Promovat
Vanzare Apartament 3 Camere Semidecomandat Giurgiului-Tatulesti
8

Apartament 3 camere Sos. Giurgiului-Tatulesti, semidecomandat, etaj P din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Detine loc de parcare platit. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Duplex - Aproape de Lidl2 - Toate Utilitatile - COMISION 0% tip SAD
15

Localizare: Moșnița Veche zonă liniștită, modernă, ideală pentru familii care caută confort, spațiu și acces rapid la oraș, aproape de Lidl2 Duplex Partea din Dreapta (cu Carport) este cel disponibil ( pozele din interior prezente in anunt sunt de la partea de duplex deja vanduta, cea disponibila fiind ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere / etaj 4 / 58 mp / STEFAN CEL MARE
6

Apartament 2 camere / etaj 4 / 58 mp / STEFAN CEL MARE

APARTAMENT CU CHIRIAȘI – INVESTIȚIE SIGURĂ! VEN Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat în Ștefan cel Mare – str. Vasile Lupu, zonă PREMIUM, extrem de căutată. Etaj 4/4 2 balcoane închise 44 mp utili / 58 mp construiți Apartamentul este ÎNCHIRIAT ✔️ Chirie: ...

1659 EUR/m2 | 44 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
3

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Modern
4
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Modern

Spre vanzare un apartament cu 2 camere chiar in zona Modern, zona linisitita, are in apropiere si marketuri si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde mobilat si utilat exact ca in poze. Suprafata utila este de 50mp, decomandat, la etajul 1. Pentru cei interesati, sunati.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandate, situat in zona Ultracentrala- Bd.Republicii
17
5

APARTAMENT CU 3 CAMERE DECOMANDATE, SITUAT ÎN ZONĂ ULTRACENTRALĂ - BD. REPUBLICII, 112.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat pe Bd. Republicii, la etajul 4, cu acoperiș nou, renovat integral cu materiale ...

1474 EUR/m2 | 76 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan Ciolpani Piscu Ilfov
2
10

Teren intravilan Ciolpani Piscu Ilfov

Vând teren intravilan 2500 mp Ciolpani Piscu jud Ilfov. 12 E mp

Ciolpani, Ilfov

Vand apartamente 2_ 3 cam nou Residence Arena  Nufarul
2
9

Vand apartamente 2_ 3 cam nou Residence Arena Nufarul

Vand apartament 2, 3 camere format din 2 dormitoare plus living bucatarie separata Residence NUFARUL ARENA. UNIVERSITATII Pret 155000 Eu cu ocupare imediat info tel sau WhatsApp

1970 EUR/m2 | 66 m2

Oradea, Bihor

Casa P+E, zona 1 Mai
10
1

Casa P+E, zona 1 Mai

CASĂ P+E, SITUATĂ ÎN ZONA 1 MAI, 200.000 EURO În cazul în care v-ați decis să renunțați la traiul înghesuit din apartament, să beneficiați imediat de un spațiu care să satisfacă nevoile întregii familii, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate compusă din suprafața de 420 mp teren,pe ...

1000 EUR/m2 | 200 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal
8
4

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal

Proprietar vand garsoniera decomandata cu suprafata de 40 mp, situata in planul secund al bulevardului Decebal, la etaj 4 intr-o zonă liniștită (strada Mesterul Manole). Bloc din 1990 reabilitat in 2025 (cu instalații refacute, panouri fotovoltaice și recuperatoare căldură montate) Locuința se vinde ...

2613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

case 5 camere (duplex) cu gradina,1 loc parcare incluse  PRET +TVA
20

case 5 camere (duplex) cu gradina,1 loc parcare incluse PRET +TVA

Situate in ansamblul rezidential tineretului baciu, cai de acces asfaltate, spatii comerciale, gradinita, mijloc de transport in comun la 100 m. Casele se vor preda la stadiul de semifinisat cu 1 loc de parcare in pret, Casele sun compuse din :parter- living, loc de servit masa, bucatarie inchisa, ...

1742 EUR/m2 | 132 m2

Baciu, Cluj

Casa individuala, cu 2 beciuri mari,anexe si 920 mp teren, la 10 minute de Piatra Neamt
10
14

CASĂ INDIVIDUALĂ, CU 2 BECIURI MARI, ANEXE ȘI 920 MP TEREN, LA 10 MIN. DE MUN. PIATRA NEAMȚ, 76.000 EURO Căutați să vă detașați de mediul urban, dar să beneficiați de condițiile de la oraș într-un spațiu intim, ce îmbină stilul rustic cu cel modern, atunci FORTUNA IMOBILIARE vă aduce în atenție această ...

633 EUR/m2 | 120 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Chizatau - front Raul Bega 112 m
1
1

IM Imobiliare propune spre vanzare parcela teren localizat la intrarea in Chizatau cu front stradal la drum european (115,58 metri) si pe latura din spate, la Raul Bega (112 m) Suprafata 12109 mp Utilitati in apropiere Certificat de urbanism

12,108 m2

Chizatau, Timis

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou
6

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, spatios si modern, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in anul 1964, intr-o zona linistita si foarte bine conectata, la doar 10 minute de Piata Sudului. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si a fost renovat complet, fiind pregatit pentru ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Colentina Rau, Radovanu, semistradal, Centrala Termica proprie
11

P din 8, cf. 1, decomandat, 52 mp, bucatarie patrata 10mp, vedere superba, Centrala Termica, bl 1986, reabilitat termic, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, calorifere noi, acte ok, loc parcare ADP, liber, zona verde, linistita, accept credit.,pret bun, discutabil.

1567 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere, zona Calea Romanului - Darmanesti
9
9

Apartament 3 camere, zona Calea Romanului - Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ZONA CALEA ROMANULUI - DĂRMĂNEȘTI, 45.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 3 camere, cu structură semidecomandată, amplasat la etajul 9 (cu un view atractiv), într-un ...

882 EUR/m2 | 51 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
2 Camere, 1 bucatarie, Finisat, Mobilat cu CF, terasa inchisa de 10 mp
19

Ansamblul Tineretului Baciu, in imediata vecinatate a punctelor de interes public Amplasat in imobil de 6 etaje,lift panoramic, cu spatiu verde , administratie, recent renovat. Apartamentul este compus din Camera de zi cu Bucatarie Dormitor cu dressing Hol Baie cu geam Balcon inchis de 10 mp ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Baciu, Cluj

Teren Intravilan Piatra Neamt, zona Centru, cu PUZ si Proiect
5
2

TEREN INTRAVILAN PIATRA NEAMȚ, ZONA CENTRU, 500 MP, CU PUZ ȘI PROIECT, TOATE UTILITĂȚILE, 150.000 EURO + TVA FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare suprafața de 500 mp teren intravilan Piatra Neamț, zona Centru, cu PUZ și proiect pentru bloc cu 6 apartamente de lux Aparthotel. Terenul este situat ...

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 cam smart  nou mobilat NUFĂR PRIMA
2
15

Apartament 3 cam smart nou mobilat NUFĂR PRIMA

Vand apartament 3 camere mobilat utilat Iosia Nord sau residential ARED Onestilor 2 dormitoare _2 bai living spatios decomandat cu bucatarie separata SU totala 77 mp for more information call or WhatsApp

1951 EUR/m2 | 61 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Garsoniera vanzare zona Gorjului
3
43

Garsoniera vanzare zona Gorjului

Ofer garsoniera de vanzare in zona Gorjului 30 mp etaj 1 4,blocul este din 1989,situata intr-o zona foarte buna cu acces rapid la metrou,mijloace de transport,magazine si piata,locuinta luminoasa si bine compartimentata,pozitionata intr-un imobil curat si intretinut,sunati pentru mai multe detalii!

1800 EUR/m2 | 30 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casa Individuală, 160mp utili, 576mp teren, 5 camere,mobilat - Sanandrei
20

ID Intern: P2631 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa Individuala cu 5 camere, 160mp utili, 576mp teren, anul constructiei 2018, situat chiar la intrare in Sanandrei. -Nivel -P+M+Pod -Suprafata teren - 576mp -Suprafata utila - 160mp -Terasa - 21mp -Numar camere - 5 -Numar bai - 2 -Numar ...

1500 EUR/m2 | 160 m2

Sanandrei, Timis

Casa de vanzare cu teren de 900 mp
8
4

Casa de vanzare cu teren de 900 mp

Casă de vânzare, teren 900 mp, suprafata construita 350 mp, 4 camere, baie, bucatarie, bucatarie de vara. Casa este din boltari si se afla in comuna Draganesti( vis-a-vis de Politie), Jud. Galati. Pentru detalii sunati la nr de tel. . Accept si schimb cu apartament in Tecuci plus diferenta.Pretul este ...

171 EUR/m2 | 350 m2

Draganesti, Galati

Apartament 3 camere, etaj 1, zona Centrala, ideal pentru locuit sau firma
4
1

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1, ZONĂ CENTRALĂ, IDEAL PENTRU LOCUIT SAU FIRMĂ, 94.000 EURO Pentru cei dornici să-și îmbunătățească stilul de viață și să facă un upgrade locuinței, FORTUNA IMOBILIARE le oferă posibilitatea să opteze pentru acest apartament cu 3 camere, dispus pe două nivele (Parter -etaj1), ...

1093 EUR/m2 | 86 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravila în Comuna Cenei județul Timiș 1815 mp , telefon   sau
2

Teren intravila în Comuna Cenei județul Timiș 1815 mp , telefon sau

Teren intravilan în Comuna Cenei județul Timiș, 1815 metri pătrați, preț 20 euro metru pătrat NEGOCIABIL. Mai multe detalii la telefon .

1,815 m2

Cenei, Timis

Salvează căutarea