Promovat
ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNILE VALCENE
20

ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNILE VALCENE

ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNILE VALCENE Muereasca, str. Principala, nr. 26, jud. Valcea 195.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATORI ! Un refugiu deosebit pentru o viata frumoasa ! Proprietatea este situata aproape de Ramnicu Valcea, dar si de statiunile Calimanesti-Caciulata ...

Muereasca, Valcea

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, Pandurilor, Tudor, Targu Mures.
9

Comision cumparator: 2% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament cu o energie aparte, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Targu Mures, respectiv pe Bulevardul Pandurilor. Pozitionat la ultimul etaj al unui imobil cu patru ...

1884 EUR/m2 | 57 m2

pandurilor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, ideal pentru investitie, Circumvalatiunii
8

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timis, Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului, de Piata 700. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, ...

2126 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Darova, Teren Intravilan 1060 Mp., Str. Principala
9

Darova, Teren Intravilan 1060 Mp., Str. Principala

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii tehnice ale ofertei Teren intravilan 1.060 mp., Darova ndash; aproape de Lugoj, ideal pentru casa sau investitie Suprafata de 1.060 mp., cu deschidere de 14 m la strada principala, intre case. Terenul este drept, complet imprejmuit cu gard din ...

1,060 m2

Darova, Timis

Oportunitate!!! Vila situata in Lipanesti la 15 minute de Ploiesti
9
2

Se vinde o casa, avand in vecinatate terenuri de agrement, magazine, gara, farmcie, cabinete medicale. Este situata in apropierea primariei si postului de politie. Casa este decomandata si este compusa din living foarte spatios, bucatarie, baie si camera tehnica, la parter iar la etaj regasim 3 dormitoare ...

921 EUR/m2 | 190 m2

LIPANESTI, Prahova

Casa tip boieresc, renovabila, teren 1058 mp - Brazda
1
3

Casa tip boieresc, renovabila, teren 1058 mp - Brazda

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona linistita - 1 minut Cofetaria Vivien - 2 minute Liceul CFR - 3 minute Complex Baba lui Novac 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - casa tip boieresc, pretabila - locuinta, clinica, birouri - regim de inaltime parter, ...

3542 EUR/m2 | 144 m2

brazda lui novac, Craiova, Dolj

Resita, 3 Cam. Cf. 1, Micro 3
20

Resita, 3 Cam. Cf. 1, Micro 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are 3 camere confort 1 semidecomandat, o bucatarie inchisa, mobilata si utilata, o baie, doua holuri, un balcon tip logie modificat, se afla la etajul 9 din 10 si are o suprafata totala de cca. 67 mp.; - detine centrala termica cu instalatie ...

975 EUR/m2 | 60 m2

micro iii, Resita, Caras-Severin

Resita Casa Zona Triaj.Comision ZERO Cumparator
20
4

Resita Casa Zona Triaj.Comision ZERO Cumparator

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI:Redusa de la 107 000 Euro la 92 000 Euro - Comision ZERO Cumparator!!! CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul ...

511 EUR/m2 | 180 m2

triaj, Resita, Caras-Severin

3 cam - Ared Uta
10
4

3 cam - Ared Uta

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este pozitionat intr-o zona foarte avantajoasa,avand in apropriere mijloacele de transport in comun,scoli,gradinite,centru universitar,supermarket,farmacii,institutii bancare,Mall,etc. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - ...

1202 EUR/m2 | 89 m2

uta, Arad, Arad

Vanzare sau SCHIMB, 3 camere, etaj 2, renovat, Aleea Tineretului
8
6

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Zona Crang, Aleea Tineretului ; Bloc situat la mica distanta de parcul Crang, stadionul Gloria, unitati comerciale, farmacii, Colegiul Pedagogic, Scoala 15, Gradinita nr.8 Mijloace de transport in comun, statie TAXI ; Zona ...

1542 EUR/m2 | 48 m2

Buzau, Buzau

Resita,2 Cam.Cf.1, Semidec.Lunca
18
4

Resita,2 Cam.Cf.1, Semidec.Lunca

1. BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: - Apartamentul este situat la etajul 4, al unui imobil cu regim de inaltime, P+4 Etj., confort 1 semidecomandat, compus din 2 camere (o sufragerie spatioasa si un dormitor mare), 1 bucatarie generoasa cu camara, 1 baie cu geam dublu de aerisire, 1 balcon ...

1090 EUR/m2 | 50 m2

lunca, Resita, Caras-Severin

Resita, Casa Zona Retrasa
20
24

Resita, Casa Zona Retrasa

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE;Proprietatea arata mai bine in realitate decat in fotografii,ideala pentru o familie care doreste casa la cheie;Vizioneaza 22 fotografii pe site-ul propriu al agentiei resita.activimob.ro Broker Imobiliar Daniel Serban Biroul Imobiliar Activ Imob Resita ...

642 EUR/m2 | 120 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

3 camere Bragadiru Cristalului
9
1

3 camere Bragadiru Cristalului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -5 minute de statie RATB -5 minute de gradinita -2 minute de supermarket Mega Image -5 minut de Supermarket Profi -8 minute de Supermarket Penny si Lidl -In apropiere de scoala, parc, banci, farmacii, restaurante, mall 2. ...

1556 EUR/m2 | 61 m2

Bragadiru, Ilfov

Resita, 2 Cam. Cf. 1, Bulevard, Micro 1
20
5

Resita, 2 Cam. Cf. 1, Bulevard, Micro 1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Apartamentul are 2 camere confort 1 semidecomandat, o baie, 2 holuri, o bucatarie inchisa; un balcon tip logie inchis in termopan, se afla la etajul 7 al unui bloc de 9 etaje, anvelopat pe exterior si are o suprafata totala de cca. 57 mp.; - detine boiler, ...