Promovat
Casa cu 4 camere in Mioveni - Comision O
13

Casa cu 4 camere in Mioveni - Comision O

Într-un colț liniștit din Mioveni, pe Aleea Poienii, te așteaptă o casă construită pentru confort, echilibru și momente frumoase petrecute în familie. Departe de agitația orașului, dar suficient de aproape de tot ce ai nevoie, această proprietate îți oferă combinația ideală dintre intimitate, natură ...

1337 EUR/m2 | 95 m2

Mioveni, Arges

Promovat
Teren 600mp intravilan - Balotesti
5

Teren 600mp intravilan - Balotesti

La aproximativ 2 km de Shopping Park Pitesti, in zona Balotesti, la limita cu Bascov, ai acum disponibil un teren intravilan de 600 mp, pozitionat chiar la liziera padurii. Adresa exacta, Str. Balotești nr 155. Terenul are deschidere de aproximativ 20 m la strada principala si este potrivit pentru ...

600 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere confort 1 decomandat, foarte spatios, etaj 3
8

Agenția Imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere în orasul Costești situat în zona Bisericii Noi. Apartamentul are o suprafață de 75 mp. Este poziționat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje , confort 1 decomandat și este compartimentat astfel: living, 2 dormitoare, bucătărie, ...

886 EUR/m2 | 70 m2

Costesti, Arges

Promovat
NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa
5
1

vand casa

casa de vânzare zona liniștită potrivita pt o viata confortabila.Dispune de 3 dormitoare 2 bai 2 holuri 1 sufragerie 1 bucatarie și beci cu întrare prin casa ,curte foarte spatioasa cu șpați verzi și garaj magazie și spațiu pt gratar

1036 EUR/m2 | 140 m2

Leordeni, Arges

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord
15
1

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord

Vindem apartament cu 2 camere decomandate situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje din zona LIDL Nord. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , este orientat N-E.

1500 EUR/m2 | 50 m2

nord, Pitesti, Arges

Vând ansamblu de trei cabane în zona turistică Brăduleț de Argeș, pe valea Vâlsanului, intabulate
10
76

În jud. Argeș, satul Brăduleț, aflat pe valea Vâlsanului, râul care curge din munții Făgăraș, pe versantul estic al acestuia, la doar 10 km de munții Făgăraș, într-o zonă de dealuri retrase de la gălăgia străzii și praful mașinilor, se află 2 cabane de brad, cu pereți făcuți din scânduri cu lung. de ...

313 EUR/m2 | 210 m2

Brabeti, Arges

Apartament 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj 3, vedere 2 parti, renovat, utilat, mobilat, Gavana 3
10
1

Proprietar, vând apartament cu 3 camere(living + 2 dormitoare) și 2 băi, cu suprafața de 65 mp utili + balcon mare 7 mp, închis cu termopan, dispus pe partea cu bucătaria si sufrageria. Este situat în centrul cartierului Găvana 3, la doar 2.5 km de centrul orașului si 200m de pădurea Trivale, cu acces ...

1910 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Direct proprietar, ap.2 cam 71 mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 din 8, an 1993
10

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, vedere spre sud, apartamentul oferă 70,5 mp total și un plus important: două balcoane și multiple spații ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Pitesti, Arges

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș
2
21

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș

Vând casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș în centru. Casa are 4 camere, camera baie + bucătărie. Teren 1069 M2

286 EUR/m2 | 124 m2

Malureni, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec
5
1

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec

Vând teren în Topoloveni, Calea București nr 10A în suprafață totală de 956 mp, intravilan, arabil, situat lângă Agromec. Deschiderea terenului este de 7 metri, cu servitute de trecere pe lungime de 10 m și lățime de 4 m. Are intrare din Calea București, pe lângă Agromec, prin strada Nicolae Ionescu ...

Topoloveni, Arges

Casa - Gliganu de Jos
10
1

Casa - Gliganu de Jos

Casa+ teren 1000 mp în Gliganu de Jos, Arges ideala pentru locuit sau investitie Vand proprietate situata in Gliganu de Jos (comuna Rociu, jud. Arges), intr-o zona linistita, cu acces facil la drum. Suprafata totala teren: 1000 mp Construcții pe teren: Casa 94 mp (an construcție 1993) Casa 85 mp ...

798 EUR/m2 | 94 m2

Gliganu de Jos, Arges

TEREN Intravilan Budeasa
5
22

TEREN Intravilan Budeasa

Deschidere 17metrii ,toate utilitățile disponibile (curent ,apa ,gaze,canalizare,cablu TV,telefonie,transport în comun,internet) Teren zona superba și liniștită,vedere deosebita,posibilitate parcelare.Pret Negociabil (25 Euro METRU PATRAT)1400M Distanță față de Pitești 5 km.Tel.

1,400 m2

Budeasa Mare, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti (843) Curtea de Arges (82) Mioveni (63) stefanesti (63) Campulung (59) Bradu (54) Albota (43) Campulung-Muscel (38) Bascov (36) Calinesti (35) Smeura (29) Maracineni (27) Babana (26) Mosoaia (24) Topoloveni (22) Costesti (21) Geamana (21) Cateasca (20) Baiculesti (17) Corbi (17) Leresti (15) Rucar (15) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Merisani (14) Poiana Lacului (14) Berevoesti (12) Micesti (12) Oarja (12) Stefanestii-Noi (11) Bogati (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Hintesti (10) Balilesti (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Vedea (9) Budeasa (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Satic (8) Titesti (8) Arefu (7) Cepari (7) Darmanesti (7) Draganu (7) Lintesti (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Valea Mare-Podgoria (7) Catanele (6) Corbeni (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Argeselu (5) Budeasa Mica (5) Bughea de Sus (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Suseni (5) Bradetu (4) Bradulet (4) Bughea de Jos (4) Ciocanu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Coseri (4) Cuca (4) Dobrogostea (4) Glambocu (4) Golesti (Stefanesti) (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Uiasca (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Brateasca (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cersani (3) Crintesti (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Harsesti (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Retevoiesti (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Suici (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Mare-Pravat (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Valsanesti (3) Vladesti (3) Voroveni (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Botesti (2) Brabeti (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cerbureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Grosi (2) Izvoru (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Mozacenii-Vale (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Radesti (2) Rogojina (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Ursului (2) Varzaru (2) Viisoara (2) Vranesti (2) Zigoneni (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Boteni (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciofrangeni (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1)