Promovat
Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp
14

Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp

Apartament 3 camere cu grădină proprie in bloc construit in 2023, in complexul rezidential Cavalerului Residence situat pe strada Cavalerului vis-a-vis de Marcea Spa la 5 min de Centrul Pitestului.. Descoperă acest apartament cu 3 camere, decomandat cu suprafata totala de 100 mp compus din living cu ...

1701 EUR/m2 | 93 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Zona ZERO Etaj 1 Mobilat Și Utilat Renovat NOU 2024
18
1

Apartament Premium cu 4 Camere Ultracentral, Pitești ZONA ZERO | Confort 1 | Decomandat I ETAJ 1 | 93 mp utili - Disponibil o oportunitate rară pe piață ! - Te invităm să descoperi un apartament spectaculos, complet renovat în 2024, situat în inima orașului ...

1934 EUR/m2 | 93 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiovei-Oportunitate rara
13

Situat in una dintre cele mai cautate zone din Pitesti, in cartierul Craiovei , va prezentam spre vanzare un superb apartament, decomandat, complet mobilat si utilat, spatios si luminos intr-un bloc Exclusivist unde nu a iesit niciodata la vanzare nici o proprietate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2886 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan 7.545 mp în ideal rezidențial sau hale
4
2

Teren intravilan 7.545 mp în ideal rezidențial sau hale

Vindem teren intravilan de 7.545 mp in Maracineni, judetul Arges, cu deschidere de 33,74 m.l., la doar 8 km de centrul Pitesti, aproape de fabrica Novares. Este un teren cu suprafata foarte generoasa, ideal pentru proiecte rezidentiale de amploare, investitii imobiliare sau agricultura extinsa. Terenul ...

7,545 m2

Maracineni, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj 3, vedere 2 parti, renovat, utilat, mobilat, Gavana 3
10
1

Proprietar, vând apartament cu 3 camere(living + 2 dormitoare) și 2 băi, cu suprafața de 65 mp utili + balcon mare 7 mp, închis cu termopan, dispus pe partea cu bucătaria si sufrageria. Este situat în centrul cartierului Găvana 3, la doar 2.5 km de centrul orașului si 200m de pădurea Trivale, cu acces ...

1910 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Direct proprietar, ap.2 cam 71 mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 din 8, an 1993
10

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, vedere spre sud, apartamentul oferă 70,5 mp total și un plus important: două balcoane și multiple spații ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Pitesti, Arges

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș
2
21

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș

Vând casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș în centru. Casa are 4 camere, camera baie + bucătărie. Teren 1069 M2

286 EUR/m2 | 124 m2

Malureni, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec
5
1

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec

Vând teren în Topoloveni, Calea București nr 10A în suprafață totală de 956 mp, intravilan, arabil, situat lângă Agromec. Deschiderea terenului este de 7 metri, cu servitute de trecere pe lungime de 10 m și lățime de 4 m. Are intrare din Calea București, pe lângă Agromec, prin strada Nicolae Ionescu ...

Topoloveni, Arges

Casa - Gliganu de Jos
10
1

Casa - Gliganu de Jos

Casa+ teren 1000 mp în Gliganu de Jos, Arges ideala pentru locuit sau investitie Vand proprietate situata in Gliganu de Jos (comuna Rociu, jud. Arges), intr-o zona linistita, cu acces facil la drum. Suprafata totala teren: 1000 mp Construcții pe teren: Casa 94 mp (an construcție 1993) Casa 85 mp ...

798 EUR/m2 | 94 m2

Gliganu de Jos, Arges

TEREN Intravilan Budeasa
5
22

TEREN Intravilan Budeasa

Deschidere 17metrii ,toate utilitățile disponibile (curent ,apa ,gaze,canalizare,cablu TV,telefonie,transport în comun,internet) Teren zona superba și liniștită,vedere deosebita,posibilitate parcelare.Pret Negociabil (25 Euro METRU PATRAT)1400M Distanță față de Pitești 5 km.Tel.

1,400 m2

Budeasa Mare, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti (842) Curtea de Arges (82) stefanesti (63) Mioveni (62) Campulung (57) Bradu (53) Albota (43) Campulung-Muscel (38) Bascov (36) Calinesti (34) Smeura (30) Maracineni (27) Babana (26) Mosoaia (24) Topoloveni (22) Costesti (21) Geamana (21) Cateasca (20) Baiculesti (17) Corbi (17) Leresti (15) Rucar (15) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Merisani (14) Poiana Lacului (14) Micesti (12) Oarja (12) Berevoesti (11) Hintesti (11) Stefanestii-Noi (11) Bogati (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Balilesti (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Vedea (9) Budeasa (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Satic (8) Titesti (8) Arefu (7) Cepari (7) Darmanesti (7) Draganu (7) Lintesti (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Valea Mare-Podgoria (7) Catanele (6) Corbeni (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Argeselu (5) Budeasa Mica (5) Bughea de Sus (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Suseni (5) Bradetu (4) Bradulet (4) Bughea de Jos (4) Ciocanu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Coseri (4) Cuca (4) Dobrogostea (4) Glambocu (4) Golesti (Stefanesti) (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Uiasca (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Brateasca (3) Burlusi (3) Cersani (3) Crintesti (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Harsesti (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Retevoiesti (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Suici (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Mare-Pravat (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Valsanesti (3) Vladesti (3) Voroveni (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Botesti (2) Brabeti (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Pamanteni (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cerbureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Grosi (2) Izvoru (2) Laceni (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Mozacenii-Vale (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Radesti (2) Rogojina (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Ursului (2) Varzaru (2) Viisoara (2) Vranesti (2) Zigoneni (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Boteni (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciofrangeni (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1) Cotenesti (1) Cotmenita (1)