Duplex P+ E, in Sanandrei
11
1

Duplex P+ E, in Sanandrei

Agenția Imobiliară APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un ansamblu de 4 duplexuri noi, din care mai sunt disponibile 2, situate într-o zonă liniștită, in Sanandrei. Prețuri începând de la 115.000 €, în funcție de suprafața utilă și stadiul de finisare: • 71 mp utili – 115.000 € (la gata ) • 75 ...

1691 EUR/m2 | 68 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni
9

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan cu autorizatie de construire pe Calea Urseni, comuna Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 967 mp teren, iar conform autorizatiei de construire, se pot realiza 17 apartamente. Regimul de inaltime al blocului este P+2+Er. POT ...

967 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa Mare Sector 2, 550mp util, 300mp teren
20

Casa Mare Sector 2, 550mp util, 300mp teren

Pe Strada Enache Sandu, într-o zonă liniștită de case din Sector 2, ai o proprietate care nu încearcă să pară mare, chiar este. Vorbim de o vilă construită în 2015, pe structură de beton și cărămidă Porotherm, așezată pe un teren de 299 mp. Construcția are fundație pe pahar și peste 50 de tone de fier ...

1424 EUR/m2 | 457 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pentru familii ! Ap.3 camere decomandat la pret de garsoniera
5
2

Vă puteți muta cu copiii în acest apartament mobilat și utilat,aflat la parter înalt pe strada Arieșului,in spatele bisericii. Loc liniștit,fara trafic,in care copiii se pot juca în siguranță. Are 54 mp, camera de zi mare,bucătărie,hol lung cu dulapuri pe toată lungimea lui, până în tavan.Din hol se ...

907 EUR/m2 | 54 m2

Baia Mare, Maramures

COMISION 0% Teren intravilan, Sacalaz - Zona de Est
1
1

COMISION 0% Teren intravilan, Sacalaz - Zona de Est

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Est, avand o suprafata de 671 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Utilitati: la strada gaz si curent Pretul ...

671 m2

Sacalaz, Timis

OCAZIE ! Teren AGRICOL 1.44 HA Bozanta Mica
5
6

OCAZIE ! Teren AGRICOL 1.44 HA Bozanta Mica

TEREN AGRICOL 1.44 hectare ! Bozanta Mica,teren intabulat,măsurat ,țăruși pe poziție în locația fixată de topograf Forma dreptunghiulara,deschidere 48 m la drum de tractor. Este lucrat,îngrijit. Vânzare imediată,preț excepțional, 500 lei arie Tel

14,400 m2

Bozanta Mica, Maramures

OCAZIE ! 57 ari intravilan la 500 eur ar Seini zona de case noi
1
1

57 ari teren intravilan strada Someșulu,zona de case noi. Este de forma pătrată,se vinde toată suprafața Zona in dezvoltare,pentru cei ce doresc teren mult la casa,și vecini departe. Drum de acces bun,pietruit,în curând asfaltat. Deschidere la drum peste 30 m. Stâlp de curent în fața terenului. Rețeaua ...

57 m2

Seini, Maramures

Apartament cu 2 camere la cheie de vanzare panorama superba
5

Apartament cu 2 camere la cheie de vanzare panorama superba

Apartament 2 camere de vanzare, 54 mp, zona Centru, Cluj-Napoca.   TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Centru, aflat la etajul 18 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 22 Etaje; anul constructiei ...

4981 EUR/m2 | 54 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren extravilan comuna Lumina cu deschidere in soseaua Kogalniceanu
2
6

Vand teren extravilan, 44.500 m. patrati, comuna Lumina, zona Movila Inchinata, cu deschidere 112m in soseaua Kogalniceanu. Partea din spate are deschidere in drum negru ce da in soseaua Tulcea. Pretul este de 25E m2.

Lumina, Constanta

apartament 2 camere ultracentral CICIO POP
8
4

apartament 2 camere ultracentral CICIO POP

Vand apartament 2 camere ultracentral cu suprafata utila 100 mp renovat 2024 situat pe strada cicio pop + curte + pod + pivnita , acoperis de tigla si este format astfel : hol la intrare , 2 camere , baie cu geam si dus , bucatarie , camara cu geam . Incalzirea este cu termoteca + teracota cu lemne ...

870 EUR/m2 | 100 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Unirii, vanzare apartament 2 camere, str. Decebal
12

Unirii, vanzare apartament 2 camere, str. Decebal

COD INTERN ANUNT V/2662RA Mao Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Unirii, pe strada Decebal, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către magazine, stații de autobuz, școli, farmacii, unități bancare și parcuri. Apartamentul are ...

1951 EUR/m2 | 51 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1984, structura este de beton, iar materialul ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mobilat utilat MILITARI RESIDENCE 86 900 EURO
18

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat pe strada Tineretului, nr. 85. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un bloc de 7 etaje, cu lift, construit in 2019 cu o suprafata de 46 mpu. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat cum se poate vedea si ...

1889 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament o camera zona Buziasului
4
10

Apartament o camera zona Buziasului

Oferim spre vanzare apartament 1 camere in zona Buziasului,cu suprafata utila de 24mp, cu gaz, centrala pe gaz, gresie,faianta, parchet, izolata interior, termopane, usi din lemn la interior. Etaj 1 4 bloc izolat cu acoperis in apropriere de AEM.

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere 2 bai balcon si 2 locuri de parcare
16

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 71 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • 2 locuri de parcare private incsuse in pret. • Boxa de depozitare ( pt cauciucuri, biclete, carucioare etc.) • Pretabil investitie sigura -pretul de ...

2225 EUR/m2 | 71 m2

Sibiu, Sibiu

Casa si anexa de vanzare str.Calugareni, cartier Crucea Rosie
2
2

Propunem spre vânzare proprietate formată din casă de 103 mp + anexă de 104 mp in vecinătatea Grădinii Botanice Iași - Piața Păcurari. Casa si anexa, ambele fiind locuibile, mobilate si utilate, racordate la gaz, electricitate, apa si canal. Proprietatea dispune de asemenea si de curți construcție in ...

3937 EUR/m2 | 207 m2

Copou, Iasi, Iasi

Casa de vanzare 405 mp utili 2 garaje 250 mp terase Slimnic Sibiu
19

Casa individuala, de vanzare, curte cu terase foarte spatioase si sentimentul de acasa il vei gasi la aceasta casa amplasata pe deal cu o priveliste peste localitea Slimnic, judet Sibiu. Casa moderna ce insumeaza o suprafata utila de 405 mp utili impartiti pe 3 niveluri subsol, parter ...