Promovat
Apartament 3 camere Central - zona Sfânta Vineri, etaj 2, terasă
13

Apartament exclusivist cu 3 camere – bloc nou 2007, ultracentral, parcare inclusă Agenția imobiliară Project Center vă prezintă un apartament deosebit, situat în centrul orașului, în apropiere de Biserica Sfânta Vineri, la etajul 2 al unui imobil modern construit în 2007. O proprietate rar disponibilă ...

1984 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren 2500 mp în natură, Valea Bratia, priveliște spre munți
9
1

Teren de vânzare – 2500 mp în zonă superbă, Valea Râului Bratia AZURA Imobiliare va oferă spre vânzare teren în suprafață de 2500 mp, cu deschidere de 28 m, situat pe Valea Râului Bratia, într-o zonă liniștită și pitorească. Priveliște deosebită către Munții Iezer-Păpușa Acces facil – drum asfaltat ...

2,500 m2

Berevoesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere PRUNDU Confort 1 Bloc 2008 Cu Lift 60 M Etaj 4 6 Mobilat Utilat Complet
14

Apartament 3 camere Prundu Bloc 2008 Lift Etaj 4 6 Mobilat & utilat complet 2 băi 2 balcoane Aer condiționat Parcare - În cartierul Prundu, într-un bloc modern construit în 2008, dotat cu ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere, bloc 2014- rate fara dobanda direct la proprietar
13
5

De vânzare – apartament 2 camere, Găvana Apartamentul are 53 mp utili și 56,74 mp total, cu o compartimentare practică și spații bine proporționate. Livingul open-space cu bucătăria oferă acces direct pe balcon, iar lumina naturală intră frumos pe tot parcursul zilei. Dormitorul este separat, confortabil, ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hală de Producție Mobila 48mp, Premium PUR 100mm   doar 18 000 EUR
11

Hală de Producție Mobila 48mp, Premium PUR 100mm doar 18 000 EUR

Transformă-ți visurile în realitate cu această hală modulară de 48 mp (8 m x 6 m, înălțime 2,2 m + acoperiș cu luminatoare spectaculoase)! Construită cu panouri termoizolante PUR de 100 mm (izolație de top, coeficient 0,49 W m K), această bijuterie demontabilă îți oferă eficiență energetică și durabilitate ...

375 EUR/m2 | 48 m2

Namaesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare casa noua stil mediteranean in Micesti, 153800 EURO
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare o casa in stil mediteranean constructie 2025 intr-un complex rezidential deosebit amplasat in comuna Micesti, la aproximativ 9 km de Pitesti si 5 minute de Mioveni. Zona este linistita. Ca si teren avem 400mp. intravilan curs constructii, strada pietruita. ...

1373 EUR/m2 | 112 m2

Micesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 69900 euro
10
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1271 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Oferta vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, 700000 euro
7
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, zona de nord, in sensul de mers spre Transfagarasan, pavilion cu 5 nivele, parter + 4 etaje, cu o amprenta la sol de 756 mp, suprafata desfasurata 3780 mp si teren 1594 mp. Cladirea este din beton armat, chesoane, cadre ...

185 EUR/m2 | 3,780 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17
2

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...