Promovat
Apartament 2 camere Alfa, decomandat, 77 mp, mobilat, utilat+termoteca
10

Vlad Damacus de la Imobiliare4you vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, renovat complet,mobilat si utilat nou situat în zona Alfa. Apartamentul este poziționat la etajul 2 într-un bloc din cărămidă, cu regim de înăltime P+4E . Dispune de o suprafață de 77 mp și este compus din: ...

1297 EUR/m2 | 77 m2

Arad, Arad

Promovat
Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property
1
1

Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property

OPORTUNITATE RARĂ în zona Gai str. Fântânii! Se vinde un teren generos de 1765 mp, perfect pentru construcția casei mult visate sau pentru o investiție sigură. Avantaje care fac diferența: - Front stradal de 18 ml ideal pentru acces și proiecte moderne - Toate utilitățile la poartă: apă, ...

Gai, Arad, Arad

Promovat
Apartament premium 3 camere de vanzare Micalaca
20

Apartament premium 3 camere de vanzare Micalaca

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, în zona Micălaca – Sighișoara, ideal pentru o familie care își dorește confort și acces facil la toate facilitățile urbane. Proprietatea a fost renovată complet, oferind un ambient modern și funcțional. Compartimentare: • Living • ...

1448 EUR/m2 | 67 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Apartament cu 2 camere, zona Gradiste, Arad
7

Apartament cu 2 camere, zona Gradiste, Arad

Elegance Imobiliare pune la dispoziție un apartament cu 2 camere în zona Grădiște, aflat la etajul 3 din 4. Locuința are 44 mp și este organizată într-o compartimentare semidecomandată, care include un dormitor, un living, o bucătărie, o baie și un hol. Apartamentul se vinde mobilat și utilat, lucru ...

1511 EUR/m2 | 37 m2

Gradiste, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 1 camera zona Piata Avram Iancu ID:RH-44378-property
8
3

Vând apartament 2 camere zonă Piața Avram Iancu, Arad Zona centrală, piață vibrantă cu baruri, restaurante și terase Vând apartament cu 2 camere situat în zona Avram Iancu, Arad (zona centrală), etajul 2, compus din: bucătărie hol baie dormitor Dotări & facilități: Se vinde dotat, utilat ...

1250 EUR/m2 | 50 m2

Central, Arad, Arad

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property
18
2

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property

Vand casa 5 camere zona Gai, P+E+ pod mansardabil, cu teren in suprafata de 432 mp, suprafata construita 200 MP, compusa din 5 camere, bucatarie, 2 bai, terasa, garaj, toate utilitatile: apa, gaz, curent trifazic, canalizare, casa construita din caramida. Pret : 110.000 euro ID : RH-39415-propert ...

688 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property
17
2

Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property

Oportunitate rară teren generos + casă, poziție excelentă în Zădăreni (zona Primăriei) Vă propun spre vânzare o proprietate cu potențial real, situată în Zădăreni, pe strada Primăverii una dintre cele mai apreciate zone ale localității, liniștită și ferită de traficul intens, dar foarte aproape ...

460 EUR/m2 | 150 m2

Zadareni, Arad

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property
15
1

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property

Vand casa 2 camere zona Parneava-Oituz, compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, subsol, suprafata construita 106 MP, suprafata teren 884 MP, utilitati: apa, gaz, curent, canalizare, fantana forata, anexa, casa necesita renovari sau poate fii demolata, proprietarul detinand documentele necesare ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Parneava, Arad, Arad

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property
10

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property

Vand teren intravilan generos de 1.924 mp în Rănușa la doar câteva minute de renumita stațiune Moneasa! Localizare excelentă situat imediat la ieșirea spre stațiunea Moneasa (aprox. 3 min cu mașina), într-o zonă pitorească şi liniștită, perfectă pentru o casă de vacanță, cabană sau investiție ...

1,924 m2

Moneasa, Arad

Vand casa 4 camere comuna Archis ID:RH-44676-property
18
1

Vand casa 4 camere comuna Archis ID:RH-44676-property

Casă de vis în comuna Archiș spațiu, confort și liniște! Descoperă o locuință modernă, perfectă pentru cei care își doresc relaxare și intimitate, fără compromisuri la capitolul confort. Suprafață utilă: 220 mp Teren generos: 3200 mp Compartimentare ideală: 3 dormitoare spațioase 2 băi ...

