Promovat
Apartament 2 camere Central, finisaje de lux, vedere panoramica spre centru
9

Agentia imobiliara Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1. Este situat central, la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață utilă de 47 mp, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază ...

2340 EUR/m2 | 47 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casă cu 4 camere în Micești la 10 min de Pitesti si 5 min de Mioveni-Arges!
12

La doar 13 km de Centrul orasului Pitesti, aceasta casa ofera linistea zonei unde este situata, intimitate si o priveliste de vis, in fiecare zi: aer curat, verdeata, apusurile si rasariturile fiecarui anotimp. O proprietate exceptionala realizată cu materiale de construcție de înaltă calitate, durabile ...

1235 EUR/m2 | 115 m2

Micesti, Arges

Promovat
Nou Pe Piață !   Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat 94 Mp. Liber Centrală Proprie
10
7

Nou Pe Piață ! Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat 94 Mp. Liber Centrală Proprie

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament cu 2 camere TIP MANSARDĂ PE DOUĂ NIVELE spațioasă 94 Mp., în Trivale Complex 2, Pitești - Te invităm să descoperi un apartament deosebit, recent intrat pe piață, situat într-o zonă liniștită și verde din cartierul Trivale Complex 2. Ideal pentru cei care ...

702 EUR/m2 | 94 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Casa in Com. Priboieni, Sat Pițoi - Comision 0
4
3

Casa in Com. Priboieni, Sat Pițoi - Comision 0

Dacă ești un iubitor al vieții la țară, unde te poți bucură de liniște și aer curat, această proprietate ar putea fi perfectă pentru tine. Situată la doar 30 de km de orașul Pitești, mai exact în Com. Priboieni, Sat Pitoi! * Proprietatea se întinde pe un teren de 600 mp intravilan, care include o casă ...

620 EUR/m2 | 50 m2

Priboieni, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

teren de vz in Berevoiesti / AG ( zona pensiunii Perla Rausor)
3
1

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat in comuna Berevoiesti / Arges, aflat intr-o zona verde cu aer curat la 50 de metri de piriul Riusor care izvoraste din Muntii Iezer - Papusa. Zona ofera multiple oportunitati turistice, terenul fiind situat in proximitatea ...

834 m2

Berevoesti, Arges

Hală de Producție Mobila 48mp, Premium PUR 100mm   doar 18 000 EUR
11

Hală de Producție Mobila 48mp, Premium PUR 100mm doar 18 000 EUR

Transformă-ți visurile în realitate cu această hală modulară de 48 mp (8 m x 6 m, înălțime 2,2 m + acoperiș cu luminatoare spectaculoase)! Construită cu panouri termoizolante PUR de 100 mm (izolație de top, coeficient 0,49 W m K), această bijuterie demontabilă îți oferă eficiență energetică și durabilitate ...

375 EUR/m2 | 48 m2

Namaesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare casa noua stil mediteranean in Micesti, 153800 EURO
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare o casa in stil mediteranean constructie 2025 intr-un complex rezidential deosebit amplasat in comuna Micesti, la aproximativ 9 km de Pitesti si 5 minute de Mioveni. Zona este linistita. Ca si teren avem 400mp. intravilan curs constructii, strada pietruita. ...

1373 EUR/m2 | 112 m2

Micesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 69900 euro
10
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1271 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Oferta vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, 700000 euro
7
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, zona de nord, in sensul de mers spre Transfagarasan, pavilion cu 5 nivele, parter + 4 etaje, cu o amprenta la sol de 756 mp, suprafata desfasurata 3780 mp si teren 1594 mp. Cladirea este din beton armat, chesoane, cadre ...

185 EUR/m2 | 3,780 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17
2

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...