Promovat
Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Aurel Vlaicu
13
4

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Aurel Vlaicu

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, zona Kaufland, cartier Aurel Vlaicu. Apartamentul se află la etajul 4/4, fiind compus din 3 camere, 1 baie, bucătărie, cămară alimente, antreu și balcon. Beneficiile apartamentului sunt: * centrală termică proprie; * aparat ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Promovat
Vand apart.3 cam.st.87 bloc nou,Adora Park,et.1 din 9,utilat,mobilat
11
1

Vand apartament 3 camere in bloc nou(2014), Adora Park, la etaj 1 din 9, cu lift modern, suprafata totala 87 mp., Acest imobil este in stare foarte buna, totul este nou si se vinde complet utilat si mobilat , totul este la cheie si nu mai este necesar investitii. Acest imobil dispune de centrala proprie ...

1794 EUR/m2 | 68 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Vand constr.noua P+1 in Bocsig,an 2018, la cheie,st.2.700 mp.sc.270 mp.cu panouri fotovoltaice
15

Vand CASA NOUA P+M (2018) cu instalatie de panouri FOTOVOLTAICE 7 KW + CASA BATRANEASCA cu gradina, GRATIS la pachet! Suprafata totala a celor 2 CF-uri este de 2.670 mp, suprafata construita utila imobil P+M de 270 mp, PLUS ANEXE MARI 120 mp, avand front stradal mare de peste 40 ml si fiind cu 2 intrari ...

556 EUR/m2 | 250 m2

Bocsig, Arad

Promovat
SCHIMB apartament 4 camere in Nadlac cu CASA sau SPAȚIU COMERCIAL in Nadlac
17

Se accepta SCHIMB cu CASA (CASE) sau SPAȚIU COMERCIAL. Cauți un apartament mare și luminos în Nădlac? Tocmai ai găsit unul special! În blocul D1 (cunoscut ca blocul Digi), la etajul 3, te așteaptă un apartament unic pe piață! ✨ 4 camere decomandate – spațiu din belșug pentru toată familia ✨ 2 băi ...

1110 EUR/m2 | 100 m2

Nadlac, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere
20
1

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere De vanzare CASA MARE ultracentral 7 camere în Nădlac, situată pe strada Nicolae Balcescu nr.85, la pretul de 93.000 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are o construcție din anul 1903 compusa din ...

281 EUR/m2 | 331 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac
20

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac

✨ Apartament renovat, 3 camere – etaj 2 – în centrul orașului Nădlac Județul Arad! 69.500 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei (deasupra librăriei) – poziție excelentă, aproape de magazine, piață, școli și toate facilitățile din centrul orașului. Dacă îți dorești un apartament ...

914 EUR/m2 | 76 m2

Nadlac, Arad

Promovat
17

1110 EUR/m2 | 100 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Ferma cu teren agricol de vanzare in Nadlac
20
3

Ferma cu teren agricol de vanzare in Nadlac

OAZĂ DE LINIȘTE LA DOAR 4 KM DE NĂDLAC judetul Arad FERMĂ DE VÂNZARE + TEREN AGRICOL – 150.000 EUR NEGOCIABIL FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! – 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac Descoperă o proprietate complet utilată și gata de exploatat, ideală pentru traiul la țară sau pentru o ...

222 EUR/m2 | 676 m2

Nadlac, Arad

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Ineu
20

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Ineu

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Ineu. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter situata in Ineu, zona Exterior Nord, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 130 mp si teren 1439 mp. Anul constructiei este 1970, structura caramida, ...

661 EUR/m2 | 130 m2

Ineu, Arad

194 mp apartament de lux + 195 mp curte individuala, zona Centrala, Arad
20
4

Apartament de lux de 194 mp cu demisolul amenajat ca apartament de 35 mp, curte individuala de 195 mp in zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 5 camere, semidecomandat, situat in Municipiul Arad, zona Centrala. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-o casa cu regim de inaltime ...

923 EUR/m2 | 194 m2

Arad, Arad

Promovat
Vand apartament 3 camere Horia ID: RH-43947-property
14
2

Vand apartament 3 camere Horia ID: RH-43947-property

Detalii principale ale proprietății: - 2 apartamente, fiecare cu CF propriu, vândute împreună - Suprafață utilă totală: 116 mp - 3 camere - 2 bucătării - 2 băi - 2 antreuri + 1 debara - Hol comun de 40 mp utili - 2 intrări separate una comună și una dedicată apartamentului - Coridor luminos cu ferestre ...

920 EUR/m2 | 125 m2

Central, Arad, Arad

Vand apartament 7 camere Central Cicio Pop ID:RH-44986-property
15

DE VÂNZARE APARTAMENT ULTRACENTRAL STRADA CICIO POP Zonă premium, ultracentrală Clădire renovată exterior aspect modern și îngrijit Ideal pentru investiție, locuință, birouri sau regim hotelier 7 camere spațioase 6 băi Bucătărie complet utilată Hol generos Compartimentare decomandată ...

