Promovat
Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp
14

Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp

Apartament 3 camere cu grădină proprie in bloc construit in 2023, in complexul rezidential Cavalerului Residence situat pe strada Cavalerului vis-a-vis de Marcea Spa la 5 min de Centrul Pitestului.. Descoperă acest apartament cu 3 camere, decomandat cu suprafata totala de 100 mp compus din living cu ...

1701 EUR/m2 | 93 m2

stefanesti, Arges

Promovat
La 2 min de Campulung Muscel – 344 mp utili+ teren 4.563 mp -utilizare multiplă!
20

-Nou in piață- Randament și posibilități de dezvoltare, teren de 4.563 mp - Așa începe povestea aceastei frumoase proprietăți. La iesire din Campulung, in Bughea de Sus, intr-o zona linistita, cu acces direct la drum asfaltat, descoperi o proprietate care nu se rezuma doar la spatiu, ci la ceea ce poti ...

578 EUR/m2 | 344 m2

Campulung-Muscel, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Popa+Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
2

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Casa de Vanzare Baiculesti Arges
17
16

Casa de Vanzare Baiculesti Arges

Proprietatea este situată în comuna Băiculești, județul Argeș, într-o zonă liniștită, cu acces facil către Curtea de Argeș și principalele artere de circulație. Locația oferă un cadru natural plăcut, ideal pentru familii care își doresc confort și intimitate. Detalii imobil Tip imobil: Casă/Vilă individuală Compartimentare: ...

551 EUR/m2 | 78 m2

Baiculesti, Arges

Promovat
TEREN EXTRAVILAN PADURE PISCUL NEGRU ARGES
10
3

TEREN EXTRAVILAN PADURE PISCUL NEGRU ARGES

Teren de vânzare – Arefu, 500 m². Suprafață: 500 m², Localizare: Arefu – zonă liniștită, aproape de principalele drumuri. Utilități: Posibilități racordare la rețele de curent electric, apă, canalizare (specifică exact ce există acolo: stâlp de curent/apa/canal separat etc.) Acces: Drum de acces ...

500 m2

Arefu, Arges

Promovat
Casa Vacanta Rucar Saticu de Jos Arges
20
2

Casa Vacanta Rucar Saticu de Jos Arges

Oportunitate rară în Rucăr: Casă de vacanță cu 5 camere – Ideală pentru familii mari sau Airbnb Cauți o proprietate care să îmbine relaxarea cu potențialul de investiție? Această vilă situată în pitoreasca zonă Rucăr oferă tot spațiul de care ai nevoie. Cu un regim de înălțime optim și 5 camere bine ...

1106 EUR/m2 | 160 m2

Rucar, Arges

Promovat
Casa de vanzare Curtea de Arges
20
26

Casa de vanzare Curtea de Arges

Această proprietate situată în centrul orașului Curtea de Argeș este compusă din 2 camere și se află într-o zonă accesibilă și liniștită, vis-a-vis de Judecătoria Curtea de Argeș, la intrare în centrul istoric al orașului. Aceasta poate fi ideală pentru diverse activități profesionale, cum ar fi birou, ...

576 EUR/m2 | 85 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Casa de Vanzare Tigveni Arges
20

Casa de Vanzare Tigveni Arges

Preț: 85.000 € (cu comision 0% pentru cumpărător și reprezentare exclusivă). Localizare: Proprietatea este situată în centrul comunei Tigveni, într-o zonă liniștită, având în apropiere puncte de interes precum Școala Gimnazială "Vasile Goldiș" (aprox. 380 m) și grădinița locală. Configurație și ...

525 EUR/m2 | 160 m2

Tigveni, Arges

Promovat
Casa de Vanzare Baiculesti Arges
9
3

Casa de Vanzare Baiculesti Arges

"Eficientă și expertiză în imobiliare". Casă de vânzare în Baiculești jud Arges, construcție din anul 2000, cu o suprafață construită de aproximativ 55 mp. Proprietatea necesită renovare, oferind un teren generos de 6700 mp, perfect pentru diverse proiecte. Casa se vinde neutilată și nemobilată. Utilitățile ...

659 EUR/m2 | 54 m2

Baiculesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges
Salvează căutarea