Promovat
Spatiu comercial Gavana, vizavi de Vitality Spa
7

Spatiu comercial Gavana, vizavi de Vitality Spa

Agenția imobiliară Project Center vă oferă spre vânzare un spațiu comercial modern, situat la parter, în cartierul Găvana Platou, pe strada Petre Ispirescu nr. 64. Imobilul are o suprafață utilă de 95 mp, cu teren aferent de 200 mp, fiind recent renovat și pregătit pentru utilizare imediată. Amplasarea ...

1377 EUR/m2 | 90 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Găvana – platou, aproape de pădure
12
1

De vânzare – Apartament 3 camere, etaj 1, Găvana – platou, aproape de pădure ✨ Descriere: AZURA Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament luminos și bine compartimentat, situat într-o zona linistita din Pitești – Găvana, pe platou, într-un bloc modern construit în 2009, cu 6 etaje și lift. ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
TEREN PREMIUM | PANORAMĂ SPECTACULOASĂ ASUPRA ORAȘULUI & MUNȚILOR
14

Vă prezentăm spre vânzare un teren intravilan de excepție, în suprafață de 3049 mp, situat pe Strada Ghiocelului, cu acces direct din Strada Cuza Vodă, în proximitatea Spitalului Municipal Curtea de Argeș. Proprietatea beneficiază de o poziționare superioară în cadrul orașului, oferind o deschidere ...

3,049 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR CF. 1 Decomandat Etaj 1 Mob. Utilat 2 Balcoane An 1988 Clasa Energetică A
13
3

OCAZIE !!! Apartament 2 Camere Confort 1, Decomandat, Etaj 1 4 Zona Teilor, 2 Balcoane, 56 Mp., An Construcție 1988, Aproape De Centru, CLASĂ ENERGETICĂ ,, A ,, - Îți prezentăm un apartament cu adevărat valoros, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului Teilor, la doar ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
2

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Vand teren Cocu
5
9

Vand teren Cocu

Vand teren 3960m ,din care 1718m intravilan in com Cocu sat Crucisoara. Terenul are drum de acces pe toată lungimea lui cât și iesire la drumul principal.(posibilitatea de a fi parcelat). Toate utilitățile existente in zona la limita proprietății.

3,960 m2

Crucisoara, Arges

Apartament 3 camere Tudor Vladimirescu!
12

Apartament 3 camere Tudor Vladimirescu!

Acasă nu înseamnă doar un apartament. Înseamnă locul în care te simți liniștit după o zi agitată, locul în care diminețile încep cu cafeaua preferată și serile se termină cu oameni dragi aproape. În cartierul Tudor Vladimirescu vă prezentăm un apartament care reușește să îmbine perfect confortul, spațiul ...

2033 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti (845) Curtea de Arges (82) stefanesti (65) Mioveni (62) Campulung (61) Bradu (52) Albota (46) Campulung-Muscel (44) Bascov (35) Calinesti (33) Smeura (31) Babana (25) Maracineni (25) Topoloveni (25) Mosoaia (24) Geamana (21) Costesti (20) Cateasca (19) Baiculesti (17) Corbi (16) Dambovicioara (15) Rucar (15) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Bogati (13) Leordeni (13) Leresti (13) Merisani (13) Micesti (12) Berevoesti (11) Balilesti (9) Budeasa Mare (9) Domnesti (9) Draganu-Olteni (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Titesti (9) Vedea (9) Budeasa (8) Darmanesti (8) Hintesti (8) Mihaesti (8) Nucsoara (8) Priboieni (8) Stefanestii-Noi (8) Valea Mare-Podgoria (8) Arefu (7) Cepari (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Argeselu (6) Catanele (6) Draganu (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Budeasa Mica (5) Bughea de Jos (5) Bughea de Sus (5) Corbeni (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Stolnici (5) Ciupa-Manciulescu (4) Cuca (4) Dobrogostea (4) Glambocu (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Uiasca (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Albestii Ungureni (3) Botesti (3) Bradetu (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cersani (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Dobrotu (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Grosi (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Musatesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Uda (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Vladesti (3) Zigoneni (3) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Cerbureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciocesti (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Namaesti (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valcelele (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Voroveni (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Ceausesti (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciofrangeni (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Colibasi (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1) Cotenesti (1) Cotmenita (1) Crintesti (1)