Promovat
Apartament 2 camere – Cartier  Mărășești
12
1

Apartament 2 camere – Cartier Mărășești

Next Level Imob pune în vânzare( sau schimb cu apartament de 3 sau 4 camere+diferemță,) un apartament de 2 camere situat pe strada Mărășești, aflată lângă Pădurea Trivale. Imobil este construit din cărămidă, apartamentul fiind renovat în 2021. Proprietatea dispune de centrală termică proprie cu calorifere ...

1700 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Promovat
NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp.  An 1990 Etaj Parter Cu Balcon
4

Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Etaj Parter Cu Balcon

SUPER OFERTĂ Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, la câteva minute de centrul ...

1306 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vânzare 2.131mp, Utilități branșate, Pitești– Găvana
10

Teren spațios de 2131mp, cu front generos 22m liniari și utilități deja racordate, pentru proiectul tău. Utilitățile racordate la construcția existentă: apa, canalizarea, curent, gaz; un avantaj real. Suprafața totală a terenului este de 2.131mp, cu front stradal de 22m liniari, drum de acces de 9m ...

2,131 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges
5

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges

Vand teren INTRAVILAN situat in comuna Leordeni, judetul Arges, dupa trecerea de cale ferata spre autostrada, la cativa metri de drumul principal DJ703B (se pot vedea pozele din anunt). Este intravilan complet, deci se poate construi pe el, daca se doreste. Zona este linistita, iar in imediata vecinatate, ...

4,000 m2

Pitesti, Arges

Teren PARCELABIL 6000 mp Smeura 20

Teren PARCELABIL 6000 mp Smeura

Vând teren 6000 mp , parcelabil 800-1000 mp. Utilitați la 100 m( curent, apa, canalizare si in curand si gaze) Smeura zona str. La Pruni (la 500 m de strada principala)

Pitesti, Arges

4 camere Trivale semidecomandat
9
11

4 camere Trivale semidecomandat

Trivale 4 camere et 4 4 , suprafata 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane , centrala termica. Necesita RENOVARE TOTALA.

975 EUR/m2 | 80 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
19
6

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

OCAZIE   Duplex la preț de apartament   P+1+M cu contorizare independentă
9
2

OCAZIE Duplex la preț de apartament P+1+M cu contorizare independentă

Direct ROPRIETAR Cu toate actele la zi. DUPLEXUL LA PRET DE APARTAMENT. Sau separat la 80000 fiecare parte. Teren suficient pt fiecare casă. Teren 2000mp total sau 1000mp casă. Un DUPLEX foarte bine compartimentat, construit într-o zonă foarte frumoasă. Instalație electrică din cupru PANOU-TRIFAZIC. Loc ...

627 EUR/m2 | 236 m2

Cartierul Trivale, Pitesti, Arges

apartament de vanzare
5
3

apartament de vanzare

- etajul 1 4 - termoizolat exterior - geamuri termopan inclusiv balconul inchis - centrala propie Vaillant - zona centrala : piata, scoala generala, supermarket-uri, parcul Expo, etc. - disponibil imediat - exclus agentii imobiliare

1472 EUR/m2 | 52 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Proprietar vand apartament 2 camere ultracentral
1

Proprietar vand apartament 2 camere ultracentral

Vand apartament 2 camere, ultracentral zona 0,etaj4 4. Este izolat termic,geamuri si balcon închis cu termopan Qfort, usa metalica la intrare. Apartamentul necesita renovare oferind libertatea viitorului proprietar de al transforma într-un spatiu pe gustul sau. Mai multe detalii la telefon.Exclus agențiile. ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

teren intravilan Dobrogostea   la 5 km de lidl Bascov
5
4

teren intravilan Dobrogostea la 5 km de lidl Bascov

teren intravilan in Dobrogostea la 5km de lidl bascov suprafata 880 m deschidere 14.2 tot intravilan zona in plina dezvoltare ca utilități in fata terenului apa curent pe maps arata schiau dar apartine de Merisani terenul este perfect plan nu in panta