Promovat
Vand apartament 2 camere, conf 1, Pitesti, Trivale, etaj 1
5
1

Vand apartament 2 camere, conf 1, Pitesti, Trivale, etaj 1

Apartamentul de vanzare are doua camere, confort 1 si e situat la etalul 1. E situat in cartierul Trivale, bloc izolat termic si este decomandat. In apropiere sunt magazine, scoli, gradinite, piata, Parcul Trivale... Are o suprafata de cca 49 mp.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră Găvana 2, parter, confort 1
6
2

Garsonieră Găvana 2, parter, confort 1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră, confort 1 semidecomndat, situată în cartierul Găvana 2, amplasată la parter. Locuința este spațioasă, dispune de balcon și beneficiază de finisaje medii, necesitând renovare. Zona este una liniștită, cu magazine, școli în imediata ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat
13

Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat

Acum poti avea apartamentul pe care ti-l doresti cu adevarat! Imobilul este situat la etajul 4 din 4, in Pitesti, cartier Eremia Grigorescu la doar 5 min. de mers fata de centrul Pitestului. Are o suprafata totala de 72.34 mp , iar compartimentarea este realizata astfel: living generos, dormitor matrimonial ...

1741 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa superba tip Duplex Gavana
20
1

Casa superba tip Duplex Gavana

Va prezentam spre vanzare o vila tip Duplex cu 6 camere situata in Pitesti - Gavana 3 in apropierea de capatul liniei 19. Locuinta este compartimentata astfel: Parter- living spatios, hol, bucatarie inchisa, dormitor matrimonial dotat cu dressing si baie cu cada, iar la etaj accesul se face pe o scara ...

719 EUR/m2 | 295 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vand teren
6
33

vand teren

Vand sau inchiriez teren extravilan, langa padure, cale de acces,pret 8 euro m

6,200 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament etaj casa cu teren 430 mp, N. Balcescu, stradal
16
2

Apartament etaj casa cu teren 430 mp, N. Balcescu, stradal

AZURA Imobiliare va ofera spre vanzare etajul unui imobil situat pe Bvd. Nicolae Balcescu impreuna cu un teren generos de 427 mp adiacent imobilului. Etajul este alcatuit in totalitate de un apartament confort 1, decomandat, compus din 3 camere, bucatarie, baie, 2 balcoane in suprafata utila de 92 mp ...

1477 EUR/m2 | 92 m2

gavana, Pitesti, Arges

Promovat
Ultracentral Pitești – spațiu comercial 55 mp, acces stradal
20
1

Spațiu comercial de vânzare – Ultracentral, Pitești | 55 mp | vizibilitate excelentă AZURA Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă ultracentrală din Pitești, cu expunere foarte bună și acces facil, aflat la parterul unui bloc din imediata apropiere a Spitalul Bălcescu ...

2891 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2
20

Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2

Apartament deosebit cu 4 camere, confort 1 decomandat, disponibil spre vânzare în zona ultracentrală din Pitești, pe Strada Maior Șonțu, la etajul 2 al imobilului situat deasupra Libra Bank Cu o compartimentare practică și o suprafață generoasă, această proprietate oferă spațiul ideal pentru o familie ...