Promovat
Spatiu Comercial Modern cu 2 incaperi si 3 Locuri de Parcare - Freidorf
8
3

Spatiu Comercial cu 2 incaperi si 3 locuri de parcare - Zona Freidorf Foxfort propune oportunitate unica de achizitie a unui spatiu comercial modern, situat in zona Freidorf, la parterul unei cladiri construite in 2020. Spatiul beneficiaza de o suprafata generoasa de 156 mp, impartita in 2 incaperi, ...

1606 EUR/m2 | 156 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de lux 5 camere,2 garaej,4 bai, 500 mp teren. Lipovei/Iulius Mall
20
3

De vânzare individuală, situată în Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Locuința are o suprafață utilă de 170 mp, este amplasată pe un teren de 500 mp și dispune de beci amenajat, parter, etaj și pod. Proprietatea se vinde semi-mobilată. Compartimentare: Parter: - Hol generos ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
  Teren 580 m , Valu lui Traian, zona premium, 7 km Constanța
1
4

Teren 580 m , Valu lui Traian, zona premium, 7 km Constanța

Vând teren intravilan 580 m Valu lui Traian, zona C (cea mai bună zonă), str. Horia Cloșca și Crișan Suprafață totală: 580 m (500 m + 80 m alee de acces proprie), 20*25m și alee 20*4m Alee de acces privată poarta de intrare este la limita aleei, acces exclusiv pentru proprietar Utilități: ...

580 m2

Valu lui Traian, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere decomandat, 70 m2, Vișoi III, lângă CUB MALL, Câmpulung Argeș
10
8

Vând apartament 3 camere cu centrală pe gaz, parchet stejar masiv în toate camerele, mobilă nouă, bucătărie și dresing holuri, uși din stejar masiv, ferestre termopan, 2 băi cu faianță și gresie. Apartamentul este izolat termic exterior și interior, poziționat pe sud, foarte luminos, situat la etajul ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Campulung, Arges

Casa noua 2018 cu 2 camere, asfalt, curent, apa, Schitu Duca, 1154mp teren,acte la zi, 34.500 euro
10
6

Casa noua (2018) la asfalt, Schitu Duca (Sat Slobozia, Str. Spicului nr. 7), 30km de Iasi, locuibila si mobilata, zidarie +BCA, 2 camere si hol, tamplarie termopan, acoperita tabla, pod mare, curent electric racordat, apa la poarta, beci mare de piatra, anexe, teren intravilan 1154 mp, pomi pe rod, ...

690 EUR/m2 | 50 m2

Schitu Duca, Iasi

Vila Sorogari Aroneanu
10
32

Vila Sorogari Aroneanu

Vila Sorogari com. Aroneanu, 4.5km fata de centru (Palas), acces rapid in oras, maxim 10min, drum asfaltat, pe langa lacul Aroneanu, cartier nou de case individuale, 500mp teren aferent constructiei, P+E1, 120 utili, 2 balcoane, 1 terasa, acces in pod 40mp, utilitati: CANALIZARE, curent electric, apa ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Sorogari, Iasi

Apartament nou de vanzare 2 camere bloc nou cartier Gheorgheni
8

Apartament 2 camere de vanzare, 40 mp, Gheorgheni, Cluj-Napoca.      Apartamentul se afla intr-o zona inconjurata de spatii verzi intr-un bloc nou, cu acees rapid la facilitatile urbane. La parter se afla spatii comerciale, unde urmeaza sa se infiinteze o Clinica Regina Maria, Panemar ...

4750 EUR/m2 | 40 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 Camere, 1 bucatarie, Finisat, Mobilat cu CF, terasa inchisa de 10 mp
19

Ansamblul Tineretului Baciu, in imediata vecinatate a punctelor de interes public Amplasat in imobil de 6 etaje,lift panoramic, cu spatiu verde , administratie, recent renovat. Apartamentul este compus din Camera de zi cu Bucatarie Dormitor cu dressing Hol Baie cu geam Balcon inchis de 10 mp ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Baciu, Cluj

Casa de vanzare ,SUNT PROPIETARUL 7 camere intr o zona foarte linistita
9

Nr. camere:6 S. utila:303.00 mp S. terase:54.00 mp S. utila totala:357.00 mp S. construita:330.00 mp S. teren:300.00 mp Nr. bucatarii:2 Nr. bai:4 Nr. parcari:1 Front stradal:15.00 m Nr. fronturi:1 An constructie:2014 Structura rezistenta:Beton Regim inaltime:P+1+M Descriere Toate finisajele si dotarile ...

