Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR CF. 1 Decomandat Etaj 1 Mob. Utilat 2 Balcoane An 1988 Clasa Energetică A
13
4

OCAZIE !!! Apartament 2 Camere Confort 1, Decomandat, Etaj 1 4 Zona Teilor, 2 Balcoane, 56 Mp., An Construcție 1988, Aproape De Centru, CLASĂ ENERGETICĂ ,, A ,, - Îți prezentăm un apartament cu adevărat valoros, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului Teilor, la doar ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Exercitiu parter inalt vedere bilaterala
16
1

De vanzare apartament 3 camere la parter inalt, bloc cu 4 etaje, cu doar 2 apartamente pe nivel situat in Cartierul Exercitiu, strada Fantanii, in suprafata totala de 68,53 mp, bloc construit in anul 1986. Beneficiaza de o compartimentare decomandata cu vedere pe doua parti: hol mare la intrare, bucatarie ...

1522 EUR/m2 | 65 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - decomandat - 2 balcoane, vedere pe 2 părți – Dedeman
20
2

Îți propun un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă foarte bine poziționată, ideal pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către tot ce contează. Locuința este spațioasă și luminoasă, cu vedere pe două părți, ceea ce înseamnă lumină naturală pe tot parcursul ...

1503 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Conac cu vita de vie in Calinesti
5

Conac cu vita de vie in Calinesti

Agenția imobiliară Project Center Intermed vă propune spre vânzare o proprietate rară, cu valoare istorică și potențial investițional ridicat, situată în Călinești, la doar 15 km de Pitești. Caracteristici generale: Suprafață totală: 53.000 mp (5,3 ha) Deschidere: aprox. 300 ml la DN București–Pitești Acces ...

2944 EUR/m2 | 180 m2

Calinesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Casa + teren
10
134

Casa + teren

Casa cu curte, in localitatea Calinesti - sat Glodu, judetul Arges, la 20 km de Pitesti si 100 km de Bucuresti compusa din 2 camere, hol, baie, bucatarie+camera, pod, magazie, terasa, pivnita, mobilata si dotata, 125 mp, curte de 1.900 mp, cu put si pompa, livada de pomi fructiferi, impreuna cu teren ...

360 EUR/m2 | 125 m2

Gorganu, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9
1

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1688 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

Teren de Vânzare
5
14

Teren de Vânzare

Teren de vânzare pe raza comunei Oarja, la 15 km distrață de Pitești. Terenul are cadastru, asa cum reiese si din pozele din anunț. Suprafața este de putin peste 1890 metrii pătrați. Toate utilitățile necesare se află la drum. Prețul terenului este de 13 euro mp. Pentru mai multe detalii și informații ...

Oarja, Arges

teren la munte

teren la munte

vand teren la munte. in zona muntelui PIATRA CRAIULUI 800 mp detin contoar curet trifazic. i terenul se afla la strada principala cu asfalt in spatele terenului se afla raul dambovita zona superba pt o casuta de vacanta

800 m2

Satic, Arges

Vand teren la autostrada Bucuresti Pitesti