Imobiliare

Promovat
Casa 10 camere 390 mp utili - pe strada Calea Poplacii din Sibiu
20
2

EXCLUSIVITATE - COMISION ZERO la achizitie!  Ai nevoie de o cladire spatioasa amplasata intr-o zona cu vad auto si pietonal? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 10 camere in Sibiu, pe strada Calea Poplacii numarul 104 si care are un potential deosebit pentru dezvolatarea ...

1179 EUR/m2 | 390 m2

Calea Poplacii, Sibiu, Sibiu

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului aproape de metrou
3
9

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului aproape de metrou. Garsoniera situata in zona linistita, in apropierea mijloacelor de transport,are o suprafata de 30mp , etaj2. Bloc construit in anul 1990. 10 minute de mers pe jos pana la metrou. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Mega Mall Pantelimon Ritmului
15

Apartament 3 camere Mega Mall Pantelimon Ritmului

Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 12/14, intr-un bloc construit in anul 1976, expertizat cu clasa de risc seismic II reabilitat. Apartamentul se da mobilat utilat exact cum este prezentat, beneficiaza de aparat de aer conditionat, boiler, Tv, cuptor cu microunde, aragaz, ...

1514 EUR/m2 | 66 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Teren intravilan 6832 mp D=65 ml, pretabil cartier rezidential !
7
2

. OPORTUNITATE INVESTITIE ! Agentia Ritz Imobiliare Slatina va ofera spre vanzare un teren intravilan in suprafata de S = 6832 mp avand un front stradal de D=65 ml, cu o oportunitate remarcabila pentru dezvoltarea unor proiecte rezidentiale sau comerciale. Terenul ...

6,832 m2

Slatina, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan
5
3

Teren intravilan

Teren intravilan situat pe strada Malu. Suprafața totală a terenului este de 2000mp. Utilitățile: apa, electricitate , cablu tv "sunt la poartă". Accesul se face pe drum asfaltat până la aproximativ 5-7 metri .Terenul se afla in Satul Valeadeni, Comuna Brebu, Caraș-Severin. (La jumătatea distanței dintre ...

Govândari, Calnic, Caras-Severin

Apartament mobilat modern in zona Braytim
3
5

Apartament mobilat modern in zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim,la etajul 1,suprafata de 47 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este compus din:hol,living,bucatarie,hol,dormitor,baie. Este situat intr-o zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0%- Garsoniera de vanzare,  22 mp, in zona Telegrafului
5
8

COMISION 0%- Garsoniera de vanzare, 22 mp, in zona Telegrafului

Garsoniera de vanzare in Timisoara, zona Telegrafului. Daca esti in cautarea unei locuinte sau a unei investitii, aceasta garsoniera este alegerea potrivita, deoarece este situata intr-o zona excelenta, aproape de centrul orasului. FOXFORT propune spre vanzare o garsoniera cu o camera, situat in localitatea ...

2045 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

teren de vanzare
1
6

teren de vanzare

Vand teren la iesirea din Reghin spre Tg Mures la 100 m de complexul Adra, suprafata totala: 5400.00

5,400 m2

Reghin, Mures

Teren intravilan arabil
8

Teren intravilan arabil

Teren intravilan arabil situat în comuna Cumpăna județ Constanța in suprafață de 20067mp se poate parcela in suprafețe mai mici toate actele la zi la 20 euro mp.Relatii la nr de tel.

Cumpana, Constanta

Promovat
Comision 0% Garsoniera la casa 34mp de vanzare Orasul de Jos Sibiu
7
5

Excusivitate, garsoniera la casa de vanzare, decomandata, 34 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Intr-o zona incarcata cu istorie, unde fiecare colt de strada pastreaza povesti vechi de sute de ani, se afla aceasta garsoniera modesta, dar plina de potential, asteptand un nou inceput. Este situata la ...

1265 EUR/m2 | 34 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand duplex la cheie Mosnita Noua
10
8

Proprietar vand duplex la cheie Mosnita Noua

Dezvoltator ofer spre vânzare jumătate de duplex cu toate utilitățile: gaz,apă rețea,curent, canalizare,iluminat stradal,internet. Predare la cheie Perete despărțitor dublu cu izolație de Polestiren Suprafața utilă 105mp 3 dormitoare 2 băi Bucătărie open space cu posibilitate de închidere Living Terasa Pod Suprafața ...

1721 EUR/m2 | 104 m2

Mosnita Veche, Timis

Apartament NOU 3 camere, finisat, zonă centrală, Strada Unirii
9
1

Apartament modern cu 3 camere, finisat – 77 mp, zonă centrală, Strada Unirii Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un imobil nou, pe strada Unirii, într-una dintre cele mai căutate zone din Târgu Jiu. Locuința se remarcă prin compartimentarea eficientă, suprafața generoasă ...

1547 EUR/m2 | 74 m2

Targu Jiu, Gorj

Duplex direct de la Dezvoltator
10
5

Duplex direct de la Dezvoltator

1705 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii
3
28

Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala,in piata sfantul Gheorghe(colt cu Piata Libertatii),la etajul 1,suprafata de 35 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul are un dormitor,bucatarie dotata cu toate cele necesare,baie,hol,masina de spalata, masina de spalat ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml front stradal
1
1

Teren intravilan, pretabil constructii de vanzare in Dudestii Vechi. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii, de vanzare in Dudestii Vechi, avand o suprafata de 1000 mp, 1 front stradal si deschiderea de 29.72 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, utilitati in zona. Pretul ...

1,000 m2

Dudestii Vechi, Timis

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa de vanzare
2
15

Casa de vanzare

Vând casa cu teren 520 mp

115 EUR/m2 | 520 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian
10
1

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian Imobilul dispune de parter si mansarda si se poate transforma usor in doua apartamente independente Suprafata totala construit: 180 mp, din care 143 mp suprafata utila | Dormitoare: 4 | Bai: 2 | Bucatarii: 2 | Teren: 365 mp Incalzire: Centrala ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Valu lui Traian, Constanta

Propietar -3 camere, decomandat, mobilat si utilat, Metrou, Iancului, zona linistita
9
7

Apartament de 3 camere, decomandat, complet mobilat si utilat. Mobila si elecrocasnicele sunt incluse in pret. Este perfect pentru locuit sau pentru investitie. Blocul este situat intr-o zona centrala, linistita. Desi este foarte aproape de statia de metrou Iancului si de Soseaua Iancului, blocul ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Comision 0-Apartament 3 camere decomandat si pivnita Valea Aurie Sibiu
13

Exclusivitate - Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 57 mp, zona Valea Aurie, Sibiu, Comosion 0! Nou pe piata! Apartament in exclusivitate cu comision 0%. Avantaje majore ale acestui apartament: • Locatie ferita de aglomeratie; • Pivnita; • Balcon; • Aproape de zonele de ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Valea Aurie, Sibiu, Sibiu

Salvează căutarea