Promovat
Casa de vanzare Valea Geamana - suprafata teren = 300 mp
11
1

Casa de vanzare Valea Geamana - suprafata teren = 300 mp

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare casa situata in Valea Geamana, cu o suprafata de teren aferenta de 300 mp. Amprenta la sol este de 82 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - parter - sufragerie, 2 dormitoare, bucatarie, baie; - pod - open space ideal pentru depozitare sau ...

1438 EUR/m2 | 80 m2

Geamana, Arges

Promovat
Apartament cu 1 camera, mobilat, zona Braytim
6

Apartament cu 1 camera, mobilat, zona Braytim

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, situat in Braytim, foarte aproape de strada Musicescu. Dispune de o suprafata utila de 34 mp + balcon de 5 mp. Se afla la etajul 2 din 2 al unui bloc construit in anul 2024. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 55 mpu mobilat utilat 3 camere 2 balcoane pivnita Cisnadie
20
3

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 55 mp, zona Piata Noua , Cisnadie. Apartament renovat, foarte bine intretinut, izolat atat in interior cat si in exterior. Apartamentul este pregatit cu absolut tot ce trebuie pentru a te muta imediat si este ideal pentru o familie cu copii. Zona este ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Teren Bănești 2500 mp lângă monumentul lui Aurel Vlaicu 3

Teren Bănești 2500 mp lângă monumentul lui Aurel Vlaicu

Teren intravilan aflat în localitatea Bănești, în partea laterală a monumentului lui Aurel Vlaicu, intravilan, în zona destinată firmelor și dezvoltării halelor industriale. Deschidere la strada 10ml.

Banesti, Prahova

Teren agricol de vânzare în comuna Zărand, județul Arad – 34 ha
5

Oportunitate de extindere exploatație agricolă – 34 ha teren agricol – județul Arad Imotrust Property vă prezintă o oportunitate reală de extindere a suprafeței exploatate în zona de vest a țării Se oferă spre vânzare 34 hectare teren agricol, situat în Zărand, județ Arad Suprafața este compusă din ...

1 m2

Zarand, Arad

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere
7
4

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in Alexandria, zona 800 la cativa metri de centru , de piata , de banci de orice, suprafata intre 55 si 60 de metri patrati, balcon inchis, termopane, centrala cu gaze, gresiat faiantat, etaj 3 din 4. Apartamentul este in stare perfecta bun de mutat in orice moment, pt mai multe ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Alexandria, Teleorman

Garsoniera de VANZARE in Cartierul Militari Residence
11
3

Garsoniera de VANZARE in Cartierul Militari Residence

Vă prezentăm o garsonieră deosebită, situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3, poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră - Suprafata: 40mp - Etaj: Intermediar - Termen de finalizare: Iunie 2025 - ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan
8
1

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Badea Cartan, aflat la etajul 7 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 2020, structura beton, ...

4244 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vânzare apartament central *3 camere, situat în Târgu Jiu, strada Cerna
10
11

Apartament 3 camere - vânzare - suprafață totală 68 mp - vedere spre Parcul Central - strada Cerna - Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere – vedere spre Parcul Central – locație premium în inima orașului! Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată la ...

1422 EUR/m2 | 64 m2

Targu Jiu, Gorj

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 camere | Decomandat | 65 mp total | An 2002 | Metrou Piata Sudului
20

Va propunem spre vanzare un apartament ALTFEL pentru zona in care se afla. IDEAL pentru cei ce apreciaza spatiile largi si doresc sa personalizeze dupa propriul gust. Face parte dintr-un imobil construit in anul 2002, singurul de acest gen pozitionat pe Sos. Oltenitei, la nr. 133, la distanta de 15 minute ...

1692 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
122

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandate, etaj intermediar,Cartier Manastur
5

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandate, situat în cartierul Mănăștur, zona Bucegi. Locuința are o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon de 3 mp, și este poziționată la etajul 2 din 10, într-un imobil izolat termic. Compartimentarea este practică, incluzând ...

3553 EUR/m2 | 38 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Teren la munte
5

Teren la munte

Terenul se afla în comuna Pietoșița,sat Dealu frumos,ideal pt casa de vacanta,toate utilitățile,la poarta, are suprafață de 1700 mp ce include și o livada cu pomi fructiferi

1,700 m2

Pietrosita, Dambovita

Casă și teren 311mp zonă centrală Cluj-Napoca, Cluj
3
1

Casă și teren 311mp zonă centrală Cluj-Napoca, Cluj

Casă individuală cu teren, situată în zonă centrală cu acces rapid spre majoritatea punctelor de interes. Casa are o suprafață utilă de 120mp, plus teren aferent de 191mp. Compartimentarea este de 3 apartamente cu o cameră pe 1 nivel. Casa este construită cu fundații si elevații beton şi cărămidă

4833 EUR/m2 | 120 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera renovata, centrul vechi, centrala proprie, imobil fara risc
10

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare o garsoniera cocheta, complet renovata, situata in inima Centrului Istoric, intr-o cladire solida, fara risc seismic. Proprietatea reprezinta o oportunitate rara de investitie, datorita pozitiei ultracentrale si a faptului ca imobilul este sigur si eligibil pentru ...

2950 EUR/m2 | 20 m2

Sector 1, Bucuresti

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...