Promovat
Duplex Premium 145mp Utili | Living 50mp | Zona Dedeman
20

Duplex Premium 145mp Utili | Living 50mp | Zona Dedeman

Vă propunem spre vânzare un duplex deosebit, caracterizat prin spații extrem de generoase și o compartimentare inteligentă, situat pe strada Corneliu Botuș, în imediata apropiere a zonelor comerciale Dedeman și OK Shopping Center. Dacă sunteți în căutarea unei case unde camerele nu sunt doar "standard", ...

1324 EUR/m2 | 145 m2

sud-est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura
19
3

Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura

RTX Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0 pentru cumpărător, un apartament cu 3 camere situat în municipiul Slatina, pe strada Păcii. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-un imobil care beneficiază de acoperiș autorizat, oferind un plus de protecție și confort. Locuința este ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Slatina, Olt

Promovat
Teren 2500 mp în natură, Valea Bratia, priveliște spre munți
9
1

Teren de vânzare – 2500 mp în zonă superbă, Valea Râului Bratia AZURA Imobiliare va oferă spre vânzare teren în suprafață de 2500 mp, cu deschidere de 28 m, situat pe Valea Râului Bratia, într-o zonă liniștită și pitorească. Priveliște deosebită către Munții Iezer-Păpușa Acces facil – drum asfaltat ...

2,500 m2

Berevoesti, Arges

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
6

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren zona Corbeanca - Petresti
9
4

Teren zona Corbeanca - Petresti

vând teren intravilan pt casa, 580m util plus drum de servitute aproape de DN1 VALUE CENTER, Colina Lake, lacul Petrești, curent pe strada fara canalizare, gaz și asfalt. zona în plină dezvolatre, peste 15 case in construcție. Acces rapid in DN1 PRIN 3 STRAZI. PRET 35000 EURO NEGOCIABIL, accept plata ...

580 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Ext.Nord - Loturi Industrial: 2000-3000 mp - P.U.Z. - utilit.complete
2
2

IM Imobiliare ofera spre vanzare parcele de teren industrial, cu P.U.Z., situat in Sanandrei, invecinate cu noua descarcare urcare/coborare de pe A1 (drum in lucru), Centura Nord Timisoara, Aeroport Timisoara, Ikea (7 km); Mahle (4km); Sameday (4km), Banat Business Park (500 m) Parcele disponibile incepand ...

2,000 m2

Sanandrei, Timis

vand casa com Săndulesti
5
1

vand casa com Săndulesti

An constr.2008 Supraf.teren 1200 mp Supraf.locuibila utila 222,50 mp Parter: * Hol,scara,bucatarie,cămară,camera de zi,living,baie servici,garaj. (106 mp) Mansarda: * Hol,scara,baie mare,doua dormitoare,dressing,doua balcoane. (117 mp) (Termopane,incalzire centrala Gaz si Lemne,Livada cu 45 pomi fructiferi,zmeur,mur,etc.Apa,Gaz,Curent,Canalizare,Internet.) *Posibilitate ...

1178 EUR/m2 | 225 m2

Sandulesti, Cluj

Vânzare casa curte
10
9

Vânzare casa curte

Vând casa p+1,in suprafață de 209 mp și teren curte 267 mp, zona Carrefour Colentina, 315000 euro negociabil, direct proprietar, exclus intermediari!

1507 EUR/m2 | 209 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vând închiriez hală 600 mp pentru activități micro. Zona Lespezi Bacău.
8

Vând închiriez hală pentru activități depozitare ce nu necesită descărcare TIR , din cauza intrării înguste. Tirul are acces până la 20 m de hală. Hală construcție 2010 , BCA, izolată, curent 3,80 , înălțime interioară 3,60 , acoperiș tip Lindab. Băi , birou , suprafața utilă 470 Mp parter plus 130 ...

333 EUR/m2 | 600 m2

Bacau, Bacau

Proprietar Iulius Mall
8
9

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam semidecomandat mobilat si utilat 43+5mp utili et 8 M. Viteazul
10
2

Vand apartament cu 2 camere si balcon , semi-decomandat , situat in zona Mihai Viteazul Sibiu una dintre cele mai bune zone rezidentiale. Apartamentul este situat la etajul 8 in bloc cu lift modernizat , dispune de orientare S-E , este luminos si insorit , blocul dispune de locuri de parcare amenajate ...