749 EUR/m2 | 160 m2

Central, Arad, Arad

Vand casa tip Duplex in Via Carmina-Vladimirescu - ID : RH-42424-property
19
2

Vand casă tip duplex în cartierul rezidențial Via Carmina, Arad confort, spațiu și intimitate într-o zonă liniștită și apreciată! Proprietate modernă P+E, ideală pentru o familie care își dorește liniște, curte proprie și mutare imediată fără investiții suplimentare. Suprafață utilă casă: 124 mp ...

1612 EUR/m2 | 124 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property
17
4

Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property

Oportunitate rară teren generos + casă, poziție excelentă în Zădăreni (zona Primăriei) Vă propun spre vânzare o proprietate cu potențial real, situată în Zădăreni, pe strada Primăverii una dintre cele mai apreciate zone ale localității, liniștită și ferită de traficul intens, dar foarte aproape ...

460 EUR/m2 | 150 m2

Zadareni, Arad

Promovat
Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property
1
1

Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property

OPORTUNITATE RARĂ în zona Gai str. Fântânii! Se vinde un teren generos de 1765 mp, perfect pentru construcția casei mult visate sau pentru o investiție sigură. Avantaje care fac diferența: - Front stradal de 18 ml ideal pentru acces și proiecte moderne - Toate utilitățile la poartă: apă, ...

Gai, Arad, Arad

Vand apartament 2 camere Central Cicio Pop ID:RH-44856-property
10
1

Se vinde apartament 2 camere strada Cicio Pop etaj 1 Apartament decomandat Compartimentare practică și confortabilă: bucătărie hol generos baie dormitor sufragerie luminoasă Centrală proprie pe gaz Etaj 1 acces facil și poziționare ideală Clădire renovată exterior și ...

906 EUR/m2 | 85 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Vand casa 3 camere in Sannicolau Mic ID:RH-44113-property
14
3

Vand casa 3 camere in Sannicolau Mic ID:RH-44113-property

Vând casă reconstruită aproape integral, fiind păstrați doar pereții de la stradă, restul construcției fiind demolat și refăcut de la zero, cu materiale noi, de calitate. Suprafața construita este de 157 mp, cu un front stradal de 19 ml, compartimentată astfel: - 2 dormitoare - 1 living - bucătărie - ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Sanicolau%2525252525252bMic, Arad, Arad

Promovat
Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43992-property
1
1

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43992-property

Teren de vânzare 722 mp Livada, Arad Cauți locul ideal pentru a-ți construi casa visurilor? Îți propun un teren intravilan generos de 722 mp, situat într-o zonă liniștită, modernă și în continuă dezvoltare, în Livada Arad. Front stradal optim perfect pentru proiecte rezidențiale Utilități ...

722 m2

Arad, Arad

Vand spatiu comercial zona Centrala-Unirii ID:RH-44822-property
20

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial premium, amplasat ultracentral, pe una dintre cele mai circulate și apreciate artere ale orașului strada Unirii cu vad comercial excelent și acces facil către toate punctele importante din centrul orașului. Proprietatea este ideală atât pentru investiție ...

1192 EUR/m2 | 260 m2

Central, Arad, Arad

Vand casa 3 camere zona Parneava-Oituz - ID : RH-43144-property
12
4

Vand casa 3 camere zona Parneava-Oituz-aproape de spital, compusa din 3 camere, bucatarie, baie, camara, hol, pivnita, utilat, centrala proprie pe gaz, teren in suprafata de 652 mp, renovat partial, casa construita din caramida. Pret : 210.000 euro ID : RH-43144-property

1400 EUR/m2 | 150 m2

Parneava, Arad, Arad

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property
18
2

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property

Vand casa 5 camere zona Gai, P+E+ pod mansardabil, cu teren in suprafata de 432 mp, suprafata construita 200 MP, compusa din 5 camere, bucatarie, 2 bai, terasa, garaj, toate utilitatile: apa, gaz, curent trifazic, canalizare, casa construita din caramida. Pret : 110.000 euro ID : RH-39415-propert ...

688 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property
15

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property

Vand casa 2 camere zona Parneava-Oituz, compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, subsol, suprafata construita 106 MP, suprafata teren 884 MP, utilitati: apa, gaz, curent, canalizare, fantana forata, anexa, casa necesita renovari sau poate fii demolata, proprietarul detinand documentele necesare ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Parneava, Arad, Arad

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property
10

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property

Vand teren intravilan generos de 1.924 mp în Rănușa la doar câteva minute de renumita stațiune Moneasa! Localizare excelentă situat imediat la ieșirea spre stațiunea Moneasa (aprox. 3 min cu mașina), într-o zonă pitorească şi liniștită, perfectă pentru o casă de vacanță, cabană sau investiție ...

1,924 m2

Moneasa, Arad

Vand apartament 2 camere zona Ultracentrala - ID : RH-42944-property
10
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului Ultracentral, zona Barițiu ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură în regim hotelier sau închiriere pe termen lung. Locuința dispune de o suprafață utilă generoasă ...

812 EUR/m2 | 77 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Salvează căutarea