Promovat
Apartament 2 camere Trivale, zona Parc Făget
14
6

Apartament 2 camere Trivale, zona Parc Făget

Într-unul dintre cele mai apreciate cartiere din Pitești, Trivale – Complex 2, chiar lângă Profi și Parcul Făget, se află un apartament care nu este doar o proprietate, ci un acasă gata să-și primească noii proprietari. Un apartament de 2 camere, situat într-un bloc fond nou (1985), poziționat excelent, ...

1534 EUR/m2 | 44 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casă cu 5 camere -  Pitești - Comision 0
10
7

Casă cu 5 camere - Pitești - Comision 0

Descopera aceasta proprietate construita cu grija in anul 2010 din caramida phoroterm, izolata si finisata cu materiale de calitate. Aceasta casa se poate adapta in functie de necesitatile clientului, casa de locuit sau spatiu pentru afacerea ta. Se afla pe Strada Argeșului, aproape de centrul orașului ...

1214 EUR/m2 | 140 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsoniera  - Gavana 2
6

Garsoniera - Gavana 2

Vă propunem spre vânzare o garsonieră cocheta, primitoare și luminoasă, perfectă pentru locuit sau investiție. Situată la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, în cartierul Găvana 2, această garsonieră este mobilată și utilată, oferindu-vă tot ce aveți nevoie pentru a vă simți acasă. Detalii ...

1964 EUR/m2 | 28 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand casa situata in Pitesti, zona centrala
16

Vand casa situata in Pitesti, zona centrala

Vand casa situata in Pitesti, zona centrala, avand toate utilitatile. Este situata la 5 minute de mers pe jos,de Zona pietonala din centru. Are in apropriere o scoala generala, magazine , spa si parc. Poate fii amenajata ca locuinta, birouri, pentru servicii, sediu de firma...

1290 EUR/m2 | 155 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Oferta vanzare casa noua stil mediteranean in Micesti, 153800 EURO
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare o casa in stil mediteranean constructie 2025 intr-un complex rezidential deosebit amplasat in comuna Micesti, la aproximativ 9 km de Pitesti si 5 minute de Mioveni. Zona este linistita. Ca si teren avem 400mp. intravilan curs constructii, strada pietruita. ...

1373 EUR/m2 | 112 m2

Micesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 69900 euro
10
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1271 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Oferta vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, 700000 euro
7
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, zona de nord, in sensul de mers spre Transfagarasan, pavilion cu 5 nivele, parter + 4 etaje, cu o amprenta la sol de 756 mp, suprafata desfasurata 3780 mp si teren 1594 mp. Cladirea este din beton armat, chesoane, cadre ...

185 EUR/m2 | 3,780 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17
2

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...