Imobiliare

Promovat
Casa individuala cu 3 camere si garaj | Dumbravita
11

Casa individuala cu 3 camere si garaj | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare o casa individuala deosebita, situata într-o zona linistita din Dumbravita, in apropiere de Padurea Verde, ideala pentru o familie în cautarea confortului și intimitatii. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 137mp incluzand garajul de 23mp precum ...

2007 EUR/m2 | 137 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comision 0 - Centru - Sanandrei - Casa renovata + teren 1850 mp
20
11

IM Imobiliare ofera spre vanzare casa cu teren generos (1850 mp) in centrul comunei Sanandrei, strada Primaverii. Casa e potrivita pentru 2-3 familii si este impartita 5 dormitoare, un dressing, 2 bai, o camara, camera tehnica si bucatarie, cu acces separat direct din terasa deschisa si are o suprafata ...

866 EUR/m2 | 164 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament renovat cu 3 camere in zona Rahovei din Sibiu
16

Apartament renovat cu 3 camere in zona Rahovei din Sibiu

De vanzare apartament compus din 3 camere in suprafata totala de 78 mp, complet renovat in anul 2020, situat in zona Rahovei din Sibiu. Apartamentul se afla la etajul 4 al unui imobil compus doar din 4 etaje si 4 apartamente pe nivel, edificat pe structura din beton si zidarie din caramida, izolat termic ...

Rahovei, Sibiu, Sibiu

Promovat
Casă cu 2 corpuri, grădină și anexe | Zonă liniștită Micești, Alba Iulia
10

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate situată în cartierul Micești, Alba Iulia, într-o zonă foarte liniștită, cu drum asfaltat și acces rapid către oraș. Imobilul este racordat la toate utilitățile: apă, gaz, curent și canalizare. Proprietatea este formată din două corpuri de clădire, ...

1231 EUR/m2 | 130 m2

Alba Iulia, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Vand- Schimb Teren pentru Duplex
4
8

Vand- Schimb Teren pentru Duplex

Proprietar vând teren intravilan in cartierul BELVERDE de pe dealul vii , parcela are 500 mp cu o deschidere de 23 metri , perfect pentru un duplex sau 4-6 apartamente . Utilități in apropiere , zona de lux și foarte linistita . Parcela se afla pe prima strada la dreapta cum urcati spre biserica ...

500 m2

Lugoj, Timis

Promovat
COMISION 0% Zona Subcetate !!!
10

COMISION 0% Zona Subcetate !!!

Avem plăcerea să vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 69 mp, situat într-o zonă liniștită și apreciată Park Poligon. Locuința este compartimentată modern și eficient, astfel: -living cu bucătărie open-space -două dormitoare -hol -baie -balcon de 3 mp Apartamentul ...

2058 EUR/m2 | 69 m2

Floresti, Cluj

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
12
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere decomandate si panorama
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere decomandate si panorama

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 42 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 8 intr -un imobil tip bloc ...

2617 EUR/m2 | 42 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Casa in comuna Sag judetul Timis
3
9

Casa in comuna Sag judetul Timis

Casa în comuna Sag în curs de finalizare în zona mănăstirii, zona liniștita, drum asfaltat. Compartimentare: -hol acces, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa acoperita. Utilitati:apa, gaz, curent, fosa sepetica. Imobilul este in curs de constructie .

1378 EUR/m2 | 98 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere pe parter, zona Sanandrei
4
2

Casa individuala cu 3 camere pe parter, zona Sanandrei

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Sanandrei,. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter situata in Sanandrei, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 98 mp si teren 500 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material ...

1582 EUR/m2 | 98 m2

Sanandrei, Timis

De vanzarev!Apartament in vilă  Ploiești  .
5
1

De vanzarev!Apartament in vilă Ploiești .

Apartament în vilă comună totul separat, contuar apă, gaze și lumină centrală proprie, se vinde mobilat, disponibil din Noembrie ,2026, nu are datorii toate facturile la zi,pentru detalii puteți suna sau trimite mail, prețul este de 47000 negociabil.

1382 EUR/m2 | 34 m2

Ploiesti, Prahova

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 07 arata numarul

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apartament 3 camere
8
3

Vând apartament 3 camere

Persoana fizică Vând apartament cu 3 camere pe Strada Amurgului nr34, semidecomandat, complect utilat.

1644 EUR/m2 | 45 m2

Turda, Cluj

Apartament 3 camere, City of Mara, comision 0%
20

Apartament 3 camere, City of Mara, comision 0%

ID: CP2516291 Golden Real Estate vă propune spre vânzare apartamentul perfect într-un ansamblu rezidențial nou în centrul orașului Timișoara. Descoperă locuința ideală într-un bloc nou, parte a unui ansamblu rezidențial modern și elegant. Acest apartament cu 3 camere, 2 băi, situat la etajul 1, îți ...

2938 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
8
2

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Vand apartament cu o camera cu o suprafata de 26 mp, situata la etajul 2. Bloc anvelopat, aproape de facultati. Cheltuielile sunt foarte mici la intretinere este ideala pentru investitie sau pentru locuit

1577 EUR/m2 | 26 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei
7
24

vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei Suprafata: 33mp Etaj: 3 An de constructie:1985 Loc de parcare:da Lift:nu Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1606 EUR/m2 | 33 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan Chișoda
2

Teren intravilan Chișoda

Vand teren intravilan in Chisoda, la asfalt cu toate utilitațile si 2 fronturi stradale, 1709 mp.