Imobiliare

Promovat
Casa Individuala 4 camere, pe colt, Giarmata
20
1

Casa Individuala 4 camere, pe colt, Giarmata

Apostu Estate vă propune spre vânzare o casă individuală superbă, situată pe colț, în cartierul Milano. Proprietatea este liberă de sarcini și se remarcă prin poziția excelentă, având două fronturi stradale de 30 ml și 20 ml, precum și o curte generoasă de 500 mp. Casa dispune de 4 camere, compartimentate ...

1600 EUR/m2 | 155 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.
9

Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.

Comision 0% .De vanzare apartament cu 3 camere, 60 mp utili + balcon, ultrafinisat, etaj 1, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, centrala proprie, zona Miorita
20

Apartament 4 camere, centrala proprie, zona Miorita

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, modern cu un design clasic, disponibil imediat, zona Miorita Micalaca. Un apartament cu 4 camere initial, transformat intr-un apartament cu 3 camere poate oferi un design modern si functional, unde 2 camere au fost unite pentru a crea un ...

1557 EUR/m2 | 79 m2

Miorita, Arad, Arad

Promovat
Apartament 3 camere Alexandru Obregia / Turnu Magurele
8

Apartament 3 camere Alexandru Obregia / Turnu Magurele

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere,cu o suprafata totala de 70 mp,situat pe Bulevardul Alexandru Obregia. Caracteristici: -etaj intermediar 4/11 -an constructie 1980 -instalatii electrice si sanitare schimbate -bloc reabilitat termic -loc de parcare de la primarie,ce poate ...

2075 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 500mp 5arii Borsa Maramures,17500euro
6
1

Teren intravilan 500mp 5arii Borsa Maramures,17500euro

Teren intravilan 20000euro,5arii(500mp) ,4000euro Ar,terenul este cu CF(carte funciara ,topografie si intabulat)cu toate actele in regula in Borsa Maramures,se pot vinde si 2 sau 3 parcele mai mici de 5arii(500mp) fiecare,orientat catre sud,cu panorama catre Vf.Pietrosul Rodnei,800m distanta de drumul ...

3,900 m2

Borsa, Maramures

Apartament Mamaia Dream View Sammer
5
1

Apartament Mamaia Dream View Sammer

Apartment cu vedere pe trei părți -Lac, Mare,Mamaia- Zona mamaia Summer Cluburi, parcare cu barieră. Pentru mai multe detalii , poze, si informații Wtp.tel Nu accept nici un fel de schimb(hale, mașini etc.) Pentru Agenții vizionari si contact Numai cu client ! Nu semnez nici o obligație de plată și ...

1746 EUR/m2 | 130 m2

Mamaia, Constanta

Casa de vanzare
9
24

Casa de vanzare

casa de vanzare str Ialomitiei nr 30 jud Constanta teren cu tot cu casa 500m suprafață construita 100 m casa are living cu bucătărie inclusa 2dormitoare o baie și o terasa an față pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon . preț 63000 euro ușor negociabil

630 EUR/m2 | 100 m2

Pecineaga, Constanta

Vând teren intravilan
3
4

Vând teren intravilan

Vând lot lot de teren intravilan de aproximativ 4.000 mp, in localitatea Izvoru Mare, Comuna Pestera, str. Viilor! Loc drept, neinundabil, liniștit! 20 lei mp

3,900 m2

Izvoru Mare, Constanta

Apartament cu 3 camere, bucătărie,baie, 97.82 mp utili ,Cluj-Napoca
12
3

P.F.Vând Apartament mobilat cu două dormitoare, living, bucătărie, baie,cămară spațioasă,debara,97.82 mp. utili,orientare Sud-Vest,et.IVmansarda,, cu CF parcare cu abonament,zona str. Campului,complet mobilat,renovat recent,centrala gaz, mașină de spălat vase, mașină de spălat rufe,zona liniștită,aproape ...

2670 EUR/m2 | 97 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

!!! 2 Camere ... Parcul Bucovina...model mare
9

!!! 2 Camere ... Parcul Bucovina...model mare

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, model semidecomandat, la etajul 4 cu acoperis de tigla intr-o zona frumoasa cu multa verdeata si anume zona Matei Basarab. Locuinta are o suprafata generoasa de 51mp + 2 balcoane la sufragerie si dormitor, ca si amenajari are ...

1724 EUR/m2 | 51 m2

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Ap 1 cam Zonă Centrala
4
8

Ap 1 cam Zonă Centrala

Pf vand ap 1 cam cf1 d ,parter 4 ,zona linistita fara trafic , langa rest After Dark, sectia Financiara Bulevard.Contact msg Olx.

