Promovat
NOU Pe Piață! Apartament 3 Camere CRAIOVEI Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 Liber Șc. Nr. 11 Centrală
13
4

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 3 Camere, ( LA PREȚ DE DOUĂ CAMERE) CRAIOVEI, Poziție Excelentă Lângă Școala Nr. 11, Preț NEGOCIABIL !!! - Agenția imobiliară * KRISS * are plăcerea de a prezenta în exclusivitate un apartament cu 3 camere, confort I, semidecomandat, situat la etajul 3 ...

1356 EUR/m2 | 59 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 86 MP. Renovat 2 Băi 2 Balc.
9

Apartament 4 Camere Ultracentral Zona Zero Pitești Confort 1 Decomandat Etaj Intermediar Bloc cu Lift 86 mp Mobilat & Utilat - O proprietate rară în zona zero a Piteștiului, acest apartament de 4 camere, confort 1 decomandat, situat chiar la bulevard, ...

1767 EUR/m2 | 86 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
2

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

1619 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Casa Prundu Pitesti
28
1

Casa Prundu Pitesti

Va prezentam spre vanzare o proprietate spectaculoasa, situata intr o zona exclusivista Platou Prundu Pitesti [ zona LIDL ] reprezentare remarcabilă a designului modern , plasată pe un teren generos in suprafata de 506 mp cu o deschidere de 28 m , foarte aproape de Lidl Prundu , această locuință impresionează ...

2469 EUR/m2 | 160 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Casa Prundu Pitesti
19
1

Casa Prundu Pitesti

2469 EUR/m2 | 160 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Casă interbelică ultracentrală | Bulevardul Republicii nr. 129 | Ideală pentru b
20

Vă prezentăm o proprietate cu adevărat specială, situată într-una dintre cele mai bune și vizibile zone ale orașului Pitești – Bulevardul Republicii nr. 129, o locație premium, cu acces facil și expunere excelentă pentru orice activitate profesională. Construită în anul 1928, această proprietate îmbină ...

3596 EUR/m2 | 136 m2

Pitesti, Arges

Promovat
2 camere 86,5 mp | bloc exclusivist 2010 | Nord | mobilat/utilat
20
2