Promovat
 Apartament 2 camere / etaj 1 / loc de parcare si boxa / zona CETATII
5

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament într-un complex rezidențial nou – 2026 Zona Cetății, lângă Kaufland și Penny, Etaj 1 ️ Imobil solid, cu placă de beton între nivele, apartament aflat la roșu, termen de finalizare în acest an ✨ Detalii apartament: • ️ 2 camere • ️ Living + bucătărie open ...

1902 EUR/m2 | 53 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Aviatiei Tower  Design contemporan, Finisaje luxury , Clădire premium
17
1

Aviatiei Tower Design contemporan, Finisaje luxury , Clădire premium

Acest apartament de 2 camere, situat în Aviatiei Tower, oferă un standard ridicat de locuire, atât prin calitatea amenajării interioare, cât și prin facilitățile clădirii. Proprietatea este ideală pentru rezidență proprie sau investiție, adresându-se unui public care apreciază designul modern, confortul ...

4872 EUR/m2 | 47 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Duplex cu 3 camere in Mosnita Noua | Urseni
4

Duplex cu 3 camere in Mosnita Noua | Urseni

Estate Group va propune spre vânzare un duplex pe parter, situat într-o zonă liniștită și bine poziționată din Moșnița Nouă | Urseni Imobilul dispune de o suprafață utilă de 70 mp și un teren generos de 284 mp, oferind confort, spațiu și intimitate. Compartimentare: • Antreu • Living luminos cu ieșire ...

1757 EUR/m2 | 70 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
2 camere decomandat | Complex Studentesc | Etaj 8 | Vedere Panoramica
11

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă centrală și foarte căutată: Complex Studențesc – Stadion – Casa Tineretului. Apartamentul este poziționat la etajul 8/8 și beneficiază de o vedere panoramică superbă asupra orașului, oferind lumină naturală ...

2635 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan pe malul lacului la Noapteș ,Curtea de Argeș
10
8

Teren drept pe malul lacului în Curtea de Argeș (coada lacului),la mica distanță de autostradă(100m).Merge pentru casă de vacanță, popas turistic.... Terenul are 2821 mp. Posibilitate de parcelare de 940 mp.

Curtea de Arges, Arges

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina
10

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina

Ofer spre vanzare o cladire nerezidentiala pentru birouri si depozitare, P+1E+M, zona Bucovina,cu o suprafata utila de 450 mp, amplasata pe un teren de 1500 mp. Proprietatea beneficiaza de parcare in curte,este ideala pentru birouri, spatiu de joaca pentru copii, depozite Cladirea are 10 birouri mici ...

1867 EUR/m2 | 450 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere decomandate Mihai Viteazu etaj 1
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu Avantaje majore ale acestui apartament: • Etaj 1; • B-dul Mihai Viteazu; • Pretabil investitie; • Pivnita. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea ...

2280 EUR/m2 | 46 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 3 camere zona Medicinei Bastion
13
7

Apartament cu 3 camere zona Medicinei Bastion

Spre vanzare apartament cu 3 camere zona Medicina Bastion Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space -bucatarie -2 dormitoare, -2 bai Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

1959 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apt nou cu 3 camere zona Ikea
14
3

Apt nou cu 3 camere zona Ikea

Spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Ikea Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 holuri -2 bai -terasa pe 2 parti -loc de parcare Pentru alte ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Dumbravita, Timis

Teren de vanzare la munte, in sat Pârâul Borca
4
1

Teren de vanzare la munte, in sat Pârâul Borca

1080 mp. teren de vanzare situat in Borca, sat Borca (in sat), cu acces direct la drumul ce duce spre izvorul de apa minerala Borcut si Varful Budacu. Ideal pentru construirea locuintei sau a casutelor de vacanta. Pret: 15 euro mp.

1,080 m2

Borca, Neamt

Promovat
Vand case noi la cheie P+1 , regim duplex
10
16

Vand case noi la cheie P+1 , regim duplex

Vand case noi in zona Horticultura (calea Urseni) , administrativ apartin de comuna Giroc. 130 mp utili , 211 mp construiti, parter cu bucatarie, baie, dresing , living generos si la etaj doua si trei dormitoare , dresing,si doua bai. Casele se predau cu centrala pe gaz, gresie, faianta, parchet, obiecte ...

1462 EUR/m2 | 130 m2

Calea%25252525252bUrseni, Giroc, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera Aparatorii Patriei
5
32

Vanzare garsoniera Aparatorii Patriei

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei la 10 minute de Berceni Arena Sport .Garsoniera dispune de o suprafata de 36 mp etaj 4 an constructie 1983.

1306 EUR/m2 | 36 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
5
9

Vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10 zona 300 m piața Titan str sold Stelian N Mihale la circa 500 m metrou N.Grigorescu curat bloc anvelopat

1631 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
LOC DE CASA LANGA PADURE
4
8

LOC DE CASA LANGA PADURE

O locatie privilegiata de pe dealurile pitoresti din apropierea strazii Izvorului si un teren de 600 mp, sunt combinatia perfecta pentru un proiect rezidential cu adevarat special. Vecinatatea unei paduri, face ca zona sa emane liniste si frumusete naturala, creand un cadru ideal pentru caminul tau de ...

600 m2

Dealuri Oradea, Oradea, Bihor

casa de vanzare
5
90

casa de vanzare

Oradea, Dealul Viilor, in spate la gara mare - 5 camere, 2 bucătării, 2 băi (interior, de serviciu), 3 holuri, garaj, curte mare, 2 grădini, 2 cămări de alimente, camera cazanului, 2 cămări de lemne și cărbune; - posibilitate de a construi mansardă; - încălzire cu gaz și cu lemne; - suprafată totală ...

842 EUR/m2 | 190 m2

Oradea, Bihor

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Do resc teren Chei le Ras noavei

Do resc teren Chei le Ras noavei

Caut te ren in zona Chei le Rasno avei, Ras nov

Rasnov, Brasov

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
16

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren de 2600 mp in Sanmihaiul Roman imprejmuit - ID V5057
8
12

Teren de 2600 mp in Sanmihaiul Roman imprejmuit - ID V5057

ID intern: V5057 Teren de vanzare in Sanmihaiu Roman. FOXFORT Imobiliare propune teren extravilan de vanzare in Sanmihaiul Roman avand o suprafata de 2600 mp si deschiderea de 25 ml la strada. Pretul este de 69.990 euro negociabil. Utilitatile sunt la 300-500 m de parcela. Pe teren se afla o constructie ...

2,600 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Salvează căutarea