Promovat
Teren 19.500 mp | Zonă industrială Metro | Acces rapid A1
1

Teren 19.500 mp | Zonă industrială Metro | Acces rapid A1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un teren cu poziționare strategică, ideal pentru dezvoltări industriale sau logistice, situat în zona Metro, la Drumul 23 – una dintre cele mai dinamice arii de dezvoltare. Suprafață: 19.500 mp Deschidere: 23 ml Teren extravilan Utilități ...

19,500 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand vila situata in Pitesti, impartita in 8 apartamente
15
4

Vand vila situata in Pitesti, impartita in 8 apartamente

Vand vila situata in Pitesti, zona linistita, langa Universitatea din Pitesti, corp Gheorghe Doja. Vila are demisol, parter, etaj si mansarda. E impartita in 8 apartamente, cu doua camere. Este construita in anul 2000, nu a fost locuita si necesita renovare. Are 538 mp suprafata construita desfasurata ...

595 EUR/m2 | 538 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp
7
1

Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp

Agenția Imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Războieni, la parter. Locuința are o suprafață utilă de 21 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă. Bucătăria a fost mutată în balcon, oferind astfel un plus de spațiu în zona de living. Se vinde parțial ...

1757 EUR/m2 | 21 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand vila noua, mobilata, zona linistita in Stefanesti, jud. Arges
20

Vila de vanzare in orasul Stefanesti, jud. Arges. Vila este mobilata si utilata modern. Are toate utilitatile si e situata intr-o zona linistita. Dispune de 450 mp teren si are amprenta la sol construita de 80 mp. Suprafata desfasurata e de 156 mp. Este finalizata in 2025. pretul de vanzare e de 180 ...

1154 EUR/m2 | 156 m2

Valea Mare-Podgoria, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTĂ! Apartament 3 Camere PRUNDU - DEPOU Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat
14
2

Ofertă specială ! Apartament 3 camere Prundu Depou Confort 1 Decomandat Stradal Mobilat & Utilat Complet - Vă prezint un apartament cu 3 camere ce se remarcă prin poziția excelentă, compartimentarea eficientă și dotările complete, fiind o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere ȘTEFĂNEȘTI Bloc Nou 93 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
14
2

Apartament 3 Camere ȘTEFĂNEȘTI Bloc Nou, Confort 1, Mobilat Și Utilat Complet așa cum se vede în poze, Etaj Parter cu intrare individual, Foarte spațios 93 Mp., dotat cu centrală termică, izolat termic pe exterior, termopan integral, gresie și faianță, parchet laminat, ușă metalică, dresing mare, Aer ...

1075 EUR/m2 | 93 m2

Pitesti, Arges

Vand apartament 2 camere in Pitesti
9
12

Vand apartament 2 camere in Pitesti

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Nord, confort I, 2 10, decomandat, cu vedere la bulevard, renovat, izolat, mobilat si utilat in totalitate. La parter se afla magazine alimentare si nealimentare, clinica privata, cabinete medici de familie, facultate, Kaufland... ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere EXERCIȚIU Etaj 3 din 4 Confort 1 Decomandat 2 Balcoane 2 Băi
15
4

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament cu 3 camere Confort, stil și poziționare excelentă în Exercițiu, Pitești PREȚ UȘOR NEGOCIABIL !!! - O oportunitate rară apartament modern, luminos și impecabil renovat, perfect pentru familii sau pentru cei care caută o investiție sigură, într-o zonă bine cotată a orașului ...

1575 EUR/m2 | 73 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere BLOC 2008 CRAIOVEI 180 Mp. Garaj Liber Mobilat Foarte Spațios 180 Mp.
15
4

Apartament 3 Camere CRAIOVEI BLOC DIN 2008, Cu Garaj, Confort 1 Decomandat extrem de spațios 180 Mp., Cu Scară Interioară, două grupuri sanitare, 3 balcoane, izolat termic exterior, centrală proprie, termopan integral inclusiv balcoane, parchet laminat, gresie și faianță, băile sun cu Geam, Aer Condiționat, ...

