Promovat
Proprietate  privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie
7

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie

Se oferă spre vânzare o proprietate versatilă, amplasată excelent pe Bulevardul Cetății, într-o zonă urbană activă și foarte bine conectată, cu acces rapid către punctele de interes ale orașului. Datorită poziționării strategice și a configurației, imobilul este ideal atât pentru locuință, cât și pentru ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
FILM! Oportunitate industriala, hala in localitatea Ghelinta, Covasna
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare oportunitatea de a achizitiona un spatiu industrial in localitatea Ghelinta, judetul Covasna Pentru confortul dumneavoastra va invitam sa faceti o prima vizionare, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin ...

Ghelinta, Covasna

Promovat
OPORTUNITATE INVESTITIONALA | HALA VASCAU
18
2

OPORTUNITATE INVESTITIONALA | HALA VASCAU

Oportunitate unica de investitie ndash; hala industriala situata in localitatea Vascau, cu un front generos de 85 m la drumul national E79, ruta intens circulata care leaga Oradea de Deva. Proprietatea dispune de un teren vast de 11,250 mp, din care hala propriu-zisa ocupa 1,500 mp suprafata ...

187 EUR/m2 | 1,500 m2

Central, Vascau, Bihor

Promovat
CASA /RESEDINTA//CLINICA //BIROURI// ANA IPATESCU// PLOIESTI
20
3

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare: VILĂ INDIVIDUALĂ PLOIEȘTI – 375,000 EUR Casele din zonă recent renovate/construite de la zero – clinici medicale și rezidențe. IDEALĂ: Clinică medicală, birou sau casă pentru familie. Construcție nouă (2015), ridicată de proprietar pentru a locui 5 ani, ...

1518 EUR/m2 | 247 m2

Rudului, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere mobilat si utilat Braytim
8
2

2 camere mobilat si utilat Braytim

De vânzare apartament cu 2 camere OPEN space cu o suprafata de 49 mp ,parter , terasa ,complet mobilat si utilat. Situat langa benzinarie Eso, si Profi,la limita dintre Timisoara si Giroc,dispune de centrala proprie cu incalzire in pardoseala,cat si un loc de parcare ,locul este iluminat și supraveghet ...

1827 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi
9
1

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi

2 camere, decomandat, stare foarte buna, et.4, 2 balcoane inchise, 3 debarale, pod propriu, mobilat complet, centrala pe gaz proprie, aer conditionat, apometre, parchet, gresie, faianta, usa metalica, scara curata, liber, curat, vecini buni. Situat in zona Orizont. In apropiere scoala, piata, bazar, ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

Casa tip duplex cu 4 camere si curte generoasa de vanzare in Tauti
9
1

Doresti sa te muti intr-o zona mai linistita si retrasa? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 4 camere in zona Central, Tauti. Casa de vanzare din Tauti este o casa de tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 etaje. Casa este compartimentata astfel: ~ Parter: hol, living, baie, ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

Tauti, Cluj

COMISION 0% Apartament cu 3 camere si terasa de 25 mp, etaj 1 - Torontalului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din ...

1760 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Blasccovici 2 camere de vanzare
5
7

Blasccovici 2 camere de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Blascovici,la etajul 1,suprafata de 48 mp,decomandat,se vinde complet utilat si mobilat. In apropierea apartamentului se afla magazine, gradinita, scoli, cresa. Se accepta credit bancar si disune de loc de parcare! Se vinde urgent!

Blajcovici, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan (loc de casa cu nr) 2652 metri patrati  loc.visag,com.voctor vlad delamarina
2
6

Vand teren intravilan (loc de casa cu nr) 2652 metri patrati loc.visag,com.voctor vlad delamarina

APA RETEA SI STALP CURENT LANGA TEREN,FANTANA IN CURTE. OAZA DE LINISTE SI RELAXARE IN MIJLOCUL NATURII

Visag, Timis

Apartament 3 camere Morilor
5
1

Apartament 3 camere Morilor

Agenție imobiliară intermediem vânzarea,unui apartament cu 3 camere ,2 balcoane,2 băi,etaj 1 4 cu loc de parcare,zona Morilor,Bloc construcție 2009,din cărămidă ,orientare est-nord,superb, cu o suprafață de 84 m utilă fără balcoane și totală 100m, parțial mondial ,preț 125000 euro.Tel Nina imobil ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi
7
4

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi Suprafata: 30mp Etaj:7 An de constructie:1985 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 7 minute Complet mobilat si utilat.

