Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Semidecomandat Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet
14
1

Apartament 3 camere, confort 1 Expo Parc Semicentral Etaj ideal 1 4 Total renovat Mobilat & utilat complet Disponibil imediat - Într-una dintre cele mai apreciate zone semicentrale ale orașului, în proximitatea Expo Parc și la câteva minute ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 camere Nord, etaj 6/10, potrivit pentru o familie
7
1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în cartierul Nord, la etajul 6 din 10. Apartamentul are compartimentare decomandată, cu camere spațioase și luminoase, fiind potrivit pentru o familie. Dispune de 2 băi și 1 balcon. Locuința are finisaje clasice, ...

1183 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
2

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa P+2 Smardan
3
6

Casa P+2 Smardan

Casă de vânzare la rosu, parter la fata, cu suprafața de 429 mp, două garaje, o hala, două căi de acces din străzi diferite.

909 EUR/m2 | 429 m2

Mc Donald , Pitesti, Arges

Vand apartament 3 camere, Pitesti, str. Negru Voda, etaj 1, decomandat
11
2

Apartamentul e situat in Pitesti, strada Negru Voda, langa magazinul Profi. Are in apropiere magazine, scoala generala, statie de autobuz si este foarte linistit. Are 3 camere si este decomandat. Are suprafata utila de 60 mp si cu balcoane de 64 mp. Are termopane si balconul este inchis. Nu are centrala ...

1332 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Vand 60 000 mp teren c-c, intravilan, curti-constructii, langa Metro, Pitesti, DN 65 b
13
1

Teren de vânzare în apropierea Piteștiului, în zona Metro, Bradu, cu o suprafață de 60.000 mp, intravilan curti-constructii, potrivit pentru hale industriale, centre comerciale sau depozitare, parcare tir..... Acces facil din DN65B și din drumul comunal care e in spatele Hipermarketului Metro, cu utilități ...

60,000 m2

Pitesti, Arges

VÂND sau schimb apartament 3 camere ultracentral confort 1 decomandat
7
14

VÂND sau schimb apartament (cu apartament 3 camere in alta zonă + diferența) apartament 3 camere, 2 balcoane inchise, ultracentral deasupra complex Fortuna, confort 1, decomandat, cu vedere la centru ( Strada Mare ), etaj 8 din 11 , renovat parțial doar camerele (cumpărătorul își poate renova și restul ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

1183 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Vand apartament renovat 2 camere ultracentral zona restaurant Matteo
7
5

Proprietar vand apartament 2 camere la etajul 3, confort 1, semidecomandat, in suprafata de 50mp, situat intr-un imobil ultracentral de 4 etaje. Apartamentul este impartit astfel: hol intrare, bucatarie, baie, living, dormitor, balcon. Acesta a fost renovat si au fost inlocuite instalatiile: electrica ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Închiriere teren
5

Închiriere teren

Închiriez teren stradal 4500 m pătrați situat in comuna Vedea la graniță cu județul Olt, DN67B Pitesti -Dragasani m-ai multe informații la Tel.

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj 3, vedere 2 parti, renovat, utilat, mobilat, Gavana 3
10
1

Proprietar, vând apartament cu 3 camere(living + 2 dormitoare) și 2 băi, cu suprafața de 65 mp utili + balcon mare 7 mp, închis cu termopan, dispus pe partea cu bucătaria si sufrageria. Este situat în centrul cartierului Găvana 3, la doar 2.5 km de centrul orașului si 200m de pădurea Trivale, cu acces ...

1910 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

De vanzare! Apartament 2 camere Exercitiu Lidl, Renovat, Mobilat, Utilat, Centrala proprie
7
10

De vânzare! Apartament 2 camere situat în zona Lidl Exercitiu, confort 2, balcon, suprafata 42 mp. Etaj 4, fara probleme cu acoperisul! Renovat, termopan integral, centrala termica proprie, gresie, faianță, parchet laminat, uși interior schimbate. Se vinde mobilat și utilat. Disponibil imediat! Acces ...

1569 EUR/m2 | 42 m2

Pitesti, Arges

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic
10
15

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic

Proprietar vând vilă individuală din cărămidă porotherm de 30 cm,suprafață construită180 mp ,teren 450 mp,în Pitești,cartier Prundu Mic.Parter:1 bucătărie,1 dormitor,1 baie.Etaj:1 dormitor cu baie,2 dormitoare,1 baie,pod.Zonă de barbegue,cameră tehnică cu beci,puț forat la 66 mp,termopane ,gresie,faianță,parchet,încălzire ...

772 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Apartament cu doua camere în bloc nou în Balcescu Residence
8

Apartament cu doua camere în bloc nou în Balcescu Residence

Pt.detalii sunati la: zero sapte trei doi șase cinci patru patru trei trei Va oferim spre vânzare un apartament cu doua camere situat la etajul 6 al unui bloc din complexul rezidențial Balcescu Residence. Apartamentul este decomandat si spațios având o suprafață UTILA de 61.5 mp plus un balcon de ...

2081 EUR/m2 | 62 m2

Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Salvează căutarea