1405 EUR/m2 | 306 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Teren- loc de casa 350mp 39

Teren- loc de casa 350mp

Teren loc de casa 14 mx25 m priveliste superba langa padure, panorama orasului, Centura de Nord, in spatele Centrului de Evenimente Meliss, suprafata totala: 350, Front stradal: 25 Detalii si contact email: ( nu sunt in tara momentan!) Pret 38500 euro

350 m2

Craiova, Dolj

Vând teren intravilan Preajba 500metri patrati 25000 de euro și  teren de 400metri pătrati 22000euro
5
4

Vând teren intravilan Preajba 500metri patrati 25000 de euro și teren de 400metri pătrati 22000euro

Teren 500metri pătrati si de 400 metri pătrați, Comuna Malu Mare, sat Preajba,reper dispozitv telecomunicații,ambele terenuti sunt la aceeași parcelă.

Preajba, Dolj

Apartament 66 mp utili 3 camere 2 bai etaj 3 in bloc cu lift Turnisor
8

COMISION 0 pentru acest apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 66 mp utili, zona Turnisor, Sibiu. Esti genul de persoana care isi doreste priveliste peste oras si catre munti cand stai la o poveste pe balcon sau cand bei o cafea dimineata intr-o dimineata insorita? Te invitam la o vizionare ...

2308 EUR/m2 | 66 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

vand teren intravilan cu constructie inceputa
5
2

vand teren intravilan cu constructie inceputa

Vând teren intravilan, 2800m2, îngrădit cu gard BCA, cu construcție începută,(ideală pentru o pensiune agroturistică, afacere de familie, etc ). Dețin fierul pentru toată construcția, inclusiv toate aprobările și planurile aprobate.Proprietatea se află pe malul apei în comuna Gurbănești, jud.Călărași. ...

14 EUR/m2 | 2,800 m2

Gurbanesti, Calarasi

Teren ingradit 500 mp 28

Teren ingradit 500 mp

500 mp teren ingradit gard beton, fantana, curent la colt, aproape de Centura Nord, langa liziera drumul care urca spre Ghercesti, foarte aproape de noua Centura catre Pitești! email: detalii

500 m2

Craiova, Dolj

COMISION 0%-Teren de vanzare in Sacalaz - Pretabil constructii, front 24m
4
7

Teren intravilan pretabil constructii locuinte de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 24 ml la strada. Utilitati: curent electric la aproximativ ...

500 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Casă individuală semifinisată de vânzare | Zonă Ultracentrală| TEIUS
12

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare o casă modernă în Teiuș – zonă ultracentrală! Descoperă confortul unei locuințe spațioase, perfect poziționată, cu posibilitatea de a o personaliza exact după gustul tău! Locație: Teiuș – zonă ultracentrală Prețuri: 120.000 € – stadiu semifinisat 150.000 ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Teius, Alba

Vand teren de casa in comuna Matca
3
1

Vand teren de casa in comuna Matca

Vand teren 5000mp in comuna Matca Strada Pietei Pretul din anunt nu este cel real,pentru mai multe detalii apelati numarul de mai jos Nr de telefon:

5,000 m2

Matca, Galati

Casă bătrânească Petru Rareș (aproape de balta Albele) 4

Casă bătrânească Petru Rareș (aproape de balta Albele)

Vând casă bătrânească în localitatea Petru Rareș, județul Giurgiu, la 200 m de Balta Albele. 3 camere de chirpici, teren 1200 mp, vie și pomi fructiferi, curent electric, canalizare la poartă. Acte pregătite pentru vânzare.

15 EUR/m2 | 1,200 m2

Petru Rares, Giurgiu

Vand casa in Com. Toplet, jud  Caras-Severin
5
12

Vand casa in Com. Toplet, jud Caras-Severin

Casa cu 2 camere, doua bucatarii, toaleta cu dus! Casa ste pe 80m iar terenuldin jurul casei 1700 m!

15 EUR/m2 | 1,700 m2

Toplet, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere, etaj 2 de vanzare in Giroc
15

Apartament cu 2 camere, etaj 2 de vanzare in Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2021, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren
10

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren

Casa P+M An construcție 2010 Casa și curtea au fost renovate in 2021 Teren 1000mp Toate utilitățile Anexa 48mp ( 2 camere + grup sanitar) Foișor cu grătar Casa la parter 105mp - 3 camere - 1 bucătărie - hol mare living -2 băi Casa la mansarda 112mp - 5 camere - 1 baie -1 hol Preț 325000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 260 m2

Bariera Valcii, Craiova, Dolj

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
8

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Casa de vânzare.
4
4

Casa de vânzare.

Casa de vânzare în Valu Lui Traian zona F. Proprietar toate utilitățile racordate

938 EUR/m2 | 160 m2

Valu lui Traian, Constanta

Salvează căutarea