Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
7

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivitate 0% comision - Teren cu autorizatie pentru casa cu piscina
16
4

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan, cu autorizatie de constructie in Salicea, retras de la strada Principala, in zona de case noi a satului. Terenul, are o suprafata de 1.000 mp, cu front de 28 mp si cu utilitatile la limita de proprietate. Terenul este regrementat si conform ...

1,000 m2

Salicea, Cluj

Promovat
Apartament decomandat de vanzare 2 camere boxa pivnita Vasile Aaron
18

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 52 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Etaj intermediar • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie • Pivnita si boxa pentru depozitare ...

1919 EUR/m2 | 52 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
Teren agricol de vanzare   340 Hectare in Arad
1
2

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Oportunitate de investiție 340 ha teren agricol în extravilanul comunei Sintea Mare, județul Arad TEREN AGRICOL DE VÂNZARE 340 HECTARE Sintea Mare, județul Arad Preț: 8.200 Euro ha negociabil Comision cumpărător: 3% + TVA Societate comercială oferă spre vânzare o suprafață totală de aproximativ ...

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Piata Unirii 3 camere S+P+4+M renovat liber
19
2

Piata Unirii 3 camere S+P+4+M renovat liber

Piata Unirii - Bibescu Voda, apartament 3 camere semidecomandat, proaspat renovat la cheie, intr-un imobil din imediata vecinatate a Facultatii de Teologie. Imobilul este expertizat si se situeaza in categoria U3 de risc, deci se poate asigura impotriva cutremurelor si de asemenea se poate finanta prin ...

3043 EUR/m2 | 69 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Baneasa - Strada Garlei imobil D+P+2 renovat 523 mp utili 644 teren
17
1

BANEASA - Strada GARLEI, imobil compus din corp principal format din D+P+2, in suprafata de 438 mp utili total si 476 mp construiti, 105 mp nivel, 13 camere, 3 bai, o bucatarie, terasa si acces cladire si un balcon, amenajat in acest moment pentru birouri, iar in incinta proprietatii se regaseste un ...

2101 EUR/m2 | 476 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Vând 5h teren extravilan 30euro m2
1
12

Vând 5h teren extravilan 30euro m2

Vând 5h teren extravilan în giarmata la ieșirea spre autostrada înainte de sensgiratoriu pepartea stânga front stradal 235m la sosea curent medie tensiune în fata intabulat bun pentru construcții hale

50,000 m2

Giarmata, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan ses bahlui iasi, Mall Moldova-Carrefour era Iași
6
8

Teren intravilan 14,388 m situat pe ses bahlui la o distanță de 405 m de Mall Moldova-Carrefour era Iași deschidere 28,32 m, lungime 524,31m, acte la zi, 125 euro m , persoană fizică.

14,388 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Ap 1 cam Zonă Centrala
4
8

Ap 1 cam Zonă Centrala

Pf vand ap 1 cam cf1 d ,parter 4 ,zona linistita fara trafic , langa rest After Dark, sectia Financiara Bulevard.Contact msg Olx.

1218 EUR/m2 | 39 m2

Școlilor, Braila, Braila

Comision zero vând casa nouă la Biled
20
1

Comision zero vând casa nouă la Biled

Comision zero, vând casa noua, din cărămidă, la Biled, cu 6 camere, 2 bai, bucătărie, bucătărie de vară cu beci, foișor, cu suprafața utilă de 200 mp, pe un teren de 1471m, front stradal de 18m. Bonus un apartament cu o camera, decomandat, cu bucătărie și baie, cu întrare separata din curte. Prețul este ...

725 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand teren 932mp central Dumbrăvița str.Soarelui asfalt utilitati
1
3

Persoană fizică, ofer spre vănzare teren intravilan, in loc.Dumbrăvița, intr-o zonă centrală, având o suprafață de 932 mp, cu deschidere de 30 ml , fiind poziționat pe str.Soarelui. Facilitățile: curent, gaz, apă, canalizare, se află in fața terenului. Deoarece este o zonă centrală, în vecinătate este ...

932 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 78500 euro. Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă de vânzare în Cadea!!!
10
32

Casă de vânzare în Cadea!!!

Casa este compusă din Dormitor,living,Bucătărie,baie,spațiu de depozitare,pivnița +anexe!!! Suprafaț utilă 70 mp !!! Suprafaț Totală 1439mp! Casa este locuibilă!!! Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon Zero zero patru nouă unu cinci doi doi șapte trei opt cinci doi șase zero !!!

707 EUR/m2 | 70 m2

Oradea, Bihor

Proprietar vând teren în zona Fraidorf
1
5

Proprietar vând teren în zona Fraidorf

Proprietar, vând teren în zona Fraidorf, strada Vasile Giorgevici, cu suprafata de 5300 mp, front stradal de 21m. Preț 50 euro mp, negociabil. Telefon 0733056373

Timisoara, Timis

Teren de vânzare în Cadea!!!
10
1

Teren de vânzare în Cadea!!!

Terenu cu fundație se afla in Localitatea Cadea la drumul principal la nr 28!!! Avem și proiect!!! Suprafață totală 1300mp!!! Cu ieșire la doua străzi !!! Frontul stradal la șosea 16m,iar în partea din spate de 21m!!! Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: Zero zero patru nouă unu cinci ...

1,300 m2

Oradea, Bihor

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Teren intravilan de vânzare în Deva
6
7

Teren intravilan de vânzare în Deva

Teren intravilan situat într-o zonă rezidențială în plină dezvoltare din municipiul Deva, cu deschidere la 2 străzi: - str. Iosif Vulcan - str. Coziei Se află la doar 2 km distanță de Centrul Vechi al orașului Preț: 45 euro mp, negociabil Terenul se vinde integral, neparcelat Suprafață: 5.755 mp Front ...

5,755 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea