Promovat
Teren 2160 mp | Panoramă | Zonă liniștită Pâclișa
3

Teren 2160 mp | Panoramă | Zonă liniștită Pâclișa

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un teren extravilan situat în Pâclișa – Alba Iulia, într-o zonă retrasă, ideală pentru cei care își doresc liniște, natură și o priveliște deosebită asupra orașului. Terenul are o suprafață generoasă de 2160 mp și beneficiază de un front stradal impresionant ...

2,160 m2

Paclisa, Alba

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Sanandrei, Duplex pe PArter , 3 Dormitoare, 2 bai, Dresing, Perete Dublu
19
2

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.07.2026 - suprafata construita / utila de . 111/84 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 330 mp, cu front stradal de 14m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1845 EUR/m2 | 84 m2

Sanandrei, Timis

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat  Zona govandari
6
67

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat Zona govandari

OcazieVând apartament cu 2 camere conf.semidecomandat Suprafața 58 mp totală Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Se poate vinde cum se vede Camere spațioase Ocupabil imediat Zona excelenta Govandari Apartamentul este nerenovat Preț negociabil la fața locului Pentru alte detalii ...

938 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Sanandrei, Duplex pe Etaj, Drum Asflatat, Bucatarie Separata
5
13

Detalii RELEVANTE oferta : Pozele sunt cu titlu informativ - 1/2 duplex in Sanandrei .,cu regim de inaltime Parter +M, finalizata in 01.09.2025 - suprafata construita / utila de 90/72 mp. - teren de 180mp, cu front stradal de 9 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

Sanandrei, Timis

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,
20
2

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,

Detalii RELEVANTE oferta Proprietatea se vinde la ALB ( fara gresie,faianță,parchet și corpuri sanitare în bai) - casa individuala in Sanandrei ,cu regim de inaltime Parter + Mansarda, finalizata in iulie 2025 - suprafata construita / utila de 150/118mp plus terasa de 28 mp. - teren de 470 mp, cu ...

1483 EUR/m2 | 118 m2

Timisoara, Timis

Casa in Poiana Campina-89.000e
20
10

Casa in Poiana Campina-89.000e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde casa in Poiana Campina, semicentral, zona buna, vecini civilizati, acces din strada asfaltata usor accesibil tot timpul anului, distanta pana in centru este de aproximativ 1 km. --TEREN 669 mp, plat cea mai mare parte, acces auto in curte, inclinat cateva grade in ...

636 EUR/m2 | 140 m2

Campina, Prahova

1/2 Duplex Dudestii Noi ,Zid Dublu,Parter+Pod,3 Camere
15
2

1/2 Duplex Dudestii Noi ,Zid Dublu,Parter+Pod,3 Camere

1/2 Duplex in Dudestii Noi,Zid Dublu.,cu regim de inaltime Parter+Pod - suprafata construita / utila de 120/92mp plus Posibilitate Mansardare Pod(60mp) - teren de 440mp, cu front stradal de 10 m. - compartimentare: - parter : hol acces, living cu bucatarie open space,2 dormitoare,o baie, camera tehnica,terasa ...

1163 EUR/m2 | 92 m2

Dudestii Noi, Timis

Apartament 2 camere, spatios, 65mp utili, zona Steaua - ID V4916
20
1

ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vand casa tip duplex P+1
10
6

Vand casa tip duplex P+1

Vand casa tip duplex P+1 ,compusa din 3 camere,2 bai,bucatarie,beci.Casa are 60 mp pe nivel si o terasa cu barbaque acoperita ,curtea are 50 mp si dispune de garaj in fata casei.Casa este renovata interior si exterior,se vinde cu bucătăria mobilata.

1800 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Teren Intravilan Becicherecu Mic 750mp,F.S 19ml,Utilitati,Asfalt
4
1

Time for Investment propune spre vanzare un teren intravilan pretabil constructii cu o suprafata de 750mp in comuna Becicherecu Mic(15 km de Timisoara) Numar fronturi: -1 cu deschidere de 19ml Caracteristici teren: -POT 35% , CUT 1.00% Utilitati: -Apa de la retea -Curent -Canalizare -Proiect gaz in desfasurare ...

750 m2

Becicherecu Mic, Timis

Teren Intravilan Becicherecu Mic In Vatra Satului,1000 mp,Fs. 14m
4

Time for Investment propune spre vanzare un teren intravilan pretabil constructii cu o suprafata generoasa de 1000mp in comuna Becicherecu Mic,in Vatra Satului Numar fronturi: -1 cu deschidere de 14m Caracteristici teren: -POT 35% , CUT 1.00% Utilitati: -Apa de la retea -Utilitatile In Fata Parcelei -Proiect ...

1,000 m2

Becicherecu Mic, Timis

Teren + fundatie Ciofliceni Snagov 1

Teren + fundatie Ciofliceni Snagov

Direct proprietar Se vinde teren de 1000 mp pe care este amplasat o fundație de 272 mp și stâlpi de susținere pentru parter. Imobilul este situat pe strada Războieni, Sat Ciofliceni, Comuna Snagov. Utilitățile se află la stradă (apă, curent electric, gaz, canalizare). Terenul fiind compus din două loturi ...

1,155 m2

Snagov, Ilfov

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala Sanmihaiu Roman,Parter,4 Camere,2Bai,Toate Utilitatile
11
6

Casa Individuala in Sanmihaiu Roman,cu regim de inaltime Parter - suprafata construita / utila de 145/120mp - teren de 400 mp cu Front stradal 14m plus o Terasa Acoperita de 18mp - compartimentare: - parter : hol acces, camera de zi,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 bai,dressing - detalii AMENAJARE ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Sanandrei Teren Intravilan In Centru Comunei Pretabil Investie Spatiu Comercial
6
1

Time for Investment propune spre vanzare un teren intravilan pretabil constructii cu o suprafata de 2500mp in centrul comuna Sanandrei,vizavi de Profil. Pretabil comercial sau de locuit.. Numar fronturi: -1 cu deschidere de 25m Caracteristici teren: -POT 35% , CUT 1.00% -Regim înălțime P+3 Utilitati: -Apa ...

2,400 m2

Sanandrei, Timis

Apartament et.1 decom.comf.1.supr.tot 53 mp hol si bucatarie mare open space
8
12

Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...

877 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan in Bratovoești
3
4

Teren intravilan in Bratovoești

Vand teren în Bratovoești 513 metri pătrați. Terenul este în centrul satului, între case, are doua ieșiri dintre care una la drum asfaltat. Terenul are 10.29 metri lățime la una din deschideri și 9.25 la cealaltă deschidere. și 59 metri lungime.Apa este la întrare pe teren. Curentul este și el la poarta(a ...

513 m2

Craiova, Dolj

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera decomandata de vanzare balcon parcare Alma Turnisor
15
3

Garsoniera cu o camera de vanzare, decomandata, 37 mp, zona Turnisor, Sibiu.          Garsoniera unde te vei simti bine, ca intr-o comunitate, ca intr-o familie de oameni tineri si frumosi, cu visuri si aspiratii la fel ca ale tale. Te vei simti ca acasa, iti promit. Se ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Salvează căutarea