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sibiu, Sibiu

Teren intravilan 18

Teren intravilan

Vand teren intravilan 2500 mp, situat pe drumul Dispensarului la 250 m de DN1B. Utilitati la strada , gaze, apa, curent electric. Acte la zi Pret 10 Euro / mp

VALEA CALUGAREASCA, Prahova

Casa de vanzare, curte comuna cu 1 locatar, 110 mp, zona ultracentrala
8
2

Blitz imobiliare va ofera spre vanzare o casa in curte comuna cu un singur locatar situata in zona centrala a orasului. Casa este compusa din 3 camere, 2 bai, antreu, bucatarie si pod si o pivnita generoasa. Suprafata de teren aferenta proprietatii este de 400 mp sii exista posibilitatea cumpararii proprietatii ...

2591 EUR/m2 | 110 m2

Targu Mures, Mures

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp
5

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp

Proprietar vand teren pe Str Alexandru Moruzzi nr 16 (vis-a-vis de Spitalul CFR), suprafata 285mp, deschidere 10,3m

285 m2

Galati, Galati

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Teren Arcasilor 552mp
5
4

Teren Arcasilor 552mp

Proprietar vand teren pe o alee adiacenta în Arcasilor 552mp (500 utili+52 alee), deschidere 18m. Preț 36.000 neg.

500 m2

Galati, Galati

Pensiune turistica pe Muntele Mic
4
4

Pensiune turistica pe Muntele Mic

Vind întreg sau prin dezmembrare aceasta clădire astfel corp a 1023 mp construiți corp b 264 mp construiți corp c 1158 mp sau asociere pină se finalizează construcția de folosință , după aceea se face dezmembrarea.pretul sa redus la 500000 Euro plus TVA .

613 EUR/m2 | 815 m2

Bolvasnita, Caras-Severin

Intravilan,Harghita Baile Chirui ,22 km de Miercurea Ciuc, teren  2000 mp .acces apa  si curent
4
5

Intravilan,Harghita Baile Chirui ,22 km de Miercurea Ciuc, teren 2000 mp .acces apa si curent

Proprietar ,vand parcele de 2000 mp ,teren intravilan, construibil..Acces pe drum pietruit 300 m pina DN 13A la 22 km de Miercurea Ciuc spre Vlahita .Pe drumul spre sosea ,in zona SOLYOMKOHATA se afla o mica comunitate de case de vacanta sau locuite permanent. Terenul are deschidere la drum privat ...

2,000 m2

Baile Chirui, Harghita

Teren de vanzare in Costinesti zona Beach Please
1

Teren de vanzare in Costinesti zona Beach Please

COD VT 66 Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren în suprafață de 20000 mp, situat în Costinesti zona Gari Vechi in spatele la Beach Please, Poziţionat într-o zona foarte activă, dinamică şi în plină dezvoltare imobiliară. Proprietatea este o reală investiţie ...

20,000 m2

Costinesti, Constanta

proprietar vând teren intravilan in centrul comunei Tiganasi-Iasi

Proprietar vând teren intravilan cu o suprafata de 3300 mp deschidere 42 m. și 1800 mp deschidere 24 m in centrul comunei Tiganasi-Iasi 24 km, terenul este poziționat intre case , dispune de canalizare,apa curenta, energie electrica , asfalt , la limita proprietatii ,situate intr-o zona linistita ...

3,300 m2

Centru, Iasi, Iasi

Apartament Baile Herculane
6
1

Apartament Baile Herculane

Propietar,vand apartament compus din 2 camere, hol, baie, bucatarie, balcon situat la etajul 1 in statiunea Baile Herculane, judetul Caras- Severin. Apartamentul este renovat modern cu finisaje de calitate. Are urmatoarele imbunatairi: usa intrare schimbata, geamuri termopan, instalatie electrica noua, ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Casa Walter Maracineanu nr.129
5

Casa Walter Maracineanu nr.129

Vând casa la rosu P+1 la parter sunt 3 camere și 1 living iar la etaj nu este compartimentata. Casa se afla pe Walter Maracineanu,nr. 129 Terenul total -1200 mp. -Canal -Apa -Curent -Gaz Preț 115000 euro. Trl.

639 EUR/m2 | 180 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Salvează căutarea