Promovat
 Teren intravilan Prundu - oportunitate excelentă de investiție!
2

Teren intravilan situat in Pitesti, str. Prundu Mic- ideal pentru investitie sau constructia unor case. Cu o suprafata de 1666,12 mp si o deschidere generoasa de 18,67 mp. Teren cu diverse opurtunitati, avand utilitatiile la limita proprietatii. Va invitam sa discutam posibilitatile de valorificare a ...

1,666 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan 7.545 mp în ideal rezidențial sau hale
4
1

Teren intravilan 7.545 mp în ideal rezidențial sau hale

Vindem teren intravilan de 7.545 mp in Maracineni, judetul Arges, cu deschidere de 33,74 m.l., la doar 8 km de centrul Pitesti, aproape de fabrica Novares. Este un teren cu suprafata foarte generoasa, ideal pentru proiecte rezidentiale de amploare, investitii imobiliare sau agricultura extinsa. Terenul ...

7,545 m2

Maracineni, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat 85 Mp. Etaj 1 Mobilat Și Utilat Terasă 60 Mp.
16
1

OFERTĂ EXCLUSIVĂ Apartament 3 Camere, Ultracentral - Zona Zero, Etaj 1, Cu Terasă De 60 Mp. Și Suprafață Generoasă, Mobilat Și Utilat, 85 Mp. - Vă propun spre achiziție un apartament deosebit de rar pe piață, situat în zona ultracentrală Zona Zero, una dintre cele mai căutate ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Teren intravilan  Mihaesti Arges
3
2

Teren intravilan Mihaesti Arges

Va propunem spre vanzare teren intravilan si extravilan excelent pozitionat , intr o zona deosebita din comuna Mihaesti , sat Draghici , judet Arges , avend suprafata de 10 000 mp din care 2100 mp intravilan cu o deschidere de 60 m beneficiind de : asfalt , apa , curent [ gaze in zona ] Pret 49 000 ...

10,000 m2

Mihaesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Teilor Pitesti
7
3

Apartament 2 camere Teilor Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 2 camere Teilor Pitesti , situat la parterul unui bloc de 2 etaje , bine pozitionat , pretabil atat rezidential cat si comercial . Pret 65 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2204

1912 EUR/m2 | 34 m2

Pitesti, Arges

Apartament 4 camere Nord Pitesti
11

Apartament 4 camere Nord Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 4 camere cartier Nord Pitesti , confort 1 , decomandat , avand suprafata generoasa de 89 mp , 2 balcoane , 2 bai ambele cu geam , lift nou , etaj 9 10 . Pret 106 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2201

1191 EUR/m2 | 89 m2

Pitesti, Arges

Casa Stefanesti Arges
7

Casa Stefanesti Arges

Casa P+E Valea Mare Stefanesti , suprafata casa 180 mp, constructie caramida , utilata, mobilata premium , suprafata teren 400 mp, curte frumos amenajata, centrala termica, incalzire pardoseala, tamplarie pvc, rulouri, alarma , izolatie termica exterior , bine pozitionata , cartier rezidential exclusivist ...

1333 EUR/m2 | 180 m2

Valea Mare-Podgoria, Arges

Teren Extravilan Costesti Arges
2
5

Teren Extravilan Costesti Arges

Va propunem spre vanzare 2 parcele teren extravilan agricol situat in Costesti Arges , avand suprafata de 28 567 mp cu o deschidere de 40 m si respectiv 46 946 mp cu deschidere de 60 m , acte la zi . Pret 1 euro mp Laur Company imobiliare LC 1213

75,513 m2

Costesti, Arges

Casa S+P+1E Platou Gavana Pitesti
19
1

Casa S+P+1E Platou Gavana Pitesti

Va prezentam spre vanzare o proprietate spectaculoasa, situata intr o zona exclusivista Platou Gavana Pitesti reprezentare remarcabilă a designului modern , plasată pe un teren generos in suprafata de 1001 mp cu o deschidere de 25 m , vecinatate padure , această locuință impresionează din toate unghiurile. Este ...

