Promovat
Garsoniera de vanzare in 13 Septembrie
3
29

Garsoniera de vanzare in 13 Septembrie

Garsonieră spre vanzare în zona 13 Septembrie, Sector 5, într-un imobil construit în anul 1984. Suprafața utilă de 28 mp, situată la etajul 6 9. Locuința se vinde mobilată și are acces facil către Piața Constituției, Palatul Parlamentului și mijloacele de transport în comun.

1429 EUR/m2 | 28 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa Individuala de vanzare, 4 camere, 120 mp, zona Sigmir
13
6

Casa Individuala de vanzare, 4 camere, 120 mp, zona Sigmir

Ven Imobiliare va propune spre vanzare o casa intr-un cartier in plina dezvoltare din proximitatea Orasului, cartierul Sigmir. Imobulul individual este construit din caramida cu tamplarie Salamander cu 7 camere si 3 foi de sticla, compartimentarea interioara este din caramida si beneficiaza de urmatoarele ...

1383 EUR/m2 | 120 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Oportunitate rară: Casă de vacanță sau Pensiune în Poiana Mărului
20

Oportunitate rară la poalele Pietrei Craiului: o proprietate definită prin eleganță, curațenie și o priveliște care îți taie respirația în fiecare dimineață, în centrul locatității Poiana Mărului. Proprietatea reprezintă o investiție ideală pentru cei care își doresc să locuiască aici și în acelasi timp ...

880 EUR/m2 | 330 m2

Poiana Marului, Brasov

Promovat
Stefan cel Mare apartament nou
13

Stefan cel Mare apartament nou

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

4744 EUR/m2 | 50 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan
9

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan în sat Dobreni comuna Vărăști Giurgiu. Este împrejmuit cu gard și are puț săpat la 8-10 metri, a doua apă. Apa nu este potabilă, pentru că nu a fost denisipat dar in zona este apă potabilă. Curentul electric este la capătul străzii se poate conecta cu autorizație de construcție, ...

412 m2

Varasti, Giurgiu

vind casa Sebes - Alba
3
2

vind casa Sebes - Alba

Se vinde casa spatioasa si bine intretinuta , situata intr o zona linistita si centrica. Suprafata utila de 285m2 , nr camere 5 , 1 baie , Bucatarie , curte si gradina de 957 m2 , garaj si 70,5 m2 anexe .

877 EUR/m2 | 285 m2

Sebes, Alba

Vând casa de vacanta
10
3

Vând casa de vacanta

OCAZIE!!!!!!!!Vând casa de vacanta parter si mansarda și pivniță suprafață locuibila 360 m2,,constru ctie noua,interiorul nu este finisat este la rosu doar exteriorul este gata,casa are amprenta la sol de 14 14m,teren de 3000mp,dotat cu o livada de pomi fructiferi și un solar de legume de30 6m,tot terenul ...

417 EUR/m2 | 360 m2

Sistarovat, Arad

Garsoniera 47 mpu decomandata de vanzare loc de parcare logie Selimbar
5
3

Garsoniera de vanzare in zona Selimbar, Sibiu, 47 mp, decomandata, COMISION 0!! Aceasta garsoniera ofera multiple avantaje, fiind ideala pentru investitie sau locuit: Loc de parcare inclus in pret; Posibilitatea de a achizitiona un loc de parcare suplimentar; Situata intr-o zona linistita, ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament de vanzare.
10
4

Apartament de vanzare.

Apartament cu trei camere decomandate orientate spre Sud, amplasat la etajul 2, intr-un bloc de patru etaje construit in anul 1982 si anvelopat in anul 2010. Apartamentul are bucatarie, doua bai, balcon, centrala proprie pe gaze, parcare de resedinta. Apartamentul se afla in zona Nord si se vinde mobilat ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Duplex superb cu 4 camere si teren de 392 mp in Dumbravita
7

Duplex superb cu 4 camere si teren de 392 mp in Dumbravita

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex despartit prin garaj, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, in apropiere de Lidl, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 147 mp si teren 392 mp. Anul constructiei ...

1939 EUR/m2 | 147 m2

Dumbravita, Timis

Teren de vanzare 17.000 mp in vecinatatea padurii Dumbrava
2
3

Teren de vanzare 17.000 mp in vecinatatea padurii Dumbrava

Va propunem spre vanzare un teren extravilan cu o suprafata de 17.000 mp de vanzare situat intre drumul ce urmeaza a fi construit intre Sevis si DJ106D- Sibiu- Cisnadioara si raul Sevis, in vecinatatea padurii Dumbrava. Poate fi o oportunitate de investitie avand in vedere planurile urbanistice din zona. Poza ...

17,000 m2

Calea Dumbravii, Sibiu, Sibiu

teren de vanzare intravilan Boghesti Vrancea

teren de vanzare intravilan Boghesti Vrancea

Vând teren intravilan cu extindere extravilan, în suprafaţă de 18.600 m.p. în comuna Boghesti, jud. Vrancea. Terenul este situat la Drumul judeţean 241, deschidere de aproximativ 38 metri, pretabil pentru casă, afacere. Deţin cadastru, toate actele în regula. Pentru alte relatii vă stau la dispoziţie ...

18,600 m2

Boghesti, Vrancea

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Duplex in Becicherecul Mic, la 15 minute de Timisoara
11
1

Duplex in Becicherecul Mic, la 15 minute de Timisoara

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Becicherecu Mic, zona Centrala, la 5 minute de Primarie, Profi si 15 minute de Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + acoperis tip terasa, situata in Becicherecu Mic, zona Central, avand un numar de 3 camere, ...

1615 EUR/m2 | 78 m2

Becicherecu Mic, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 2 camere 2 balcoane 54 mpu zona Tabacari
6
3

EXCLUSIVITATE COMION 0% Apartament 2 camere de vanzare , decomandat, 54 mp, zona Tabacari, Fagaras. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Tabacari,aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 ...

880 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Gospodărie casa si teren
7

Gospodărie casa si teren

Vând gospodărie Casa 148m hol mare 7m4 camere bucătărie apă, electricitate cablu internet ,sobe de teracotă parchet ,dușumea lacuita ,tocuri si uși lemn lăcuit, tavane lemn lăcuit cu 3 anexe și bucătărie de vara posibilitate de creștere animale grajd ,coteț pt poc ,pt găini, gradina mare bine îngrijită ...

282 EUR/m2 | 149 m2

Cocora, Ialomita

Salvează căutarea