Promovat
Imobil multifunctional cu vizibilitate excelenta in zona Semicentrala
20

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala cu potential investitional ridicat, situata in zona Semicentrala din Cluj-Napoca, foarte aproape de Parcul Feroviarilor, cu acces facil catre centrul orasului si viitorul Rivus Mall. Imobilul beneficiaza de o pozitionare excelenta pe strada ...

1801 EUR/m2 | 311 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
 Apartament 4 camere –Precista– 78,46 mp utili
7
2

Apartament 4 camere –Precista– 78,46 mp utili

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în cartierul Precista, Piatra Neamț. Suprafețe: 78,46 mp suprafață utilă 87,15 mp suprafață utilă cu tot cu balcon 96 mp suprafață construită Caracteristici: ♦ compartimentare decomandată ♦ situat la etajul 4 ♦ 2 ...

994 EUR/m2 | 78 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră la parter   acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie
4
1

Garsonieră la parter acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie

Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp

1071 EUR/m2 | 35 m2

Campeni, Alba

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, 2 bai, zona Dambovita, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare 17.000 mp in vecinatatea padurii Dumbrava
2
3

Teren de vanzare 17.000 mp in vecinatatea padurii Dumbrava

Va propunem spre vanzare un teren extravilan cu o suprafata de 17.000 mp de vanzare situat intre drumul ce urmeaza a fi construit intre Sevis si DJ106D- Sibiu- Cisnadioara si raul Sevis, in vecinatatea padurii Dumbrava. Poate fi o oportunitate de investitie avand in vedere planurile urbanistice din zona. Poza ...

17,000 m2

Calea Dumbravii, Sibiu, Sibiu

teren de vanzare intravilan Boghesti Vrancea

teren de vanzare intravilan Boghesti Vrancea

Vând teren intravilan cu extindere extravilan, în suprafaţă de 18.600 m.p. în comuna Boghesti, jud. Vrancea. Terenul este situat la Drumul judeţean 241, deschidere de aproximativ 38 metri, pretabil pentru casă, afacere. Deţin cadastru, toate actele în regula. Pentru alte relatii vă stau la dispoziţie ...

18,600 m2

Boghesti, Vrancea

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Duplex in Becicherecul Mic, la 15 minute de Timisoara
11
1

Duplex in Becicherecul Mic, la 15 minute de Timisoara

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Becicherecu Mic, zona Centrala, la 5 minute de Primarie, Profi si 15 minute de Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + acoperis tip terasa, situata in Becicherecu Mic, zona Central, avand un numar de 3 camere, ...

1615 EUR/m2 | 78 m2

Becicherecu Mic, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 2 camere 2 balcoane 54 mpu zona Tabacari
6
3

EXCLUSIVITATE COMION 0% Apartament 2 camere de vanzare , decomandat, 54 mp, zona Tabacari, Fagaras. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Tabacari,aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 ...

880 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Gospodărie casa si teren
7

Gospodărie casa si teren

Vând gospodărie Casa 148m hol mare 7m4 camere bucătărie apă, electricitate cablu internet ,sobe de teracotă parchet ,dușumea lacuita ,tocuri si uși lemn lăcuit, tavane lemn lăcuit cu 3 anexe și bucătărie de vara posibilitate de creștere animale grajd ,coteț pt poc ,pt găini, gradina mare bine îngrijită ...

282 EUR/m2 | 149 m2

Cocora, Ialomita

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Teren de vânzare Monariu
1
2

Teren de vânzare Monariu

Vând teren in Monariu,Jud.Bistrita-Nasaud,lângă ferma partidului. Suprafața 15 ari cu acces din drum. Preț 11 euro metrul patrat. Ușor negociabil

1,500 m2

Monariu, Bistrita-Nasaud

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa 4 camere, 143 mp Sc, 380 mp teren, cartier 1 Mai, zona Spital
19
18

Blitz va propune spre achizitionare o casa cu 4 camere situata in cartierul 1 Mai in apropiere de Spitalul Judetean, intr-o zona linistita de case. Datorita pozitiei majoritatea obiectivelor de interes ale orasului sunt la doar cateva minute distanta. Aceasta are o suprafata construita de aproximativ ...

1565 EUR/m2 | 115 m2

Craiova, Dolj

vand vila P+1 zonaSpitalul Judetan
10
1

vand vila P+1 zonaSpitalul Judetan

Vand vila P +1, suprafata 260 mp utili. teren 500 mp, zona Spitalul Judetean. Vila este formata din: * parter : living si bucatarie open space, baie , camera tehnica( puffer capacitate 500 litri, 2 centrale, pe gaz si electrica) * etaj : 3 dormitoare ...

1535 EUR/m2 | 260 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea