Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 6 din 8 in bloc bloc reabilitat, curat, decent, bine compartimentat, instalatia electrica sanitara schimbata, spatii de depozitare, balcon inchis, usoare imbunatatiri, in zona regasind centre comerciale, scoli, facilitati, metroul la cateva minute. COD P1997

2271 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Compartimentare Excelenta! Finisaje la Alegere! Toate Utilitatile!
9

De vânzare o unitate locativă într-un proiect deosebit, situat în Moșnița Veche, pe un drum de acces asfaltat. Casa este concepută pentru a oferi intimitate maximă, cele două unități fiind despărțite prin casa scării. Detalii Suprafețe: Suprafață utilă: 102 mp bine compartimentați. Terasă acoperită: ...

1863 EUR/m2 | 102 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
3 camere  Pallady 75 mp  dormitor cu baie 5 min metrou Nicolae Teclu
14
1

3 camere Pallady 75 mp dormitor cu baie 5 min metrou Nicolae Teclu

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 75 mp, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc modern construit în anul 2019, în zona Bd. Pallady, Sector 3. Incalzire in pardoseala Apartamentul beneficiază de compartimentare eficientă și finisaje premium, fiind ideal pentru un stil de ...

2143 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex premium in sat Gheorgheni
12

Duplex premium in sat Gheorgheni

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa de tip duplex, premium, situata in Sat Gheorgheni, intr-o zona retrasa de la strada principala, cu acces pe drum asfaltat si priveliste frumoasa asupra imprejurimilor. Proprietatea imbina perfect linistea si intimitatea unei zone rezidentiale aerisite cu ...

1509 EUR/m2 | 170 m2

Gheorghieni, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere 88 mp | mobilat | 2 parcari | 2023 | Sos. Leordeni
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni ,intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie sau cuplu. 2 locuri ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere Metrou Berceni
4

3 camere Metrou Berceni

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Biruintei, in proximitatea statiei de metrou Berceni. Suprafata utila: 71 mp Disponibilitate: apartamente disponibile la mai multe etaje Locuinta beneficiaza de incalzire prin pardoseala, centrala proprie si lift, oferind confort si functionalitate. Icirc;n ...

1463 EUR/m2 | 71 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

TREND RESIDENCE | CASA DE VANZARE P+1+M | MUTARE IMEDIATA
20

TREND RESIDENCE | CASA DE VANZARE P+1+M | MUTARE IMEDIATA

Casa moderna in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Theodor Pallady (Sector 3) Descopera confortul unei locuinte situate intr-un ansamblu rezidential inchis, cu bariera si paza permanenta ndash; ideala pentru o familie care isi doreste liniste, siguranta si acces facil catre oras. Detalii generale: ...

2585 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat – Gata de mutare!
14

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, la parterul unui imobil construit in anul 2011. Locuinta are o suprafata totala generoasa de 94.7 mp, fiind ideala pentru o familie sau pentru cei care isi doresc confort si functionalitate. Apartamentul este complet ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat + gradina 50mp - Mobilat Utilat
10

OPORTUNITATE RARA SPRE VANZARE ndash; 2 apartamente de 2 camere ALATURATE, cu gradina proprie! Se vand impreuna sau separat! Ideal pentru a fi unite intr-un APARTAMENT DE 4 CAMERE, cu dubla gradina si 2 locuri de parcare! Locatie: Strada Biruintei, Popesti-Leordeni Metrou Berceni ndash; doar 15 minute! Detalii: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila duplex spatioasa in Popesti-Leordeni, langa Primarie – 4 camere + mansarda, complet mobilata
20

Vila tip duplex de vanzare, situata in Popesti-Leordeni, in apropiere de Primaria orasului. Detalii proprietate: Suprafata utila totala: 134,89 mp Suprafata teren: 148,5 mp Compartimentare: Parter: hol de acces, living spatios, bucatarie inchisa, baie Etaj: hol, 3 dormitoare, 2 bai (dintre ...

1667 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{STRADA MIORITA} Vila individuala cu 4 camere | 120 MPU + Teren 309 MP
11

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare o vila individuala in comuna Berceni, strada Miorita . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 120 mp . Teren aferent : aproximativ 309 mp . Compartimentare : - PARTER : bull; Bucatarie inchisa ; bull; Living + dining ; bull; Spatiu depozitare; bull; ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala P+1 cu 4camere  3bai teren- 566mp
20

Vila individuala P+1 cu 4camere 3bai teren- 566mp

Vila individuala superba de vanzare ndash; Popesti-Leordeni Va prezentam o vila individuala deosebita, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate. Caracteristici principale: An constructie: 2022 Compartimentare moderna: Parter: ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio, mobilat si utilat, - 20 min Metrou Berceni
9

NOU in oferta! Daca iti doresti un apartament modern, luminos si intr-o zona linistita, acest 2 camere tip studio (45,5 mp) este alegerea perfecta! Situat la etajul 3 4 intr-un bloc nou cu lift, iti ofera confort si acces rapid catre oras. Popesti-Leordeni, Str. Solstitiului Doar 20 de minute pana ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera renovata – Piata Progresul, 30 mp, metrou Eroii Revolu #539;iei 15 min disponibila imedia
12

Vand garsoniera ndash; Piata Progresul, Soseaua Giurgiului Garsoniera cu suprafata de 30 mp, situata in zona Piata Progresul ndash; Soseaua Giurgiului, la etajul 8 din 9, intr-un bloc construit in 1965. Metrou Eroii Revolutiei la doar 15 min Garsoniera a fost renovata complet in anul 2025 si se vinde ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere + curte proprie – la 5 min de metrou Berceni, Popesti-Leordeni
14

Apartament 2 camere cu curte proprie ndash; Popesti-Leordeni | 5 min metrou Berceni Apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata utila de 55 mp, la care se adauga o curte proprie de 44 mp, ideala pentru relaxare sau amenajare personalizata. Localizare: Strada Biruintei, Popesti-Leordeni Parter ...