Imobiliare

Promovat
3D! Eleganta unitate,curte,parcari rezervate, Maurer,Targu Mures: locuinta birou  comercial.
8

3D! Eleganta unitate,curte,parcari rezervate, Maurer,Targu Mures: locuinta birou comercial.

Comision cumparator: 2%+tva ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES va propune spre vanzare o unitate cu un vad deosebit, in zona Ansamblului Maurer, recomandata atat ca birou spatiu comercial cat si ca rezidenta. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, ...

1467 EUR/m2 | 92 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Brancoveanu - apropiere Izvorul Rece
13
1

Brancoveanu - apropiere Izvorul Rece

Apartament de camere confort 2, situat pe strada Resita, la intersectie cu str Izvorul Muresului. Locuinta necesita renovare completa, acesta fiind motivul pentru care pretul este mult scazut fata de celelalte oferte similare din piata . Blocul este impecabil, vecinii sunt de calitate; exista posibilitatea ...

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
12

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora
20

Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora

Agentia imobiliara Mervani, va invita sa vizionati o vila de vacanta, situata in frumoasa statiune montana Busteni, in zona Zamora. Imobilul are regim de inaltime P+E+M, are fundatie din beton si este construit din lemn. Tamplaria este din PVC cu geam termopan. Acoperisul de tip sarpanta, este imbracat ...

1043 EUR/m2 | 235 m2

zamora, Busteni, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere la cheie, parcare subterana, zona Eroilor
8

Apartament cu 2 camere de vanzare complet mobilat si utilat in zona strazii Eroilor din Floresti. Caracteristici: -1 bucatarie cu living open space - 1 dormitor - 1 baie - 1 balcon de 10mp Proprietatea se vinde impreuna cu 1 loc de parcare subteran la suma de 8000 euro.

2578 EUR/m2 | 45 m2

Floresti, Cluj

Teren agricol 10

Teren agricol

Vând teren agricol 2500 m, filesti. Zona pista betonata la capătul traseului 25.

Galati, Galati

De vînzare teren
14

De vînzare teren

Teren de vînzare Moșnița veche pădurea bistra zonă în dezvoltare cu suprafăță de 632 mp și 18 ml front stradal direct de la proprietar ,nu sînt utilități . Detalii la telefon

632 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan suprafata de 2092 mp zona fostelor sere in Cristian
2

COMISION 0! Teren intravilan de vanzare  cu suprafata de 2092 mp in Cristian, judetul Sibiu, situat in zona fostelor sere, cu latime de 13 m si adancime de 131 m. Utilitatile - apa, canalizare sunt langa teren, iar curentul electric si gazul sunt in proximitate. Acest ...

2,092 m2

Cristian, Sibiu

Promovat
3D! Garsoniera cu baie si bucatarie, mobilata, loc parcare, Tractorul, Brasov
10
1

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare o mica rezidenta situata in Brasov, in cartierul Tractorul, zona Coresi, Strada Aleea Constructorilor. Proprietatea se desfasoara de o suprafata totala de 24 mp, ergonimic configurata. Interiorul ...

1900 EUR/m2 | 21 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Vand sau schimb casa in localitatea Nojorid
10
1

Vand sau schimb casa in localitatea Nojorid

Vand casă in localitate Nojorid la doar 5 km de Oradea, ideala pentru o familie sau chiar pentru o afacere, sau schimb cu o casa mai mica plus diferența. E671, 92, Nojorid Este o casa construita in anul 1996 pe o suprafata de teren de 746 mp, si regim de inaltime demisol, parter si mansarda. Suprafata ...

Nojorid, Bihor

Vila P+E, com Al cel Bun
16
1

Vila P+E, com Al cel Bun

Oportunitate pentru cei care doresc sa investeasca intr-un imobil la cheie, situat intr-o zona excelenta, la iesirea din Piatra Neamt, mobilat si utilat complet, care se preteaza pentru locuinta , pensiune sau alte afaceri. Casa are un regim de inaltime de P+2, construita pe fundatie din beton ...

1067 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament studio Crangasi
9

De vanzare apartament studio Crangasi

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament studio, intr-un bloc din anul 1982, cu o suprafata de 38 m2, aflat la doar 9 minute distanta de statia de metrou Crangasi si tramvai 41. Imobilul se afla la etajul 1/4 orientat spre sud est, cu vedere pe fata blocului , loc de parcare adp, ...

2397 EUR/m2 | 38 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de 3 camere, 2 bai, terasa, finisat, bloc nou in zona Iulius Mall
6
6

Suprafață utilă: 64,51 mp Terasă spațioasă: 21 mp – perfectă pentru momente de relaxare. ✔️ Detalii și beneficii: Apartament complet finisat cu materiale de cea mai buna calitate Corpuri sanitare in baie montate pe poziție, astfel încât să nu pierzi timp cu amenajarea. Sistem de aer condiționat inclus ...

2878 EUR/m2 | 62 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
11

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 Camere zona Nord
6
71

2 Camere zona Nord

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Nord, într-o zonă liniștită și plină de verdeață. Locuința are o suprafață de 37 mp și este amplasată la etajul 1, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază de: gigacalorimetru propriu (costuri reduse la întreținere) vedere ...

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Extravilan 6

Extravilan

Teren agricol 2500m,12,5m deschidere pe 200m lungime.la pista betonata,capatul traseului 25 filesti

Galati, Galati

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Teren de vanzare ..1739mp.
8
1

Teren de vanzare ..1739mp.

1 parcelă 595 mp. 2 parcela1144mp Teren de vanzare din 2 parcele amplasate pe strada Cezar Oncescu. Zona in dezvoltarea urbană. Total mp.1739 Căile de acces vin și de pe Calea Bârladului și dispre Biserica ,(spălătorie) etcc Preț 38 e.pe mp. Negociabil in limita bunului simt.. Aștept oferte de preț. ...

1,739 m2

Calea%2bBarladului, Bacau, Bacau

Vila S+P+E+M, anexa si teren, zona rezidentiala la 2 minute de oras
17

PROPRIETATE LA 2 MINUTE DE ORAȘ VILĂ S+P+E+M, ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN ZONĂ REZIDENȚIALĂ, 270.000 EURO NEG. Celor pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate situată la intrarea în com. Al. cel Bun , liniște și aer curat. Proprietatea ...

1000 EUR/m2 | 270 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament 3 camere Veteranilor
8

De vanzare apartament 3 camere Veteranilor

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, intr-un bloc din anul 1977 izolat termic, clasa energetica B, cu o suprafata generoasa de 69 m2, aflat la doar 8 minute distanta de statia de metrou lujerului si tramvai 41. Imobilul se afla la etajul 2/10 orientat spre sud ...

2480 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A
7
71

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, foarte aproape de Piața Ostroveni și de Școala Generală nr. 13 și nr. 9. Etaj: 4 din 5 Suprafață: 52 mp An construcție: 1986 Debranșat de la sistemul centralizat de încălzire Aerisire la baie ...

1183 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere decomandate,multiple imbunatatiri, boxa si loc parcare,zona C-lea Romanului
18
8

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 2, CU MULTIPLE IMBUNATATIRI, BOXA SI LOC DE PARCARE, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil, ce răspunde tuturor categoriilor de vârstă, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

3 Camere zona Traian etajul 1
10
65

3 Camere zona Traian etajul 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună Traian, la doar 2 minute de mers pe jos de Shopping City Mall. Detalii principale: Etaj: 1 Bloc tip O, izolat termic An construcție: 1988 Suprafață totală: 71 mp Compartimentare: decomandat Orientare: Est Sud-Vest (luminos ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Salvează căutarea