Promovat
Garsoniera CF 1, Localitatea Vladimirescu, Arad
4

Garsoniera CF 1, Localitatea Vladimirescu, Arad

Cauți o locuință accesibilă în Vladimirescu sau vrei să faci o investiție imobiliară cu buget optim? Această garsonieră reprezintă, în acest moment, opțiunea cu cel mai mic preț din toată localitatea. Date tehnice și compartimentare: Suprafață: 28 mp utili (51 mp construiți). Configurație decomandată: ...

1250 EUR/m2 | 28 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac
20

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac

✨ Apartament renovat, 3 camere – etaj 2 – în centrul orașului Nădlac Județul Arad! 69.500 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei (deasupra librăriei) – poziție excelentă, aproape de magazine, piață, școli și toate facilitățile din centrul orașului. Dacă îți dorești un apartament ...

914 EUR/m2 | 76 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 2 camere,semidecomandat,zona Romanilor
10

Apartament 2 camere,semidecomandat,zona Romanilor

Apostu Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4, situat in zona Romanilor din Arad. Caracteristici principale: Suprafata construita: 43 mp, semidecomandat, fiind compartimentat pentru a maximiza confortul si functionalitatea, oferind o separare ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Romanilor, Arad, Arad

Promovat
Spațiu comercial,  hala, si un penthouse în centrul Aradului Nou
10

Spațiu comercial, hala, si un penthouse în centrul Aradului Nou

În inima Aradului Nou, într-o zonă cu vad comercial format și trafic constant, se află o proprietate rară pe piață, gândită pentru cei care caută mai mult decât un simplu spațiu comercial: stabilitate, versatilitate și potențial real de dezvoltare. Preț listare: 620.000 € | 0% comision Contact: Sebastian ...

697 EUR/m2 | 890 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Central Cicio Pop ID:RH-44856-property
10

Se vinde apartament 2 camere strada Cicio Pop etaj 1 Apartament decomandat Compartimentare practică și confortabilă: bucătărie hol generos baie dormitor sufragerie luminoasă Centrală proprie pe gaz Etaj 1 acces facil și poziționare ideală Clădire renovată exterior și ...

912 EUR/m2 | 85 m2

Central, Arad, Arad

Apartament 3 camere, Micalaca, etaj 2 cu vedere spre malul Muresului
8

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, zona Micalaca/500. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Arad, zona Micalaca, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1982, structura beton, material ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Micalaca, Arad, Arad

Teren generos de vânzare în cartierul Bujac Comision 0%
8

Teren generos de vânzare în cartierul Bujac Comision 0%

Comision 0% Vă propunem spre vânzare un teren intravilan excelent poziționat în cartierul Bujac, având o suprafață ideală de 1.120 mp și un front stradal perfect de 22 ml, oferind multiple posibilități de dezvoltare. Proprietatea beneficiază de toate utilitățile disponibile și dispune de o construcție ...

1,120 m2

bujac, Arad, Arad

Vand casa vila D+P+E in zona Gai
5

Vand casa vila D+P+E in zona Gai

Vand casă spațioasă tip D+P+E construita in 2010, situată în cartierul Gai Arad. Suprafata 354 mp( demisol: 65 mp, parter: 160 mp, etaj: 129 mp) + 1442 mp teren. Casa se vinde mobilata si utilata conform fotografiilor.

854 EUR/m2 | 350 m2

Gai, Arad, Arad

vanzare ap 3 cam uta ared
10
21

vanzare ap 3 cam uta ared

vanzare apartament 3 camere in uta ared (langa stadion) bloc izolat compus din 2 dormitoare matrimoniale un living mare bucatarie 2 bai incalzire centrala pe gaz, geamuri termopan Se vinde mobilata si utilata cu loc de parcare privata inclus in curttea blocului

1019 EUR/m2 | 107 m2

UTA, Arad, Arad

vanzare ap 3 cam penthaus (ared uta)
10
16

vanzare ap 3 cam penthaus (ared uta)

Imobiliare Plus Arad va propune spre #vanzare un apartament cu 3 camere la Ared UTA -bun pentru investitie! Apartamentul este situat la et 4+5, cu lift. Apartamentul este spatios, recent renovat, parchet schimbat. Este compus din: Living, bucatarie, 2 dormitoare matrimoniale decomandate, 2 bai, terasa. ...

1018 EUR/m2 | 110 m2

UTA, Arad, Arad

Teren Agricol 18 ha 16

Teren Agricol 18 ha

YouPro.ro va propune spre vanzare teren agricol nelucrat situat in judetul Arad, comasat cu CF.Suprafata este de 18 hectare.Terenul este pretabil pentru programul prima impadurire PNRR parc fotovoltaic. Pretul solicitat de proprietar este de 5.500 euro per hectar.

55,000 m2

Ususau, Arad

Apartament 3 camere în Ineu central ,spatios 93 mp,situat la parter
9

Vlad Damacus de la Imobiliare4you vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat in localitatea Ineu ultracentral aproape de Biserica Ortodoxă. Apartamentul este poziționat la parter într-un bloc din prefabricate cu regim de înălțime P+2E. Dispune de o suprafață de 93 mp conform ...