2267 EUR/m2 | 30 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse de vanzare utilat si mobilat cu terasa de 55 mp in Turnisor
20

Penthouse 3 camere de vanzare, decomandat, 58 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui penthouse: • Doua locuri de parcare; • Iesire pe terasa din fiecare camera;  • In proximitatea zonelor de interes; • Posibiliatatea de achizitie unui al doilea loc de parcare; ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere Berceni
6
4

Apartament 3 camere Berceni

Apartament de 63 mp, situat la etajul 3 intr-un bloc de apartamente in zona Berceni. Locuinta dispune de 3 camere spatioase, o bucatarie separata si baie. Apartamentul beneficiaza de o terasa generoasa, perfecta pentru relaxare sau petrecerea timpului liber in aer liber, oferind un loc ideal pentru a ...

1397 EUR/m2 | 63 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa racordata la utilitati, teren 285 mp, Barajul Paltinu-Valea Doftanei
8
5

Agentia HOME4YOU REAL ESTE SRL va propune spre vânzare o proprietate cu vedere la pădure fiind situată în comuna Șotrile, sat Seciuri, compusă din teren intravilan 285 mp și două construcții de tip Anexa (C1-constructie zidita și C2-terasa acoperita) cu o suprafață totală construita la sol de 92 mp, ...

756 EUR/m2 | 41 m2

SOTRILE, Prahova

Apartament NOU 4 camere 91 mpu si LOC PARCARE zona Doamna Stanca
10
2

COMISION 0% LA CUMPARATOR !! Apartament de vanzare cu 4 camere decomandate, avand o suprafata utila de 91 mp si 3 balcoane private cu o suprafata totala de 11 mp, pozitionat la etajul 6 al unui imobil cu lift nou de ultima generatie, si un LOC DE PARCARE inclus in pret zona Doamna Stanca din ...

1810 EUR/m2 | 91 m2

Sibiu, Sibiu

 Teren de vanzare intravilan de 2000 mp in Calea Sagului
1
7

Teren de vanzare intravilan de 2000 mp in Calea Sagului

Teren intravilan pretabil constructii industrial de vanzare in Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan 2000 mp – ideal pentru constructii industriale sau de depozitare, situat intr-o zona in dezvoltare, pretabil pentru constructia de hale industriale sau spatii de depozitare. Terenul beneficiaza ...

2,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere spectaculos cu vedere panoramica la Tomis Plus
6
1

VA41109 Apartament Premium de Vânzare 223 mp utili + Terasă Panoramică 127 mp Etaj 11 Te invităm să descoperi un apartament spectaculos, ideal pentru cei care apreciază luxul, spațiul și liniștea la înălțime. Situat la etajul 11 al unui imobil modern, cu două lifturi rapide, acest apartament redefinește ...

1076 EUR/m2 | 223 m2

Tomis Plus, Constanta, Constanta

Vind teren 508m2
3
9

Vind teren 508m2

Vind teren extravilan 508 m2 lungimea de32m2 și deschidere la strada 16 m2 în Valu Traian lingă stația de betoane parcela 525 58 6 se va da în viitorul apropriat intravilan excepțional pentru construcție se accepta și schimburi de garsoniere in Jud.Constanța la schimb sau cu diferenta din partea mea.de ...

Valu lui Traian, Constanta

Teren arabil 13

Teren arabil

Vând 3 ha teren arabil in zona Rm.Sarat, jud.Buzau. Preț 5 lei/mp.

Ramnicu Sarat, Buzau

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Apartament de vanzare in Obor
5
28

Apartament de vanzare in Obor

Apartament 2 camere OBOR-COLENTINA ,la 15 minute de metrou, mobilat modern,utilat complet. Decomandat,suprafata 55 mp, etaj 9 10, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati.Are centrala termica.Anul de constructie al blocului este 1980.Actele la zi!

1418 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan de vanzare 1437 mp cu front de 15 ml in zona Ronat
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat, avand o suprafata de 1437 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 15 ml la strada fiind ideal pentru dezvoltare rezidentiala sau investitie. ...

1,437 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Teren arabil 10

Teren arabil

Vând teren arabil in zona Râmnicu Sărat. 4,7 lei mp

Ramnicu Sarat, Buzau

Salvează căutarea