Imobiliare

Promovat
Proprietate cu scop REZIDENTIAL sau  COMERCIAL - zona VICTORIA/EMAG
7
5

Proprietate cu scop REZIDENTIAL sau COMERCIAL - zona VICTORIA/EMAG

Imaginați-va cum ar putea fi transformată această casa într-un camin primitor și plin de farmec. Cu puțină creativitate și o atenție deosebită la detalii, veți putea să îi redați stralucirea. Fiecare colț poate fi transformat într-un spațiu modern și confortabil, se poate alege si pentru utilizarea spațiului ...

1411 EUR/m2 | 73 m2

TomisII, Constanta, Constanta

Promovat
Exclusiv! Apartament 2 camere, terasa 24 mp, parcare subterana
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere intr-o constructie noua situat in zona strazii Eroilor din Floresti. Caracteristici: - 1 bucatarie cu living open space - 1 dormitor - 1 baie - 1 terasa 24mp Proprietatea se vinde impreuna cu 1 loc de parcare subteran la suma de 10000 euro. Apartamentul ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere Baba Novac   Dristor
8
3

Apartament 2 camere Baba Novac Dristor

Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...

2210 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT DE VANZARE 5 CAMERE | CURTE PROPRIE | PANORAMA
18

APARTAMENT DE VANZARE 5 CAMERE | CURTE PROPRIE | PANORAMA

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 5 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Manastur, zona strazii Edgar Quinet. Imobilul este amplasat intr-o zona foarte linistita, ideala pentru familii, in apropiere de scoli, gradinite, locuri de joaca pt copii,, centre comerciale si mijloace de transport ...

2594 EUR/m2 | 160 m2

manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

teren de vanzare podgoria
2
2

teren de vanzare podgoria

De vânzare tere intravilan Podgoria strada Kabos Endre nr9 suprafața 678mp cu utilități apa,canalizare și curent trifazic!

678 m2

Oradea, Bihor

Casa de Vinzare in judetul Dolj la 45 km de Craiova
10

Casa de Vinzare in judetul Dolj la 45 km de Craiova

Această casa de vânzare are 3 camere baie bucătărie si hol cu o suprafață utila de 80 mp. Locuința este parțial mobilata si utilata, oferind un spațiu confortabil si funcțional. Podelele sunt din parchet in camere, iar bucătăria si baia au gresie si faianță. Pereții sunt albi, oferind o atmosfera plăcută. ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Giubega, Dolj

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala eleganta in ansamblu nou din Luna de Sus
6

Casa individuala eleganta in ansamblu nou din Luna de Sus

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala situata in Luna de Sus, intr-un ansamblu rezidential nou format din 9 unitati locative, pozitionat intr-o zona linistita, aerisita si apreciata pentru accesul rapid spre Cluj-Napoca. Proprietatea beneficiaza de orientare mixta, predominant Sud-Est, ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere, ' Mobilat  Resita
1
84

Apartament 2 camere, ' Mobilat Resita

Apartament 2 camere, confort 1 semidecomandat Mobilat amenajat geamuri termopan ,gresie,faianță podele laminate , cabină duș contorizare utilități incalzire proprie cu centrala termica Instalație cupru usa noua la intrare uși de interior noi SCARA CURATA Acte la zi IMAGINE CU REGIM DE ...

825 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Locuinta moderna situata in zona blocului Spray, Marasti
7

Locuinta moderna situata in zona blocului Spray, Marasti

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o garsoniera renovata, situata in cartierul Marasti, in zona blocului Spray, una dintre cele mai accesibile si bine conectate zone ale orasului. Proprietatea se afla la ultimul etaj al unui imobil cu 4 niveluri, reabilitat termic, beneficiind de orientare vestica, ...

4104 EUR/m2 | 27 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea