatatiri. Se doreste plata cash. COD P2019

1324 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Scoala 116
1

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Scoala 116

Apartament cu 3 camere, decomandat, bine compartimentat, luminos, vedere mixta, bloc anvelopat, curat, decent, bucatarie spatioasa, balcon inchis, zona cu facilitati, spatii comerciale, scoli, gradinite, piata, transport in comun, metroul la 12 min. COD P2035

1636 EUR/m2 | 66 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image
4
3

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image

Apartament cu 2 camere, decomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, zona in care regasiti scoli, centre comerciale, locuri de agrement, vegetatie, transport in comun. Apartamentul este curat, ingrijit, imbunatatiri, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan, mobilat daca se doreste. COD P1978

1877 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Metrou, Parc IOR
3

Titan, Camil Ressu, Metrou, Parc IOR

Apartament cu 2 camere, decomandat, luminos, bine pozitionat, 9 din 10, renovat, in zona regasiti metrou, magazine, piata, scoli. COD P2091

2212 EUR/m2 | 52 m2

NICOLAE GRIGORESCU, Sector 3, Bucuresti

Titan, Theodor Pallady, Piata Salajan, Dumbrava Noua
3

Titan, Theodor Pallady, Piata Salajan, Dumbrava Noua

Garsoniera de vanzare, etaj 5 din 8, in bloc reabilitat, imbunatatiri, mobilat si utilat, in zona regasiti magazine, scoli, metroul si parcul IOR la cateva minunte distanta. cod P2084

2222 EUR/m2 | 27 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament
10
7

Vând apartament

4 camere, 2 bai, 2 balcoane, o bucătărie, centrală, termopane noi, recent renovat

895 EUR/m2 | 95 m2

Fetesti-Gara, Ialomita

Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, renovat, instalatii noi, aer conditionat, luminos, bine compartimentat. balcon inchis, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, piata, scoli, metrou, parc. Fotografia este cu titlu de prezentare. cod P2074

2367 EUR/m2 | 60 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 116.000 euro ( tva inclus)

1933 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur

Apartament spatios, 4 camere, semidecomandat, bine compartimentat, imbunatatiri, CENTRALA de apartament, 2 bai, 2 balcoane, spatii de depozitare, vedere mixta, zona cu vegetatie, aflat la parterul unui bloc de 4 etaje, reabilitat. COD P1964

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Profi, Metrou
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Profi, Metrou

Apartament cu 2 camere, decomandat, avand instalatiile schimbate, renovat integral, etaj 2 din 4, in bloc reabilitat, zona cu facilitati, scoli, magazine, metroul la cateva minute. COD P2052

1920 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
1
2

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere,1 din 4, fara imbunatatiri, bine compartimentat, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, balcon inchis, zona cu vegetatie, scoli, magazine, piata, metrou. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD P1990

2125 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Camil Ressu, Ambrozie, Parc, Piata, Metrou
6
2

Dristor, Camil Ressu, Ambrozie, Parc, Piata, Metrou

Apartament cu 3 camere, luninos, semidecomandat, 6 din 10, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, magazine, scoli, piata, parc, metrou. Apartamentul este decent, imbunatatiri, calorifere schimbate, aer conditionat, mobilat si utilat, locuibil. COD P1345

1816 EUR/m2 | 68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand teren Daiesti Valcea

Vand teren Daiesti Valcea

Teren 5000mp cu perspectiva splendida plat in prezent plantat

Sanbotin, Valcea

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image
2
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, 1 din 4, bloc reabilitat, in zona cu magazine, scoli, facilitati. Apartamentul are instalatia termica si caloriferele inlocuite si este decopertat in vederea renovarii. COD 1997

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa in Campulung Muscel
10

Casa in Campulung Muscel

Casa de 150 mp,compusa din 3 dormitoare spatioase (2 cu baie proprie),living si bucatarie open space,baie mare,hol,camera tehnica,camera centralei si beci. Interioarele finisate,placa de beton la parter,incalzire in pardoseala,instalatii electrice,apa,canalizare si gaz noi,tamplarie noua Salamander,curte ...