Promovat
 Apartament 2 Camere GĂVANA 3 - KAUFLAND Bloc NOU An 2024 Etaj 3 Mobilat Şi Utilat Complet De LUX
9
1

Apartament 2 Camere Premium Bloc Nou 2024 Găvana 3 (Kaufland), Design Contemporan Finisaje De LUX Confort Absolut - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, situat într-un bloc nou, finalizat în 2024, în una dintre cele mai căutate zone ...

2347 EUR/m2 | 49 m2

Gavana%2b3, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai
8
3

Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in cartierul Exercitiu, confort 1 decomandat, pozitionat intr-o zona linistita, in imediata apropiere a fostului restaurant Carpati. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, izolatia este refacuta anul ...

1193 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Hala | Spațiu comercial Bradu – vizibilitate ridicată, acces autostrada rapid
11

Această proprietate reprezintă o oportunitate strategică, combinând vizibilitatea excepțională cu funcționalitatea adaptabilă, concepută pentru a susține dezvoltarea eficientă a oricărei afaceri. Hala industrială, construită în 2018, este situată în Bradu, într-o zonă comercială activă, cu deschidere ...

781 EUR/m2 | 596 m2

Pitesti, Arges

Promovat
NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL 100 Mp Etaj 1 Renovat 2025 Mobilat Și Utilat Complet
20

Apartament Exclusivist cu 4 Camere Ultracentral, Pitești Zona 0 | 100 mp utili | Etaj 1 ideal | Renovare completă SEPTEMBRIE 2025 NOU PE PIAȚĂ O locuință rară, în ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Central, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTĂ! Apartament 2 Camere NORD - KAUFLAND Confort 2 Semidecomandat Etaj 1 Centrală Proprie Liber
10
6

Apartament cu 2 camere Zona Nord Kaufland, Confort 2 Semidecomandat Etaj 1 4 41 mp Mobilat - Acest apartament cu 2 camere reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută o locuință bine întreținută, situată într-o zonă apreciată pentru accesibilitate, facilități și liniște. ...

1585 EUR/m2 | 41 m2

Nord, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL BLOC Nou 2013 Confort 1 DEC Mobilat Și Utilat Complet 57 Mp. Liber
14
2

- Apartament 2 camere ultracentral eleganță, BLOC NOU 2013 CU LIFT - confort 1 Etaj Intermediar și accesibilitate în inima Piteștiului - O oportunitate rară de achiziție : un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat ultracentral, în cea mai căutată zonă din Pitești. Ideal ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere NORD - KAUFLAND Confort 2 Etaj Parter Cu Balcon Mobilat Și Utilat Complet
9
1

Apartament 2 Camere Zona Nord Kaufland Confort 2 Parter Înalt Cu Balcon Mobilat & Utilat Renovare Recentă - Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat în zona Nord Kaufland, o locație apreciată pentru accesul rapid la magazine, ...

1683 EUR/m2 | 41 m2

Nord, Pitesti, Arges

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 1 Renovat Total 2025 Liber
9
2

Apartament Nou pe Piață 2 Camere, Semicentral, Etaj 1, Expo Parc, Foarte Aproape De Centru Descoperă un apartament modern, complet renovat, situat într-una dintre cele mai căutate zone semicentrale ale Piteștiului Expo Parc. Poziționarea excelentă îți oferă acces rapid către ...

1888 EUR/m2 | 49 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Semicentral Confort 1 Etaj 1 4 Liber Renovat Recent Totul Nou 2023
8
13

Super Ofertă ! NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Foarte Aproape De Centru, Liber, Confort 1, Etaj 1 4, De LUX Renovat Total Nou IUNIE 2023, dotat cu centrală termică NOUĂ, Termopan integral inclusiv balcon, Izolat termic pe exterior, prize și întrerupătoare schneider, Gresie și faianță ...

2188 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
2

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

OCAZIE ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL - EXPO PARC Confort 1 De Lux Mobilat Și Utilat Complet
16
6

OCAZIE !!! APARTAMENT 2 CAMERE CONFORT 1 SEMICENTRAL PITEȘTI - Renovat integral în 2024 | Mobilat și utilat complet | Disponibil imediat - Oferim spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, foarte aproape de Centrul - - - Piteștiului. Acest spațiu de lux a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
7
11

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiovei-Oportunitate rara
13

Situat in una dintre cele mai cautate zone din Pitesti, in cartierul Craiovei , va prezentam spre vanzare un superb apartament, decomandat, complet mobilat si utilat, spatios si luminos intr-un bloc Exclusivist unde nu a iesit niciodata la vanzare nici o proprietate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2886 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Salvează căutarea