Promovat
Casa Batraneasca la 8 km de Topoloveni
20
4

Casa Batraneasca la 8 km de Topoloveni

Te-ai tot gandit si razgandit cu privire la achizitia unei locuinte in ultima perioada. Pana la urma, concluzia pe care ai tras-o este: "gata, de azi, caut sa cumpar casa la ţara". Poate fi vorba de o mutare permanenta - ai ieşit la pensie ori privesti cu jind spre acea perioada a vietii sau vrei sa ...

460 EUR/m2 | 50 m2

Pitoi, Arges

Promovat
Casă cu 5 camere -  Pitești - Comision 0
10
6

Casă cu 5 camere - Pitești - Comision 0

Descopera aceasta proprietate construita cu grija in anul 2010 din caramida phoroterm, izolata si finisata cu materiale de calitate. Aceasta casa se poate adapta in functie de necesitatile clientului, casa de locuit sau spatiu pentru afacerea ta. Se afla pe Strada Argeșului, aproape de centrul orașului ...

1214 EUR/m2 | 140 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere PRUNDU Confort 1 Bloc 2008 Cu Lift 60 M Etaj 4 6 Mobilat Utilat Complet
14

Apartament 3 camere Prundu Bloc 2008 Lift Etaj 4 6 Mobilat & utilat complet 2 băi 2 balcoane Aer condiționat Parcare - În cartierul Prundu, într-un bloc modern construit în 2008, dotat cu ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere, bloc 2014- rate fara dobanda direct la proprietar
11
3

De vânzare – apartament 2 camere, Găvana Vrei ca atunci cand deschizi geamul sa vezi padurea drept in fata? Aici te bucuri de natura, aer curat si liniste, fara blocuri care sa iti obstructioneze privelistea. Zona linistita, bloc bine intretinut, comunitate frumoasa. Atuul principal: Lumina si privelistea ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
2

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Vand Teren Constructie
5
16

Vand Teren Constructie

Vand: A. Teren intravilan constructii in suprafata de 1679 mp cu deschidere 21 ml la DJ 703 E si padure, situate la 6 km de Pitesti la intrare in Ciobanesti Slatioarele langa service intr-o zona linistita si curata. ...

1,679 m2

Babana, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

Vand sau schimb ap 3 camere
9
3

Vand sau schimb ap 3 camere

Vand sau schimb cu garsoniera fond nou plus diferenta,apartament an constructie 2021 in zona linistita de case(platou Prundu-Craiovei),stai in oras fara sa stai in oras la 2 minute de Arena Pitesti,Lidl,Kaufland,5 min de Auchan sau Arges mall. Apartamentul este la etajul 1 din 2,certificat energetic ...

1630 EUR/m2 | 92 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1813 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

Vand teren Com. Draganu
5
2

Vand teren Com. Draganu

Vand teren in Com. Draganu (Dumbravesti), Jud. Arges, in suprafata de 1183 mp, cu proiect de locuinta si autorizatie de constructie. Terenul se afla la iesirea din Draganu, spre Rm. Valcea, actele se pot face imediat. Pretul usor negociabil.

1,183 m2

Draganu, Arges

Teren intravilan zona deosebita
6
9

Teren intravilan zona deosebita

Vând teren casa cu suprafata de 4.000 . Este situat la drumul hprincipal, asfaltat, deschidere la drum - 25 m. Vecini buni. Dispune de următoarele facilități: -canalizare, curent electric, cablu TV, internet, apa potabila rețea. Situat în loc.Valea Siliștii, com. Aninoasa, jud.Arges, astfel: -La ...

4,000 m2

Aninoasa, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti (843) Curtea de Arges (82) stefanesti (64) Mioveni (63) Campulung (61) Bradu (52) Albota (45) Campulung-Muscel (44) Bascov (35) Calinesti (31) Smeura (31) Mosoaia (26) Babana (25) Maracineni (25) Topoloveni (25) Geamana (21) Costesti (20) Cateasca (19) Baiculesti (17) Corbi (16) Dambovicioara (15) Rucar (15) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Bogati (13) Leordeni (13) Merisani (13) Leresti (12) Micesti (12) Berevoesti (11) Balilesti (9) Domnesti (9) Draganu-Olteni (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Titesti (9) Vedea (9) Budeasa (8) Budeasa Mare (8) Darmanesti (8) Hintesti (8) Mihaesti (8) Nucsoara (8) Priboieni (8) Stefanestii-Noi (8) Valea Mare-Podgoria (8) Arefu (7) Cepari (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Argeselu (6) Catanele (6) Draganu (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Budeasa Mica (5) Bughea de Jos (5) Corbeni (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Stolnici (5) Bughea de Sus (4) Ciupa-Manciulescu (4) Cuca (4) Dobrogostea (4) Glambocu (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Uiasca (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Albestii Ungureni (3) Botesti (3) Bradetu (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cersani (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Dobrotu (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Grosi (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Musatesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Stroesti (3) Uda (3) Ursoaia (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Vladesti (3) Zigoneni (3) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Cerbureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciocesti (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Namaesti (2) Piscani (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Strambeni (Caldararu) (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valcelele (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Voroveni (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Ceausesti (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciofrangeni (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Colibasi (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1) Cotenesti (1) Cotmenita (1) Crintesti (1)