723 EUR/m2 | 220 m2

Archis, Arad

Vând afacere la cheie între Zimandul Nou și Șimand - ID : RH-43668-property
10

De vânzare Afacere la cheie pe DN79 Arad - Oradea Localizare: între Zimandul Nou și Șimand, foarte aproape de viitorul drum expres Arad Oradea. Suprafață teren: 24.871 mp Front stradal generos: 240 ml Acces autorizat din DN Arad-Oradea Dotări și facilități: Terasă pentru evenimente 560 ...

Arad, Arad

Vind teren  intravilan
7
6

Vind teren intravilan

Vind teren loc de casă la iratosu la 18 km de arad tel. Zero 740696157 este livadă pomii fructiferi.utilitati la stradă asfaltat.

500 m2

Iratosu, Arad

De vanzare
5
6

De vanzare

Vând teren si casa la rosu in comuna Vladimirescu , cartier Europa ,județul Arad . Utilități in fata proprietății, gaz, apa si curent . Constructia necesita reautorizare Pret 85000 euro negociabil

425 EUR/m2 | 200 m2

Vladimirescu, Arad

Casa cu 3 camere in Ineu
10
7

Casa cu 3 camere in Ineu

Ofer spre vanzare casa in orasul Ineu, jud. Arad, Intrarea Bradului. Este compusa din 3 camere, hol, baie, bucatarie si camara. Are doua intrari separate, doua spatii de depozitare pentru lemne si unelte, doua terase si o gradina cu pomi fructiferi. Casa este in stare buna, necesita renovari minime si ...

556 EUR/m2 | 90 m2

Ineu, Arad

Vînd casa in măderat

Vînd casa in măderat

casă de vânzare în măderat pe strada 1 zonă foarte liniștită cu doua anexe în curte ,terasă livada de pomi, gradina , coconi de porci,curte betonata, bucătărie de vară,garaj pentru mai multe detalii suplimentare sunați și poze în privat

124 EUR/m2 | 550 m2

Pancota, Arad

Vand hala fost grajd
3
3

Vand hala fost grajd

Vand hala fost grajd , in Gai , str Campurilor , in fostul CAP GAI , in spatele strandului termal Dr. Pătru. Suprafata construita 800 m2 , pereti zidarie caramida , acoperis din tigla . Racord energie electrica , fantana apa forata .

106 EUR/m2 | 800 m2

Arad, Arad

casă nouă de vanzare in com Vinga
10
4

casă nouă de vanzare in com Vinga

casa noua de vanzare in com Vinga, jud Arad (intre Arad si Timisoara) compusa din 4dormitoare 2bai living open space cu bucatarie 40 m pătrat, cămară, camera tehnica cu baie serviciu, terasa acoperita, Utilitati, apa, gaz, curent, tîmplărie pvc tripan, teren 470 mp, casă utili 155mp, preț 88000 euro ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Vinga, Arad

 Casa de Vânzare in Vinga Arad
10
7

Casa de Vânzare in Vinga Arad

Casa de Vânzare Jud Arad Comuna Vinga Casa contine 1 - living+bucatarie- open space 2- dormitoare 1- baie 1- terasă - suprafată totală 400 MP - suprafată Construită 105 MP - front stradal 17,60 M - utilitati - Apă curentă - Gaz, incalzire Calorifere - Curent Electric - Fosă - Stradă Principala ...

752 EUR/m2 | 105 m2

Arad, Arad

Promovat
Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Vând garsoniera strada ursului etaj4 complet mobilata cu baie bucătărie , baie preț 2700 euro detalii la telefon

848 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

apartament 4 camere
8
2

apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere la Podgoria in casa renovata recent, decomandat, intrare separata, foarte spatios 210mp construiti, 2 bai , parter , pivnita, anexa curte, zona linistita,ideal pentru spatiu cabinet medical, birouri. Exclus agentii !

820 EUR/m2 | 150 m2

Arad, Arad

casa Bujac
7
32

casa Bujac

proprietar vand casa p+1 pe strada privata , 400mp teren , exclus colaborare cu agentii

790 EUR/m2 | 200 m2

Bujac, Arad, Arad

Vând casă complet mobilată
8
15

Vând casă complet mobilată

Vând casă complet mobilată în oraș Ineu, cartier Traian. Casa este racordată la apă, canalizare și gaze. Casa este compusă din 2 corpuri, încălzirea se face cu centrală pe gaz și sobe de teracotă. Într-unul din corpuri există și aparat de aer condiționat. Suprafața totală a terenului este 1439 mp. Nu ...

286 EUR/m2 | 280 m2

Ineu, Arad