Promovat
Apartament 3 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 1 Bloc Nou 2016 Mobilat Și Utilat Complet
16

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Modern cu 3 Camere în Găvana 3 - Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet !!! - Vă invităm să descoperiți un apartament spațios și elegant, situat în cartierul Găvana 3, într-un imobil modern, edificat în anul 2016. Amplasat la etajul 1 al unui bloc prevăzut cu lift, acest ...

1837 EUR/m2 | 80 m2

Gavana+3, Pitesti, Arges

Promovat
Casa de vanzare Curtea de Arges
20
26

Casa de vanzare Curtea de Arges

Această proprietate situată în centrul orașului Curtea de Argeș este compusă din 2 camere și se află într-o zonă accesibilă și liniștită, vis-a-vis de Judecătoria Curtea de Argeș, la intrare în centrul istoric al orașului. Aceasta poate fi ideală pentru diverse activități profesionale, cum ar fi birou, ...

576 EUR/m2 | 85 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Ap. 2 camere transformat in 3 | renovat integral 2026| Exercitiu-Banat
17

Parter inalt si izolat integral / incalzire in pardoseala + SPC / tripan / AC / centrala noua / baie moderna cu bideu si dus / usi noi / spatiu de zi generos, tip open space, rezultat din fosta bucatarie si hol – apartament de 2 camere transformat in 3, renovat complet in 2026, situat in cartier Exercitiu, ...

2105 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand apartament 3 camere, Pitesti, str. Negru Voda, etaj 1, decomandat
11
1

Apartamentul e situat in Pitesti, strada Negru Voda, langa magazinul Profi. Are in apropiere magazine, scoala generala, statie de autobuz si este foarte linistit. Are 3 camere si este decomandat. Are suprafata utila de 60 mp si cu balcoane de 64 mp. Are termopane si balconul este inchis. Nu are centrala ...

1332 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Penthouse în zonă centrală, terasă, 2 locuri de parcare
14

Penthouse în zonă centrală, terasă, 2 locuri de parcare

PENTHOUSE EXCLUSIVIST | 4 CAMERE | ZONĂ CENTRALĂ | VEDERE PANORAMICĂ | 2 PARCĂRI Agenția imobiliară Project Center vă prezintă un penthouse deosebit, situat în inima orașului, la ultimul etaj al unui bloc nou, caracter exclusivist. Poziționarea centrală oferă acces rapid către principalele puncte de ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu comercial Gavana, vizavi de Vitality Spa
7

Spatiu comercial Gavana, vizavi de Vitality Spa

Agenția imobiliară Project Center vă oferă spre vânzare un spațiu comercial modern, situat la parter, în cartierul Găvana Platou, pe strada Petre Ispirescu nr. 64. Imobilul are o suprafață utilă de 95 mp, cu teren aferent de 200 mp, fiind recent renovat și pregătit pentru utilizare imediată. Amplasarea ...

1354 EUR/m2 | 90 m2

Pitesti, Arges

Garaj Gavana Platou - strada Petre Ispirescu
2
2

Garaj Gavana Platou - strada Petre Ispirescu

Se oferă spre vânzare garaj situat în subteranul blocului M3, situat pe strada Petre Ispirescu - Găvana Platou, ideal pentru parcarea mașinii tale. Localizare: strada Petre Ispirescu Suprafață: 16 mp Caracteristici: acces facil, rampă de intrare spațiu uscat și bine ventilat iluminat electric potrivit ...

Pitesti, Arges

Teren de vânzare Pitesti, central, 18000 mp, acces asfaltat, intravilan
9

Acest teren de 18000 mp este situat în zona centrală a Piteștiului. Are dimensiunile de 180x100 m și este ideal pentru construcții. Terenul beneficiază de gard și are acces asfaltat. Facilitățile disponibile includ electricitate, apă, gaz, telefon și canalizare. Locația oferă acces rapid la diverse ...

18,000 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră Găvana 2, parter, confort 1
6
2

Garsonieră Găvana 2, parter, confort 1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră, confort 1 semidecomndat, situată în cartierul Găvana 2, amplasată la parter. Locuința este spațioasă, dispune de balcon și beneficiază de finisaje medii, necesitând renovare. Zona este una liniștită, cu magazine, școli în imediata ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Central - zona Sfânta Vineri, etaj 2, terasă
16

Apartament 3 camere de lux – zonă centrală, etaj 2, parcare inclusă Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, situat central, la etajul 2 al unui bloc modern construit în 2007, cu spații comune atent întreținute. Proprietatea se remarcă prin: - bucătărie ...

1984 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Casa noua de vanzare in Zigoneni Arges
10
21

Casa noua de vanzare in Zigoneni Arges

Vila de vanzare in apropiere de Curtea de Arges, zona Zigoneni. OFERTA LUNA ACEASTA ! PRET 130.000 EURO Vindem vila P+E cu teren 1620 mp, anul constructiei 2025, din BCA, in suprafata 190 mp, formata din; * parter living open space de 52mp, bucatarie, baie, * etaj 3 dormitoare, baie, hol și un dormitor ...

684 EUR/m2 | 190 m2

Baiculesti, Arges

Apartament 2 camere de vanzare in Curtea de Arges
10
7

Apartament 2 camere de vanzare in Curtea de Arges

Oferta luna aceasta! Pret 78.000 euro De vânzare apartament cu două camere Curtea de Arges modern și complet echipat! Locație: Curtea de Argeș la intrarea în Ivancea Etaj: 1 | Extra: 2 Garaje incluse. Vă punem la dispoziție un apartament cu două camere, situat la etajul 1, format din living, dormitor, ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Curtea de Arges, Arges

Vand teren Platou Targ- Valea Geamana, intravilan cu utilitati
2
2

Vand teren intravilan, situat in Pitesti, strada valea Geamana cu toate utilitatile, suprafata de 2000 mp

Pitesti, Arges

Case Mărăcineni- Argeșelu finalizate in 2024
4
3

Case Mărăcineni- Argeșelu finalizate in 2024

Next Level Imob pune in vănzare două case unifamiliale NOI, într-un colț de natură, la doar câțiva pași de Pitești! Descoperă liniștea de la marginea pădurii în Argeșelu, com. Mărăcineni, într-un cadru natural ideal pentru familie! De vânzare: două case individuale ️ Construcție finalizată în noiembrie ...

1221 EUR/m2 | 140 m2

Maracineni, Arges

Promovat
11
1

1332 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa in Com. Căteasca, Sat Siliștea - Comision 0
10
2

Casa in Com. Căteasca, Sat Siliștea - Comision 0

Dacă îți dorești o casă într-o zonă liniștită, departe de agitația orașului, dar cu acces rapid către acesta, îți prezint o proprietate care îți poate deveni „acasă”! Situată în Comuna Căteasca, Sat Siliștea, județul Argeș, această locuință dispune de 5 camere, o camera de deopozitare,2 holuri, 2 grupuri ...

565 EUR/m2 | 186 m2

Cateasca, Arges

Promovat
Casa cu 4 camere, anexa si teren de 1416 mp in Leordeni
10
5

Casa cu 4 camere, anexa si teren de 1416 mp in Leordeni

Agentia imobiliara Project Center va ofera spre vanzare casa cu 4 camere, anexa si teren in Leordeni. Suprafata de teren aferenta proprietatii este de 1416 mp cu deschidere de 23 m. Casa a fost construita in anul 1960 si extinsa in anul 2015, pozitionata la strada asfaltata. Utilitati: curentul ...

226 EUR/m2 | 168 m2

Leordeni, Arges

Promovat
Apartament 4 camere Nord, etaj 6/10, potrivit pentru o familie
7
1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în cartierul Nord, la etajul 6 din 10. Apartamentul are compartimentare decomandată, cu camere spațioase și luminoase, fiind potrivit pentru o familie. Dispune de 2 băi și 1 balcon. Locuința are finisaje clasice, ...

1183 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

NOU PE PIAȚĂ ! VILĂ Nouă Găvana 3  Platou Teren 500Mp. 165Mp. Utili An 2025 Mobilată Utilată Complet
24
2

NOU PE PIAȚĂ ! VILĂ Nouă Găvana 3 Platou Teren 500Mp. 165Mp. Utili An 2025 Mobilată Utilată Complet

Vilă Premium Construită Cu Pasiune Și Rafinament Platou Găvana 3 PLATOU, Pitești - Proprietatea beneficiază de un amplasament privilegiat, situată în imediata vecinătate a pădurii, oferind liniște, aer curat și un cadru natural deosebit, ideal pentru relaxare și confort. ...

2182 EUR/m2 | 165 m2

Gavana%2525252bPlatou, Pitesti, Arges

VILĂ DEOSEBITĂ    De Lux Pitești Stradală 250 Mp. Utili Teren 1400 Mp.
20
1

VILĂ DEOSEBITĂ De Lux Pitești Stradală 250 Mp. Utili Teren 1400 Mp.

Vilă de Lux | Zona Trivale Capitol | Pitești - Unicitate. Eleganță. Confort absolut. O reședință premium pentru cei care apreciază rafinamentul și standardele înalte, disponibilă doar prin Agenția Imobiliară * KRISS * - O proprietate exclusivistă, realizată la cele mai exigente standarde: - Suprafață ...

1860 EUR/m2 | 250 m2

Trivale, Pitesti, Arges

HALĂ De Vânzare Pitești - Ștefănești 520 Mp. Teren 3000 Mp. BETONAT 100 % Utilități Panouri 30 KW
12
1

Hală Industrială de Vânzare Pitești Ștefănești - Suprafață construită: 520 mp - Teren : 3.000 mp (100% betonat) - Înălțime utilă : 4,2 m la streașină Regim juridic : Proprietate disponibilă exclusiv prin Agenția Imobiliară KRISS - ...

952 EUR/m2 | 520 m2

Pitesti, Arges

VILĂ PITEȘTI ROLAST Balotești De LUX Mobilată Şi Utilată Complet NOUĂ Suprafeţe 200 Mp. Utili 400 Mp
18
2

VILĂ DE LUX PITEȘTI, ZONA ROLAST CONSTRUCȚIE 2020 Proprietate exclusivistă Mobilată & utilată complet Finisaje premium Totul nou - O vilă spectaculoasă, construită în 2020, care redefinește standardele de confort și rafinament. Situată ...

1650 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

TEREN 21579 Mp. Curs Construcții + 4 Anexe La 35 Km Pitești - Buzoești Stradal Fermă
12
1

Oportunitate Investițională | Teren 21.579 mp cu Deschidere la DN65A | Buzoești, Argeș - Agenția Imobiliară KRISS vă prezintă în exclusivitate un teren generos, cu multiple posibilități de valorificare, situat strategic în Comuna Buzoești, la doar 35 km de Pitești, cu deschidere directă la Drumul ...

21,579 m2

Pitesti, Arges

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp.  26 M deschidere Toate Utilități
6
5

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp. 26 M deschidere Toate Utilități

OFERTĂ !!! Nou Pe Piață TEREN Hințești zona Tipografie la 5,5 km de Pitești, aproape de strada principală La liziera păduri, Teren 847 Mp. cu Deschidere de 26 M, Toate utilitățile la poartă, zonă foarte liniștită și în plină dezvoltare. Prețul este de 75 Euro Mp. = total 63.500 Euro. MERITĂ VĂZUT !!! Exclusiv ...

Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges
Salvează căutarea