944 EUR/m2 | 180 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

12
1

1075 EUR/m2 | 93 m2

Pitesti, Arges

OFERTĂ ! Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 2 din 4 Semidecomandat Liber Centrală Complex 2
10
3

Apartament cu 3 camere Trivale, Complex 2, poziție excelentă ! - Îți dorești un apartament într-o zonă verde, liniștită, dar în imediata apropiere a tuturor facilităților urbane? Avem soluția ideală pentru tine! - Tip proprietate : Apartament 3 camere - Locație : Trivale Complex 2, foarte aproape de ...

1522 EUR/m2 | 46 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere NORD Confort 1 Decomandat Renovat Mobilat Și Utilat Complet Liber
18
7

Apartament de 3 camere NORD, Confort 1 Decomandat Sporit, Recent Renovat, Mobilat Și utilat Complet !!! Accesibilitate Excelentă, Preț Negociabil La Fața Locului !!! - Nou pe piață !!! Descoperiți un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-un imobil modern cu lift, poziționat ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

Nord, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 3 Renovat 2 Balcoane Două Băi
11
3

Apartament 3 Camere Confort 1 SEMICENTRAL Zona RAMADA Etaj 3, Renovat, două Balcoane, Două grupuri sanitare, izolat termic interior, dotat cu centrală termică nouă, termopan integral inclusiv balcoane, parchet lemn masiv bătut, rașchetat, lăcuit, ușă metalică, uși de interior noi, gresie și faianță model ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Vand Teren  2200 m2
8
30

Vand Teren 2200 m2

Vand schimb ,teren în Mioveni cart. Colibasi jud Arges 2200 m2 ,deschidere 17 ml, ,construcție 70 mp. Pret 31500 euro negociabil.la schimb prețul e de 35000 euro , suprafata totala: 2200 mp.

2,200 m2

Mioveni, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
2

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Vand Teren Constructie
5
16

Vand Teren Constructie

Vand: A. Teren intravilan constructii in suprafata de 1679 mp cu deschidere 21 ml la DJ 703 E si padure, situate la 6 km de Pitesti la intrare in Ciobanesti Slatioarele langa service intr-o zona linistita si curata. ...

1,679 m2

Babana, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

Vand sau schimb ap 3 camere
9
3

Vand sau schimb ap 3 camere

Vand sau schimb cu garsoniera fond nou plus diferenta,apartament an constructie 2021 in zona linistita de case(platou Prundu-Craiovei),stai in oras fara sa stai in oras la 2 minute de Arena Pitesti,Lidl,Kaufland,5 min de Auchan sau Arges mall. Apartamentul este la etajul 1 din 2,certificat energetic ...

1630 EUR/m2 | 92 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti (845) Curtea de Arges (83) stefanesti (63) Mioveni (62) Campulung (61) Bradu (52) Albota (45) Campulung-Muscel (44) Bascov (35) Calinesti (31) Smeura (31) Mosoaia (26) Babana (25) Maracineni (25) Topoloveni (25) Geamana (21) Costesti (20) Cateasca (19) Baiculesti (17) Corbi (16) Dambovicioara (15) Rucar (15) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Bogati (13) Leordeni (13) Merisani (13) Leresti (12) Micesti (12) Berevoesti (11) Balilesti (9) Domnesti (9) Draganu-Olteni (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Titesti (9) Vedea (9) Budeasa (8) Budeasa Mare (8) Darmanesti (8) Hintesti (8) Mihaesti (8) Nucsoara (8) Priboieni (8) Stefanestii-Noi (8) Valea Mare-Podgoria (8) Arefu (7) Cepari (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Argeselu (6) Catanele (6) Draganu (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Budeasa Mica (5) Bughea de Jos (5) Corbeni (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Stolnici (5) Bughea de Sus (4) Ciupa-Manciulescu (4) Cuca (4) Dobrogostea (4) Glambocu (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Uiasca (4) Valea Iasului (4) Valeni-Podgoria (4) Albesti (3) Albestii Ungureni (3) Botesti (3) Bradetu (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cersani (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Dobrotu (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Grosi (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Musatesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Uda (3) Ursoaia (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Vladesti (3) Zigoneni (3) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Cerbureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciocesti (2) Ciomagesti (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Namaesti (2) Piscani (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valcelele (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Voroveni (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Ceausesti (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciofrangeni (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Cocu (1) Colibasi (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1) Cotenesti (1) Cotmenita (1) Crintesti (1)