Promovat
Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | PUZ aprobat |
5

Teren industrial de vânzare 5.000 mp | PUZ aprobat | Arad – zonă industrială Nord | oportunitate investiție Oportunitate de investiție în vestul României, în municipiul Arad, într-o zonă industrială în dezvoltare, cu acces rapid către centura orașului și principalele artere de transport Se oferă spre ...

5,000 m2

Nord, Arad, Arad

Promovat
Spațiu comercial,  hala, si un penthouse în centrul Aradului Nou
10

Spațiu comercial, hala, si un penthouse în centrul Aradului Nou

În inima Aradului Nou, într-o zonă cu vad comercial format și trafic constant, se află o proprietate rară pe piață, gândită pentru cei care caută mai mult decât un simplu spațiu comercial: stabilitate, versatilitate și potențial real de dezvoltare. Preț listare: 620.000 € | 0% comision Contact: Sebastian ...

697 EUR/m2 | 890 m2

Arad, Arad

Promovat
Vând garsonieră,Arad,mobilată și utilată, zonă Micălaca
7
11

Vând garsonieră,Arad,mobilată și utilată, zonă Micălaca

Vând garsonieră, Micălaca, zona în apropiere de parc, biserică, școală gimnazială, facultate, magazine, stație de tramvai. Este situată la etajul 2, nu are balcon, semidecomandată, mobilată și electrocasnice noi( aragaz, frigider), proaspăt zugrăvită, ușă metalică, geamuri termopan.

1217 EUR/m2 | 30 m2

Arad, Arad

Promovat
5ha teren extravilan arabil Arad
2
6

5ha teren extravilan arabil Arad

Front la DJ682, cu deschidere 128m, la sud de el, la 1,2km de Zădăreni spre Arad si 3,9 km de ultimul sens giratoriu de la iesirea din Arad spre Zădăreni. Pre fix: 20 de lei 1mp adică 1.000.000 de lei cu plata prin bancă. Terenul este intabulat.

50,000 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 camere in Nadlac renovata recent
20
5

Casa 3 camere in Nadlac renovata recent

De vânzare! Casă renovată recent în Nădlac Judetul Arad Str. George Enescu Nr.114 Preț: 85.000€ negociabil PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Suprafață teren: 852 mp Casă + anexe: 282 mp Curți și grădină: 572 mp ✅ 3 camere, bucătărie, baie, holuri, 2 cămări, bucătărie de vară, ...

521 EUR/m2 | 163 m2

Nadlac, Arad

 CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp
20
5

CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp

CASĂ MARE DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC cu TEREN GENEROS 2095mp! Str. Ioan Slavici nr.116 colț cu Str. Dorobanți 65.000 EURO FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR! 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nădlac Locuință spațioasă + anexe + teren generos de 2.095 mp! Ideală pentru familie numeroasă, mică ...

135 EUR/m2 | 483 m2

Nadlac, Arad

VILA S+P+M in Nadlac
20
3

VILA S+P+M in Nadlac

FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! De vanzare VILA S+P+M in Nadlac, pe strada Mihail Eminescu, cu suprafata construita de 428 mp, la pretul de 231000 euro, 540 euro/mp construit! Informatii la 0723080776. VILA are: -SUBSOL in suprafata de 140 mp, compus din 2 garaje, 2 camari, bucatarie, debara si casa ...

540 EUR/m2 | 428 m2

Nadlac, Arad

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Casa pe colt langa Politia Nadlac,  M. Eminescu colt cu V. Lucaciu
11

Casa pe colt langa Politia Nadlac, M. Eminescu colt cu V. Lucaciu

DE VÂNZARE sau SCHIMB cu SPAȚIU COMERCIAL! Casă pe colț, poziție excepțională! Ultracentral in Nădlac Judetul Arad. În vecinătatea Poliției, Primăriei și Grădiniței, cu intrare din două străzi: Str. Mihai Eminescu nr. 100-102 si Str. Vasile Lucaciu Preț: 60.000 EURO ‼️ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR ...

361 EUR/m2 | 166 m2

Nadlac, Arad

Casa din caramida pentru renovat  3 camere in Nadlac
20
4

Casa din caramida pentru renovat 3 camere in Nadlac

Casă cu farmec boem, perfectă pentru renovare după gustul tău! Nădlac, Str. Vasile Lucaciu nr. 3. Preț: 45.000 € (negociabil) Fără comision pentru cumpărător! Detalii: 0723 080 776 Rucsandra Lucea Te invităm să descoperi o casă cu suflet, cu structură solidă din cărămidă și aer boem, situată într-o ...

421 EUR/m2 | 107 m2

Nadlac, Arad

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac
9
2

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN NĂDLAC! Se accepta si SCHIMB cu TEREN AGRICOL! GRAJD + TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE! PREȚ – 38.000€! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Sună acum pentru detalii! 0723 080 776 Rucsandra Lucea – Imobiliare Nădlac Locație: Cartierul Viile Vechi, Str. Fermierul de Est, Nădlac GRAJD: ...

120 EUR/m2 | 318 m2

Nadlac, Arad

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp
12
9

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION de la CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru demolare sau renovare situata in Nadlac Strada Tudor Vladimirescu nr.74 colt cu Strada Ion Luca Caragiale la pretul de 22000 euro negociabil! Informatii la 0723080776. Casa are 4 camere, cotete, colna, curte, gradina. ...

156 EUR/m2 | 141 m2

Nadlac, Arad

Apartament   mansarda de vanzare la curte comuna
8
1

Apartament mansarda de vanzare la curte comuna

Se oferă spre vânzare o mansarda spațioasă și luminoasa, situata într-o clădire P+M, amplasata într-o curte comuna liniștită. Imobilul are o suprafață utila generoasa de 143 mp și este compartimentat inteligent pentru a oferi confort și funcționalitate : - 3 dormitoare, dintre care 2 beneficiază ...

872 EUR/m2 | 143 m2

Aradul Nou, Arad, Arad

Teren agricol 2

Teren agricol

vind 2 ha de pamint zona gai linga cartierul westfield la sosea ,front stradal 24 metri

196,000 m2

Arad, Arad

Casă de vânzare
4
1

Casă de vânzare

Casă modernă de vânzare Zimandcuz (la 10 km de Arad) Preț: 222.000 (fix) Direct de la proprietar fără comision, fără agenții imobiliare Casă la cheie complet mobilată și utilată O locuință elegantă, modernă și complet pregătită pentru mutare imediată oferă liniște, confort și acces rapid către ...

1805 EUR/m2 | 123 m2

Zimandcuz, Arad

Casa de vanzare
5
4

Casa de vanzare

Casa de vânzare Casa compusa din clădire veche renovata și cladire noua cu acoperiș nou, cu 4 camere,bucătărie,baie,hol generos. Incalzire centrala lemne. Panouri fotovoltaice din 2025, clima. plus o clădire generoasa pentru garaj sau a doua locuință. Mai multe detalii la telefon. Negociabil

500 EUR/m2 | 160 m2

Nadlac, Arad

Casă de vânzare pe un singur nivel
8

Casă de vânzare pe un singur nivel

2 dormitoare 2 bai 1 living 1 bucătărie 1 terasa 1spatiu thenic spațiu verde irigat automatizat din fântână tâmplărie gri antracit exterior si alb interior sticlă 3 straturi rolete aluminiu acționare electrică nr