Imobiliare

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
1

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Vilă de vânzare în Poiana Câmpina
20

Vilă de vânzare în Poiana Câmpina

Agentia imobiliara Mervani va prezinta o vila situata in Poiana Campina, avand regim de inaltime D+P+M. Vila construita in anul 2008, este situata intr-o zona deosebit de frumoasa, in comuna Poiana - Campina. Suprafata utila a imobilului este de 143 mp iar suprafata totala a terenului este de 727 ...

1252 EUR/m2 | 143 m2

POIANA CaMPINA, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere, Centru  59000Euro, etaj 2
10

Apartament 3 camere, Centru 59000Euro, etaj 2

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet, situat la etajul 2 al unui imobil cu doar două niveluri, amplasat într-o zonă centrală și foarte accesibilă din Mediaș. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și este compusă din 3 camere semidecomandate, o bucătărie spațioasă cu cămară, baie, hol și balcon. ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Central, Medias, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere Mircea Cel Batran - Grivitei
20

Apartament 3 camere Mircea Cel Batran - Grivitei

STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de Reprezentare Exclusiva si cu COMISION 0% din partea cumparatorului, un apartament de 3 camere situat in zona Mircea cel Batran – Grivitei, intr-un bloc de apartamente construit in anul 1975, cu structura din beton si izolatie exterioara. Apartamentul ...

1984 EUR/m2 | 62 m2

Grivitei, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

10 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 camere tip studio
8

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal pentru locuire proprie sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un imobil nou, finalizat recent, amplasat intr-o zona linistita din Sector 4 Locuinta complet finisata, pregatita pentru mutare imediata Design contemporan, cu spatii bine optimizate ...

2016 EUR/m2 | 50 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament Cornisa etaj 1 lux
10
1

Apartament Cornisa etaj 1 lux

Apartament 3 camere de vânzare – Cornișa | Terasă 14 mp | 209.000 € O proprietate premium, complet renovată și amenajată la standarde înalte, situată în cartierul Cornișa, în imediata apropiere de UMFST – ideală atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Suprafață utilă: 55 mp Terasă ...

3029 EUR/m2 | 69 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

3 camere in Cartier Solar Metalurgiei Berceni
11
3

3 camere in Cartier Solar Metalurgiei Berceni

Vanzare apartament cu 3 camere cu bucatarie inchisa cu sticla, balcon, centrala proprie si aer conditionat, in Cartier Solar Berceni Metalurgiei, cu piscina, parculet, magazine. Etaj 5 din 5 cu lift. Pret 120000 euro doar cu bucataria mobilata sau pret 125000 euro, complet mobilat si utilat.

1818 EUR/m2 | 66 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida
17
2

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida

Vanzare garsoniera mobilata si utilata, in bloc nou, cu centrala proprie, la etajul 3 din 4, la doar cateva minute fata de metrou Dimitrie Leonida, e strada Oituz in apropiere de complex La Strada. Pret 52000 euro.

2167 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere 45 mp cu terasa etaj 2 BIRUINTEI
15

Apartament 2 camere 45 mp cu terasa etaj 2 BIRUINTEI

Apartament 2 camere cu o suprafata utila de 45 mp, bine compartimentat, ideal pentru locuit sau investitie. Zona de zi este formata din living cu bucatarie open space, avand o suprafata de 23.6 mp Apartamentul dispune de un dormitor cu o cuprafata de 14 mp hol si baie, terasa de 4.0 mp, perfecta pentru ...

2198 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala P+M || 4 camere 3 bai ||teren 308mp ||Str. Padurea Craiului
2

Aceasta casa cu etaj, situata in Berceni, ofera un cadru linistit si primitor, ideal pentru o familie. La parter, te intampina o camera de zi, o baie si o bucatarie spatioasa, perfecta pentru gatit si petrecut timp impreuna. Bucataria are acces direct la terasa, un loc perfect pentru a te bucura de ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Teren intravilan
4

Teren intravilan

De vanzare doua parcele de cate 5-600 m2 situate intr-un cartier linistit din Ungheni. Terenul are doua cai de acces. Amplasat la strada cu asfalt si toate utilitatile pe parcela, fiind necesara doar bransarea la fiecare dintre acestea.

660 m2

vest, Ungheni, Mures

Casa de v #226;nzare - 4 camere Comuna Berceni - confort, spatiu si intimitate
12

?? Casa individuala parter ndash; 3 dormitoare ndash; zona linistita Vanzare casa spatioasa, parter, cu 3 dormitoare, ideala pentru familie, situata intr-o zona rezidentiala linistita, aproape de facilitati. Suprafata utila: 82.5 mp Teren: 37 mp ?? Caracteristici principale 3 dormitoare luminoase, ...

1767 EUR/m2 | 82 m2

Berceni, Ilfov

Casa Parter - 15 Min Bulevard - 3 Camere 2 Bai
7
3

Casa Parter - 15 Min Bulevard - 3 Camere 2 Bai

3 camere, 2 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie Incalzire in pardoseala si geamuri tripan Casa este conectata la toate utilitatile zonei, inclusiv la curent, apa din put, fosa septica 2 parcari

1235 EUR/m2 | 85 m2

Berceni, Ilfov

Proprietate Exclusivista cu Deschidere Spectaculoasa la Apa - Domeniu Privat cu Ponton si Teren Gene
20

Va prezentam o proprietate rara si impresionanta, destinata celor care apreciaza spatiul libertatea si potentialul exceptional. Amplasata pe un teren generos de 1800 mp, completat de un ponton privat de 200 mp, aceasta resedinta ofera un cadru unic, ideal pentru un stil de viata exclusivist sau pentru ...

3095 EUR/m2 | 210 m2

Izvorani, Ilfov

10

?? Casa parter ndash; 3 dormitoare ndash; ideala pentru familie Se ofera spre vanzare casa pe parter, bine compartimentata, cu 3 dormitoare, situata intr-o zona linistita, ideala pentru confortul unei familii. ?? Compartimentare Living spatios si luminos, cu zona de relaxare; 3 dormitoare ...

1271 EUR/m2 | 118 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat.,,

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere bloc nou P+3 || lift || incalzire in pardoseala || metrou aproape
14

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc nou P+3, cu lift modern si acte finalizate, gata pentru mutare imediata. Locuinta este ideala pentru familii sau cupluri care isi doresc un spatiu modern, luminos si eficient compartimentat, intr-o zona cu acces rapid la transport ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 1 cameră de vânzare
8

Apartament 1 cameră de vânzare

Garsonieră de vânzare – Bloc nou | Etaj 1 | 45 mp | 110.000 € Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat la etajul 1, într-un bloc nou, modern, dotat cu lift și sistem de supraveghere video. Proprietatea beneficiază de priveliște panoramică asupra orașului și este ideală atât pentru locuit, ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere dambu Pietros
8
5

Apartament 2 camere dambu Pietros

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros | Balcon 9 mp | Vedere spre pădure Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, pe strada Koos Ferencz, într-un bloc izolat termic, cu locatari liniștiți și civilizați. ✔ se vinde mobilat și utilat ✔ ideal ...

1559 EUR/m2 | 56 m2

Targu Mures, Mures

Vila stil mediteranean | P+1E | Mobilata - Utilata | Teren 407mp
11