Promovat
Teren Corbeanca în zona Cantonului aproape de A0
20

Teren Corbeanca în zona Cantonului aproape de A0

Vă propun spre cumpărare un teren compact de 5000 mp situat la nici 500 ml de A0 și la 180ml de Pădurea Corbeanca. Terenul se află în imediata apropiere a unei zone rezidențiale și reprezintă o foarte bună opțiune pentru investiție. Zona în care se află terenul datorită amplasamentului oferă perspective ...

5,000 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Casa traditionala + teren generos 2400 mp | 11 km de Bistrita 
14
1

Casa traditionala + teren generos 2400 mp | 11 km de Bistrita Agentia ALPHA IMOBILIARE BISTRITA va propune spre vanzare o proprietate cu potential, situata la doar 11 km de Bistrita, ideala atat pentru locuinta permanenta, cat si pentru casa de vacanta sau investitie. Imobilul este construit in anul ...

769 EUR/m2 | 104 m2

Blajenii de Jos, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 2 camere, cu garaj,in Timisoara, zona Brâncoveanu
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere ,semidecomandat,la parter , situat in zona Brancoveanu din Timisoara, judetul Timis. Imobilul este amplasat într-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1983, și dispune de o suprafață utilă de 53,8 mp utili. Un avantaj ...

1989 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Se vinde afacere la cheie – HUSH Studio, Craiova.
13
2

Se vinde afacere la cheie – HUSH Studio, Craiova.

Se vinde afacere la cheie – HUSH Studio, Craiova. Se oferă spre vânzare un studio complet funcțional, ideal pentru activități de frizerie, coafor și beauty, cu venituri deja generate din subînchiriere. Afacerea se predă complet echipată și mobilată, exact cum este prezentată mai jos, inclusiv cu chiriașii ...

172 EUR/m2 | 96 m2

ultracentral, Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare cartierul Someseni posibilitate mansardare
5

Cauti o locuinta ideala pentru tine si familia ta in Cluj-Napoca? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte si potential de personalizare dupa propriul stil? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa individuala de vanzare cu 3 camere, situata in cartierul Someseni, Cluj-Napoca. Proprietatea ...

2841 EUR/m2 | 88 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de vanzare in zona Iancului aproape de metrou
4
11

Garsoniera de vanzare in zona Iancului aproape de metrou

Garsonieră de vânzare în zona Iancului, în apropiere de stația de metrou Piața Iancului. Are aproximativ 36 mp și este situată la etajul 4 dintr-un bloc cu 10 etaje. Este mobilată, curată și pregătită pentru mutare. Zona este bine conectată, cu acces rapid la mijloace de transport în comun, magazine ...

1556 EUR/m2 | 36 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovam teren de 821 mp, strada Gospodarilor, front 20m, zona de vile între case, teren unic
2
4

Promovam teren în exclusivitate, teren unic, suprafata de 821 mp, Strada Gospodarilor langa Hotel Arizona, P+1+Er, front 20 m, se poate construi și duplex sau vila de lux, pret: 303 Euro pe mp. Tel :0745886922 Numai la birou ofer informatii dupa semnarea unui contract de intermediere, se pot programa ...

821 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Casa particulara Salonta
6
1

Casa particulara Salonta

Vand casa particulara mare,inalta in Salonta,situata central,3 camere,living,bucatarie,baie,curte,gradina,anexe etc.Imobilul este mobilat si utilat complet.Zona frumoasa,linistita,vecini cumsecade.Relatii la telefon.

707 EUR/m2 | 140 m2

Central, Salonta, Bihor

Promovat
Duplex - 4 camere - Comision 0 - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 ben
10
1

Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi - imagine 1 Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi - imagine 2 Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi. 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex modern la prețul de 160.000 euro cu Comsiion ...

1720 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren intravilan în Tohanul Nou
2
18

Teren intravilan în Tohanul Nou

Teren intravilan 1700 mp cu deschidere de 12,50 m ,utilități la aproximativ 30 m de teren .Întrarea din localitate și se întinde pana la șoseaua care duce la Bran . Pana la Bran sunt aproximativ 8 km Vederea către Piatra Craiului ,o zona superba.

Tohanu Nou, Brasov

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
34

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând baltă de pescuit, amenajată în perioada anilor 70, fostă pescărie comunală
2
3

Vând baltă de pescuit, amenajată în perioada anilor 70, fostă pescărie comunală, la 10 km de Timișoara, com Sanandrei.Permanent irigată, adâncime 2-5 m, ideal zona de agrement, se poate dezvolta cu fonduri europene, luciu de apa este 3750 mp și sunt doua cf -uri fiind format din doua parcele alăturate, ...

10,000 m2

Sanandrei, Timis

Casa individuala cocheta, cu 4 camere - Remetea Mare
20

Casa individuala cocheta, cu 4 camere - Remetea Mare

Casa individuala cocheta cu 4 camere si teren de 1219 mp - Remetea Mare. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Remetea Mare, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 98 mp si teren 1219 mp. Anul constructiei este 2007, structura ...

2102 EUR/m2 | 98 m2

Remetea Mare, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Modern
7
3

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere Toate Utilitatile
15

Suprafață utilă: 92 mp Teren: 271 mp Pret 155.000 Euro UTILITĂȚI: Gaz Apă Curent Canalizare Iluminat stradal Drum pietruit Structură & Construcție: Cărămidă Porotherm Tâmplărie PVC Încălzire în pardoseală Gard frontal din bolțari cu boltă și interfon Posibilitate alegere finisaje (bugetul se stabilește ...

1685 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Casa Stefanesti Arges
5
1

Casa Stefanesti Arges

Casa e compusa din 2 dormitoare,1 bucatarie,1 hol,1terasa,1beci si beneficiaza de toate utilitatile zonei(apa curenta,asfat,gaz,canalizare,curent,internet,monitorizare video).Situata la1km de statia de autobuz si la 7 km de Pitesti ,poate fi utilizata ca si casa de vacanta dar si permanenta cu anumite ...

643 EUR/m2 | 70 m2

stefanesti, Arges

Garsoniera de vanzare zona Baneasa
4
45

Garsoniera de vanzare zona Baneasa

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Baneasa an de constructie 1989 , situatata la etajul 3 10 cu o suprafata de 30 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea