Promovat
Apartament 4 camere Nord, etaj 6/10, potrivit pentru o familie
7
1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în cartierul Nord, la etajul 6 din 10. Apartamentul are compartimentare decomandată, cu camere spațioase și luminoase, fiind potrivit pentru o familie. Dispune de 2 băi și 1 balcon. Locuința are finisaje clasice, ...

1183 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere PRUNDU Confort 1 Bloc 2008 Cu Lift 60 M Etaj 4 6 Mobilat Și Utilat Complet !
14
1

Apartament 3 camere Prundu Bloc 2008 Lift Etaj 4 6 Mobilat & utilat complet 2 băi 2 balcoane Aer condiționat Parcare - În cartierul Prundu, într-un bloc modern construit în 2008, dotat cu ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 1 Bloc Nou 2016 Mobilat Și Utilat Complet
16

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Modern cu 3 Camere în Găvana 3 - Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet !!! - Vă invităm să descoperiți un apartament spațios și elegant, situat în cartierul Găvana 3, într-un imobil modern, edificat în anul 2016. Amplasat la etajul 1 al unui bloc prevăzut cu lift, ...

1836 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Promovat
Teren 531 mp intravilan Smeura Stoenari la 3km de Pitesti
3
2

Teren 531 mp intravilan Smeura Stoenari la 3km de Pitesti

Teren perfect plan si curatat, pregatit pentru noua ta casa. Certificat de urbanism cu regim de inaltime P+1+M. Deschidere de 18 ml la un drum privat cu latimea de 7 m . Toate utilitatile disponibile: apa si canalizarea trase pe teren iar curentul si gazele sunt la prima parcela respectiv la 50 m de ...

531 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere EREMIA GRIGORESCU Etaj 1 Confort 1 Decomandat 85 Mp. An 1999 Mobilat Și Utilat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea de centrul orașului, pe strada Eremia ...

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere BANAT Confort 1 Etaj 3 Renovat Total 51 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Zona Banat Etaj 3 4 Complet Renovat Mobilat & Utilat - Vă propun spre achiziție un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Banat. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Banat, Pitesti, Arges

Salvează căutarea