2154 EUR/m2 | 267 m2

Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

Casa ultracentral Pitesti
11
3

Casa ultracentral Pitesti

Casa ultracentral Pitesti , suprafata 150 mp , living , hol generos , 2 dormitoare , bucatarie , baie , camera centrala, suprafata teren 512 mp . constructie caramida , renovata total inclusiv acoperis . Pretabil si diverse activitati comerciale . LC 3119 Pret 360 000 euro Laur Company Imobil ...

2400 EUR/m2 | 150 m2

Central, Pitesti, Arges

Teren Intravilan Albota Arges
1

Teren Intravilan Albota Arges

Va prezentam spre vanzare teren intravilan excelent pozitionat [ apropiere Primarie ] Albota Arges , avand suprafata de 1776 mp , deschidere 40 m cu pretul de 45 euro mp. sau varianta Parcela teren intravilan in suprafata de 888 mp , deschidere de 20 m cu pretul de 50 euro mp Terenul beneficiaza ...

1,776 m2

Albota, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Teren Intravilan Bradu Arges
2

Teren Intravilan Bradu Arges

Va propunem spre vanzare teren intravilan zona rezidentiala deosebita situat in Localitatea Bradu Arges , avand suprafata de 646 mp cu o deschidere de 20 m , strada pregatita pentru asfaltare , beneficiind de toate utilitatile : apa , canalizare , curent , [ gaze apropiere] . Pret 35 000 euro . Laur ...

646 m2

Bradu, Arges

Casa , teren intravilan Valea Mare Stefanesti Arges
13

Casa , teren intravilan Valea Mare Stefanesti Arges

Va prezentam spre vanzare o proprietate bine pozitionata intr o zona de deal si padure situata in Valea Mare Podgoria Stefanesti , judet Arges , compusa din casa si teren intravilan . Casa construita in anul 2018 pe structura din lemn avand suprafata de 50 mp , living , dormitor , bucatarie ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Valea Mare-Podgoria, Arges

Casa , Teren 1084 mp Garlei Gavana Pitesti
16
1

Casa , Teren 1084 mp Garlei Gavana Pitesti

Va prezentam spre vanzare Casa S+P+M excelent pozitionata pe strada Garlei Pitesti , avand suprafata de 326 mp din care 23 mp terase , situata pe un teren generos de 1084 mp cu descchidere de 19 m. Imobilul este compartimentat astfel incat sa deserveasca multiple destinatii , avand 2 intrari , pretabil ...

916 EUR/m2 | 250 m2

Gavana, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti (848) Curtea de Arges (81) Mioveni (61) stefanesti (61) Campulung (60) Bradu (51) Albota (45) Campulung-Muscel (43) Bascov (35) Calinesti (34) Smeura (31) Maracineni (27) Babana (26) Mosoaia (23) Topoloveni (23) Geamana (21) Costesti (20) Cateasca (19) Baiculesti (17) Corbi (17) Rucar (15) Dambovicioara (14) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Leordeni (13) Leresti (13) Merisani (13) Berevoesti (12) Bogati (12) Micesti (12) Balilesti (9) Budeasa Mare (9) Domnesti (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Titesti (9) Vedea (9) Budeasa (8) Darmanesti (8) Hintesti (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Stefanestii-Noi (8) Arefu (7) Cepari (7) Draganu (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Valea Mare-Podgoria (7) Argeselu (6) Catanele (6) Lunca Corbului (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Bughea de Jos (5) Bughea de Sus (5) Corbeni (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Stolnici (5) Bradetu (4) Budeasa Mica (4) Cersani (4) Ciupa-Manciulescu (4) Dobrogostea (4) Glambocu (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Uiasca (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Albestii Ungureni (3) Botesti (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Cuca (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Vladesti (3) Zigoneni (3) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cerbureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciocesti (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Grosi (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Voroveni (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciofrangeni (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Colibasi (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1) Cotenesti (1) Cotmenita (1) Crintesti (1)