Promovat
Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală
10
4

Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală

Un apartament situat ULTRACENTRAL care isi asteapta noii proprietari pentru a-i da culoare si a-l transforma in ACASA. Va invitam sa descoperiți acest apartament cu 3 camere, cu un potențial extraordinar, situat în inima orașului, într-o zonă bine cotata si solicitata. Un imobil mobilat si utilat complet ...

1615 EUR/m2 | 84 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan Pitești - lot de 350 mp - Comision 0
5
4

Teren intravilan Pitești - lot de 350 mp - Comision 0

Va propunem spre achizitie un teren intravilan, cu suprafata de 350 mp, situat in Pitesti, zona Gavana in imediata vecinatate a padurii. Teren se afla intr-o zona cu destinatie rezidentiala. Accesul este facil din strada principala si dispune de toate utilitatile in proximitatea terenului. Pentru detalii ...

350 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren 19.500 mp | Zonă industrială Metro | Acces rapid A1
1

Teren 19.500 mp | Zonă industrială Metro | Acces rapid A1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un teren cu poziționare strategică, ideal pentru dezvoltări industriale sau logistice, situat în zona Metro, la Drumul 23 – una dintre cele mai dinamice arii de dezvoltare. Suprafață: 19.500 mp Deschidere: 23 ml Teren extravilan Utilități ...

19,500 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - Modern | Renovat 2025 | - Calea Bucuresti
15
5

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă semicentrală, pe Calea București, cu acces rapid către mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Compartimentarea este practică, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul a fost renovat în 2025 ...

1931 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai
8
3

Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in cartierul Exercitiu, confort 1 decomandat, pozitionat intr-o zona linistita, in imediata apropiere a fostului restaurant Carpati. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, izolatia este refacuta anul ...

1193 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

vand teren
6
33

vand teren

Vand sau inchiriez teren extravilan, langa padure, cale de acces,pret 8 euro m

6,200 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament etaj casa cu teren 430 mp, N. Balcescu, stradal
16
2

Apartament etaj casa cu teren 430 mp, N. Balcescu, stradal

AZURA Imobiliare va ofera spre vanzare etajul unui imobil situat pe Bvd. Nicolae Balcescu impreuna cu un teren generos de 427 mp adiacent imobilului. Etajul este alcatuit in totalitate de un apartament confort 1, decomandat, compus din 3 camere, bucatarie, baie, 2 balcoane in suprafata utila de 92 mp ...

1477 EUR/m2 | 92 m2

gavana, Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2
20
1

Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2

Apartament deosebit cu 4 camere, confort 1 decomandat, disponibil spre vânzare în zona ultracentrală din Pitești, pe Strada Maior Șonțu, la etajul 2 al imobilului situat deasupra Libra Bank Cu o compartimentare practică și o suprafață generoasă, această proprietate oferă spațiul ideal pentru o familie ...