Imobiliare

Promovat
Teren cu potențial investițional – 13.263 mp – zona Industrială Nord,
9

Re/Max Dynamic vă oferă in reprezentare exclusivă si fără comision pentru cumpărător o oportunitate pentru dezvoltatori: teren compact, cu suprafață de 13.263 mp, situat în imediata apropiere a zonei industriale Nord și a noului viaduct din Micalaca. Localizare strategică - în proximitatea platformelor ...

13,263 m2

Arad, Arad

Promovat
Teren 1.15 HA lângă Autostrada – Nădlac | clădiri+utilități
7

Teren 1.15 HA lângă Autostrada – Nădlac | clădiri+utilități

Vă propunem spre vânzare o proprietate cu potențial investițional ridicat, situată strategic în Nădlac, într-o zonă cu acces excelent la infrastructura rutieră și la frontiera cu Ungaria. PREȚ DE VÂNZARE: 160.000 € | COMISION 0% pentru cumpărător Locație strategică: lângă DN7, aproape de urcarea pe ...

64 EUR/m2 | 2,500 m2

vest, Nadlac, Arad

Promovat
Proprietar vând casa individuală
10
1

Proprietar vând casa individuală

Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița direct de la proprietari Vindem casa noastră din Dumbrăvița, o locuință luminoasă, primitoare și foarte bine gândită, potrivită pentru o familie care își dorește confort, liniște, spațiu și independență energetică. Casa este individuală, are 5 camere, regim ...

2503 EUR/m2 | 185 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex, 4 camere, 290mp teren, 125mp utili, curent trifazic - Sacalaz
20
1

ID: P890 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 125mp utili, 290mp teren, constructie 2024. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata utila ...

1840 EUR/m2 | 125 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu Evenimente ,Teren si cladiri Vanatori (Stone Park-Hora Miresei)
13

EXCLUSIVITATE Comision 0% pentru cumpărător! Vă propunem spre vânzare o proprietate unică, situată la doar câteva minute de Focșani, în comuna Vânători, în zona cunoscută pentru evenimente Stone Park Hora Miresei. Caracteristici principale: - Suprafață teren: 4.300 mp, cu deschidere la ...

269 EUR/m2 | 800 m2

Vanatori, Vrancea

Depozit-Teren 4000 mp. clădire administrativă, cântar curte betonată, Palota.
7

La doar 10 minute de Oradea, 20 minute de Vama Borș, în localitatea Palota-Sântandrei avem o super oportunitate, teren intravilan de 4000 mp. cu platformă industrială betonată, cântar, clădiri administrative. Proprietatea are aces direct din stradă asfaltată, este pregătită pentru activități comerciale ...

2174 EUR/m2 | 207 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0! Apartament 2 camere decomandat, confort 1 cu suprafața utilă de 54 mp. plus 2 balcoane
10
1

Comision 0! Apartament 2 camere decomandat, confort 1 cu suprafața utilă de 54 mp. plus 2 balcoane, zona Calea Cisnadiei. Apartamentul este situat într-un bloc nou tip vilă P+E1+E2 cu un apartament pe nivel. Blocul este construit din cărămidă și structură de beton armat, la ultimul etaj respectiv ...

1741 EUR/m2 | 54 m2

Sibiu, Sibiu

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City
10

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat lux, refacut de la zero, instalatie electrica schimbata, semi-decomandat, centrala proprie, aer conditionat, su: 67 mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de Shopping City si toate punctele de interes din zona. Apartamentul este structurat astfel: Hol ...

2058 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Eliberare sfârșitul ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc Lidl
6

Apartament cu 2 camere decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare privat trecut in Cf . Compartimentare eficientă: Living spațios Dormitor Bucătărie închisă Baie Hol Apartamentul ...

2109 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat Terasa 30 Mp Centrala Proprie Zona Braytim
5

Apartament spatios, modern cu 4 camere, centrala proprie, incalzire in pardoseala, la etajul 3 din 3, bloc nou din 2024, cu 3 etaje , acoperis din tigla, Suprafață utilă: 75 mp Terasa generoasă: 30 mp Suprafață totală: 105 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, 3 dormitoare, 2 băi, hol, ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera Bacău
5
1

Garsoniera Bacău

Garsoniera lângă Insula, centrul comercial Carrefour, etajul 1, 24 mp,apa calda căldură permanent de la CET. TV,frigider, cuptor cu microunde, plita electrica, etc. Pret 29000 euro,preț FIX.

1208 EUR/m2 | 24 m2

Milcov, Bacau, Bacau

Vind pădure lingă dunarica  are legătură cu dunarea 5

Vind pădure lingă dunarica are legătură cu dunarea

Situata de la Dunării din virf .lingă vilele construite pe marginea dunarii

Zimnicea, Teleorman

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Cripta funerară cimitir Adormirea Maicii Domnului Giulesti
1

Cripta funerară cimitir Adormirea Maicii Domnului Giulesti

Cedez cripta funerară din beton în cimitirul Adormirea Maicii Domnului Giulesti .

Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea