Imobiliare

Promovat
Teren extravilan, situat la limita cu intravilanul, în zona Sigmir
3

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un teren extravilan, situat la limita cu intravilanul, în zona Sigmir. Terenul beneficiază de utilități în apropiere (aprox. 25 ml) și reprezintă o oportunitate excelentă pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe pe termen mediu. Tip teren: extravilan ...

1,200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament cu 3 camere decomandat, zona Dumbravita
6
5

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la Etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2044 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR
20
5

VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: VIla de lux, situata intr-una dintre cele mai exclusiviste zone, BEVERLY HILLS, Sanmartin (Bihor) A fost construita in anul 2010, fiind complet renovata interior-exterior in anul 2022 Acces auto automatizat (porti actionate electric), sistem ...

1676 EUR/m2 | 340 m2

Sanmartin, Bihor

Promovat
Casa de vanzare  |  Crevedia  |  4 camere
20

Casa de vanzare | Crevedia | 4 camere

Vă prezentăm o proprietate atent întreținută, situată pe un teren de 568 mp, într-o zonă liniștită din Crevedia. Casa este dispusă pe parter și etaj, oferind 4 camere, 2 dormitoare, 3 băi și o bucătărie închisă, complet mobilată și utilată. Parterul include livingul spațios, locul de luat masa, bucătăria ...

1449 EUR/m2 | 89 m2

Crevedia, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala eleganta in ansamblu nou din Luna de Sus
6

Casa individuala eleganta in ansamblu nou din Luna de Sus

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala situata in Luna de Sus, intr-un ansamblu rezidential nou format din 9 unitati locative, pozitionat intr-o zona linistita, aerisita si apreciata pentru accesul rapid spre Cluj-Napoca. Proprietatea beneficiaza de orientare mixta, predominant Sud-Est, ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere, ' Mobilat  Resita
1
84

Apartament 2 camere, ' Mobilat Resita

Apartament 2 camere, confort 1 semidecomandat Mobilat amenajat geamuri termopan ,gresie,faianță podele laminate , cabină duș contorizare utilități incalzire proprie cu centrala termica Instalație cupru usa noua la intrare uși de interior noi SCARA CURATA Acte la zi IMAGINE CU REGIM DE ...

825 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Locuinta moderna situata in zona blocului Spray, Marasti
7

Locuinta moderna situata in zona blocului Spray, Marasti

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o garsoniera renovata, situata in cartierul Marasti, in zona blocului Spray, una dintre cele mai accesibile si bine conectate zone ale orasului. Proprietatea se afla la ultimul etaj al unui imobil cu 4 niveluri, reabilitat termic, beneficiind de orientare vestica, ...

4104 EUR/m2 | 27 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2561 EUR/m2 | 82 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Design Contemporan | Militari Residence
20

Apartament de 2 camere situat în Militari Residence, Str. Sergent Ilie Petre nr. 54, într-un bloc nou, poziționat excelent. Pret proprietate finisata + proiectul de design ( include mobilierul si electrocasnicele prezentate ) : 70.795 Euro + TVA Pret cu TVA inclus 21% : 85.662 Euro Zonă cu acces rapid ...

1663 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera | Mobilata & utilata | Ivory Residence | Direct Proprietar
15

Garsonieră Ivory Residence – investiție la cheie cu venit lunar 500–800€ Atentie! - Proprietatea nu este purtatoare de TVA! - Pret final 105.000 Euro Dacă îți dorești o investiție sigură, fără bătăi de cap și cu un randament excelent, această garsonieră modernă din Ivory Residence este exact ce cauți. ...

3000 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Salvează căutarea