1218 EUR/m2 | 39 m2

Școlilor, Braila, Braila

vand casa in turda aproape de centru
5
14

vand casa in turda aproape de centru

Vand casa in Turda,aproape de centru.Casa este compusa din 3 camere,bucatarie,baie,camara,finisata,izolata termic,toate utilitatile,posibilitati de extindere,singur in curte.Acte in regula.Pret 135.000euro negociabil.Detalii la numerele de telefon afisate.

1421 EUR/m2 | 95 m2

Turda, Cluj

Vând Teren Prahova
2

Vând Teren Prahova

Vând Teren 2350 mp. Prahova La limita dintre Târgșorul Vechi+ Stăncești+Strejnic 6 euro mp.Tel minute cu mașina Ieșire la Autostradă În zonă sunt construcții și livezi.

2,350 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Pensiune in Sighisoara
7
3

Pensiune in Sighisoara

Pensiune de vanzare in Sighisoara cu 6 camere toate cu baie ,aproximativ 22mp, bucatarie mobilata cu living 100mp gradina cu foisor si loc de joaca .Total 320mp locuibili

781 EUR/m2 | 320 m2

Sighisoara, Mures

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Magurele lângă  pădure, între vile noi, acces rapid la A0, noua sosea de centura.
8
12

Vand teren Magurele lângă pădure, între vile noi, acces rapid la A0, noua sosea de centura.

Vând teren zona Magurele, strada Stejarului, 530m plus cota indiviza drum de servitute. Zona foarte buna în dezvoltare cu vile noi construite în vecinătate, lângă pădure și cu acces rapid la A0 - noua sosea de centura. Utilitati in zona, cota la conducta de gaz plătită. Preț 21500 euro.

Magurele, Ilfov

casa de vanzare
10
21

casa de vanzare

vând casă . casa este renovată parțial , în curte sunt 2 clădiri, una cu o cameră, antreu și baie iar cealaltă dispune de 3 camere și cămară. Imobilul este locuibil, racordat la rețeaua de apă și canalizare, dispune de anex , curte mare, garaj, grădină și loc de casă. Se vinde complet mobilat. Mai multe ...

150 EUR/m2 | 200 m2

Taut, Bihor

Vand 800m2 teren intravilan , Visina , com Jurilovca.
6
3

Vand 800m2 teren intravilan , Visina , com Jurilovca.

800m2 teren intravilan , apa curenta si canalizare. Porti si gard stradal noi , complet imprejmuit. Exista si o casuta de gradina pe fundatie de beton. Se ofera proiect casa avizat , modificabil. Str Caminului , nr 4A.

800 m2

Visina, Tulcea

Ofer doritorilor grădina de relaxare și stat în tihnă, Cluj-Napoca
9
5

Ofer doritorilor grădina de relaxare și stat în tihnă, amenajată peisagistic modern cu 22 de tablouri peisagistice. Suprafața 619 mp în Cluj-Napoca, Str. Valea Fanatelor, la 10 min de Auchan Iris. CF la zi. Fântână, parcare, îngrădit, drum privat lat de 15 m. Este rezervată o suprafață de 5000 mp pentru ...

619 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1
10
3

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Paclisa 1

Teren intravilan Paclisa

Teren 1200 mp,direct proprietar ,strada Iasomiei,Paclisa 2 parcele

1,200 m2

Alba Iulia, Alba

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan com.Drajna, sat Cătunu, 12 km de Vălenii de Munte, jud. Prahova
8
5

Vând teren intravilan de 1506 mp, situat in intravilanul localității Cătunu , com. Drajna, str. Scafe. Terenul este aproape plan, situat la drum. Aproximativ 70% din drumul până la teren este cu asfalt, diferenta fiind drum pietruit și practicabil in condiții bune. În zona există energie electrică, ...

1,506 m2

Catunu, Prahova

PF vând o parcele de 600 mp teren extravilan (grădina), in Valea Fanatelor, spre Pădureni, Cluj-N
1
1

PF vând o parcele de 600 mp teren extravilan (grădina), in Valea Fanatelor, spre Pădureni, Cluj-Napoca, in zona la Amillaria Kids. CF la zi. Front la strada 15 m. Drumul la care parcela front are 15 m lățime, pentru 2 sensuri de mers, trotuar pe ambele părți, parcari de-o parte și de alta a drumului ...

600 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea