Promovat
NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL 100 Mp Etaj 1 Renovat 2025 Mobilat Și Utilat Complet
20

Apartament Exclusivist cu 4 Camere Ultracentral, Pitești Zona 0 | 100 mp utili | Etaj 1 ideal | Renovare completă SEPTEMBRIE 2025 NOU PE PIAȚĂ O locuință rară, în ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere mobilat - langa Kaufland Gavana
11
9

Apartament 2 camere mobilat - langa Kaufland Gavana

Apartament cu 2 camere, situat în zona Nord - Kaufland , disponibil pentru vânzare. Proprietatea se află la etajul 4 din 4, este semidecomandată și are o compartimentare practică. Apartamentul este compus din hol cu acces către bucătăria utilată, living cu ieșire în balcon, dormitor, ( recent mobilate) ...

1555 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spațiu industrial strategic în Pitești – lângă fostul Arpechim, teren 4.287 mp
18

Se oferă spre vânzare o proprietate industrială amplasată în zona Vama Pitești – fostul Arpechim, într-o zonă activă, cu hale, depozite și spații de producție în imediata vecinătate. Locația beneficiază de acces rapid la Autostrada A1 Pitești-București, fiind ideală pentru activități de depozitare, producție, ...

262 EUR/m2 | 1,717 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand vila strada Trivale, Pitesti, Arges
10
1

Vand vila strada Trivale, Pitesti, Arges

Vila e situata pe strada Trivale, intr_o zona foarte linistita. Amplasament de excepție, casa confortabila construcție 2006, bine compartimentata, cu gradina frumoasa. Suprafață utila 419m.p. , suprafață construită desfășurată 530m.p. , suprafata totala teren 619m.p. Pret 690.000 euro

1647 EUR/m2 | 419 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren Intravilan Curtea de Arges
8

Teren Intravilan Curtea de Arges

Teren intravilan cu acces la strada Cuza Voda si Ghioceilor, constructie pe teren, pret usor negociabil. zona centrala. Pretabil construcții cabinet medical. "Construieste-ti casa de vis in inima orasului!".

2,231 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Teren intravilan Curtea de Arges
5
1

Teren intravilan Curtea de Arges

"Mișcări inteligente. Soluții fără efort." Rait Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan situat in centru orasului pentru construirea unui imobil de locuinte cu functiuni mixte D+P+3+M. „Construiește-ți visul în inima orașului cu Imobiliare Rait” Locație excelentă: Situat în inima orașului, ...

2,694 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
VANZARE ANSAMBLU CASUTE BRADULET ARGES
20
15

VANZARE ANSAMBLU CASUTE BRADULET ARGES

Situată pe valea Vâlsanului, într-o zonă pitorească de dealuri retrase, această proprietate impresionantă se află la doar 10 km de munții Făgăraș. Proprietatea cuprinde două cabane din lemn și o casă ecologică de COB, totalizând aproximativ 210 mp de suprafață construită, conform documentelor oficiale. *Cabanele ...

305 EUR/m2 | 210 m2

Bradulet, Arges

Promovat
Constructie structura beton armat 810 MPC Curtea de Arges
20
2

Constructie structura beton armat 810 MPC Curtea de Arges

Oportunitate Strategică de Investiție: Complex Turistic & Evenimente în Nordul orașului Curtea de Argeș Vă prezentăm o proprietate rară prin dimensiuni și potențial, situată în zona de Nord a orașului Curtea de Argeș – poarta de intrare către Transfăgărășan. Această construcție masivă a fost proiectată ...

413 EUR/m2 | 630 m2

nord, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Teren Intravilan Curtea de Arges
8
6

Teren Intravilan Curtea de Arges

​ OPORTUNITATE UNICĂ ÎN CURTEA DE ARGEȘ! Vă prezentăm un teren de vânzare perfect pentru proiectul dumneavoastră. ​Situat într-o zonă liniștită și cu acces rapid, acest teren de 760 mp este ideal pentru o reședință permanentă sau pentru o investiție. ​Avantaje Cheie: ​Localizare: Aproape de autostradă. ​Utilități: ...

760 m2

sud, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Teren intravilan Curtea de Arges Centru- San Nicoara
8
3

Teren intravilan Curtea de Arges Centru- San Nicoara

Agenția Imobiliară RAIT, lider în reprezentarea exclusivă asistată de AI, prezintă spre vânzare această proprietate remarcabilă… Această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă de investiție sau de dezvoltare, fiind un **teren intravilan** situat în zona **Centrală - San Nicoară** din **Curtea ...

634 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Casa de vanzare Cicanesti Arges
7

Casa de vanzare Cicanesti Arges

​Acest proiect rezidențial modern, aflat în faza incipientă de construcție, este conceput pentru a oferi un spațiu de locuit confortabil și funcțional, optimizat, pentru familiile care caută un echilibru între estetică și utilitate. Structura actuală, solidă și bine definită, reprezintă fundația unei ...

370 EUR/m2 | 210 m2

Cicanesti, Arges

teren de vz in Berevoiesti / AG ( zona pensiunii Perla Rausor)
3
1

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat in comuna Berevoiesti / Arges, aflat intr-o zona verde cu aer curat la 50 de metri de piriul Riusor care izvoraste din Muntii Iezer - Papusa. Zona ofera multiple oportunitati turistice, terenul fiind situat in proximitatea ...

834 m2

Berevoesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges
Salvează căutarea