731 EUR/m2 | 93 m2

Ineu, Arad

Promovat
Vand casa 4 camere zona Vlaicu - ID : RH-41402-property
9
11

Vand casa 4 camere zona Vlaicu - ID : RH-41402-property

Vând casă 4 camere Arad, zona Vlaicu (Vasile Conta) - Teren: 403 mp | Casă: 120 mp - 4 camere, bucătărie, 2 băi, 2 holuri, pivniță - Utilități: apă, gaz, curent, canalizare - Încălzire: CET + sobă teracotă pe gaz - Garaj, anexă, parchet lemn masiv - Acoperiș nou, renovată exterior, necesită renovări ...

1017 EUR/m2 | 120 m2

Aurel%2525252bVlaicu, Arad, Arad

Promovat
Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property
1
1

Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property

OPORTUNITATE RARĂ în zona Gai str. Fântânii! Se vinde un teren generos de 1765 mp, perfect pentru construcția casei mult visate sau pentru o investiție sigură. Avantaje care fac diferența: - Front stradal de 18 ml ideal pentru acces și proiecte moderne - Toate utilitățile la poartă: apă, ...

Gai, Arad, Arad

Promovat
Vand casa 3 camere in Sannicolau Mic ID:RH-44113-property
14
3

Vand casa 3 camere in Sannicolau Mic ID:RH-44113-property

Vând casă reconstruită aproape integral, fiind păstrați doar pereții de la stradă, restul construcției fiind demolat și refăcut de la zero, cu materiale noi, de calitate. Suprafața construita este de 157 mp, cu un front stradal de 19 ml, compartimentată astfel: - 2 dormitoare - 1 living - bucătărie - ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Sanicolau%2525252525252bMic, Arad, Arad

Promovat
Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43992-property
1
1

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43992-property

Teren de vânzare 722 mp Livada, Arad Cauți locul ideal pentru a-ți construi casa visurilor? Îți propun un teren intravilan generos de 722 mp, situat într-o zonă liniștită, modernă și în continuă dezvoltare, în Livada Arad. Front stradal optim perfect pentru proiecte rezidențiale Utilități ...

722 m2

Arad, Arad

Vand spatiu comercial zona Centrala-Unirii ID:RH-44822-property
20

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial premium, amplasat ultracentral, pe una dintre cele mai circulate și apreciate artere ale orașului strada Unirii cu vad comercial excelent și acces facil către toate punctele importante din centrul orașului. Proprietatea este ideală atât pentru investiție ...

1192 EUR/m2 | 260 m2

Central, Arad, Arad

Vand casa 3 camere zona Parneava-Oituz - ID : RH-43144-property
12
4

Vand casa 3 camere zona Parneava-Oituz-aproape de spital, compusa din 3 camere, bucatarie, baie, camara, hol, pivnita, utilat, centrala proprie pe gaz, teren in suprafata de 652 mp, renovat partial, casa construita din caramida. Pret : 210.000 euro ID : RH-43144-property

1400 EUR/m2 | 150 m2

Parneava, Arad, Arad

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property
18
2

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property

Vand casa 5 camere zona Gai, P+E+ pod mansardabil, cu teren in suprafata de 432 mp, suprafata construita 200 MP, compusa din 5 camere, bucatarie, 2 bai, terasa, garaj, toate utilitatile: apa, gaz, curent trifazic, canalizare, casa construita din caramida. Pret : 110.000 euro ID : RH-39415-propert ...

688 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property
15
1

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property

Vand casa 2 camere zona Parneava-Oituz, compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, subsol, suprafata construita 106 MP, suprafata teren 884 MP, utilitati: apa, gaz, curent, canalizare, fantana forata, anexa, casa necesita renovari sau poate fii demolata, proprietarul detinand documentele necesare ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Parneava, Arad, Arad

Casă modernă 3 camere în Via Carmina – Vladimirescu
20
1

Casă modernă 3 camere în Via Carmina – Vladimirescu

Vă propunem spre achiziție o proprietate cochetă și bine compartimentată, situată în cartierul rezidențial Via Carmina din Vladimirescu, una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone din apropierea orașului Arad. Construită în anul 2018, casa impresionează prin finisajele moderne, atmosfera primitoare ...

2233 EUR/m2 | 76 m2

Vladimirescu, Arad

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property
10

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property

Vand teren intravilan generos de 1.924 mp în Rănușa la doar câteva minute de renumita stațiune Moneasa! Localizare excelentă situat imediat la ieșirea spre stațiunea Moneasa (aprox. 3 min cu mașina), într-o zonă pitorească şi liniștită, perfectă pentru o casă de vacanță, cabană sau investiție ...

1,924 m2

Moneasa, Arad

Vand apartament 1 camera zona Piata Avram Iancu ID:RH-44347-property
6
3