Promovat
Vila Uiasca - constructie noua, se vinde la cheie
10
2

Vila Uiasca - constructie noua, se vinde la cheie

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare vila situata in Uiasca, P+1, in suprafata totala de 120 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - parter - living, baie, bucatarie; - etaj - 2 dormitoare, baie, dressing. Constructia este realizata din caramida, izolata termic exterior cu termosistem ...

1670 EUR/m2 | 100 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
2

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Teren de vanzare situat intr-o zona centrala
1

Teren de vanzare situat intr-o zona centrala

Agentia imobiliara Project Canter va propune spre vanzare teren situat intr-o zona centrala, in suprafata totala de 708 mp, conform certificatului de urbanism se pot construi locuinte individuale si colective de inaltime medie, minim P+2, avand POT = 40%. Terenul are 2 deschideri de 65 m, respectiv ...

708 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament  2 camere, Calea Bucuresti, etaj 1,liber, 2 balcoane.
6
7

Apartament 2 camere, Calea Bucuresti, etaj 1,liber, 2 balcoane.

OFERTA! Vand apartament 2 camere, stradal, Calea Bucuresti, confort 1, etaj 1 4. Suprafata: 56 mp. Apartamentul este nemodernizat, oferind astfel posibilitatea amenajarii dupa preferinta, este compus din sufragerie, dormitor, bucatarie, 2 holuri, grup sanitar, camara si Doua balcoane, unul de 4mp respective ...

1429 EUR/m2 | 56 m2

Calea%2bBucuresti, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de vanzare
1
2

Apartament 3 camere de vanzare

De vânzare Apartament 3 camere semidecomandat, etajul 3 Calea Craiovei,62 mp Situat 30 m de statia de autobuz Centrala,termopane,multiple îmbunătățiri

1419 EUR/m2 | 62 m2

Pitesti, Arges

Teren  pentru  casa
4
20

Teren pentru casa

Vand 1150mp teren de casa , zona Lisa-Auchan ,la un kilometru de semaforul din bulevardul N Balcescu,deschidere 15m, cu ,pomi fructiferi, vita de vie, apa , lumina ,cablu si internet , gaze, beci si o casa batraneasca demolabila.. . . Nu se vinde in rate si nu se parceleaza.Pretul este usor negociabil ...

1,150 m2

Rolast, Pitesti, Arges

Vând criptă cu capac (tip cavou) în cimitirul Pantelimon 2
2
1

Vând criptă cu capac (tip cavou) în cimitirul Pantelimon 2

Vând criptă cu capac (tip cavou) în Cimitirul Pantelimon 2, figura 34, loc 42 stânga, suprafața de 1,20x2,50=3 mp. Locul de veci este o lucrare zidită, solidă, cu 3 locuri, cruce și loc de pus lumânări. Acesta a fost dezafectat și igienizat (au fost deshumate osemintele existente)

Pitesti, Arges

Vând apartament 2 camere, Pitesti, zona Spital Pediatrie
10
9

Vând apartament 2 camere, Pitesti, zona Spital Pediatrie

PROPRIETAR, vând apartament 2 camere, etaj 3 din 4, situat in mun. Pitesti, str. Dacia, zona Spital Pediatrie. Apartamentul este mobilat, utilat cu frigider, aragaz, masina de spalat, centrala proprie (2 ani vechime), are 2 balcoane inchise cu termopan, 2 debarale și este izolat. An de constructie 1990. ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Vand casa ultracentral Pitesti
1
3

Vand casa ultracentral Pitesti

Casa subsol + parter langa itm suprafata construita 132mp, suprafata desfasurata 177mp, autorizatie de construire pentru imobil cu suprafață desfasurata de 600mp in curs de obtinere.

1695 EUR/m2 | 177 m2

Central, Pitesti, Arges

Vând apartament 4 camere Pitești
8
4

Vând apartament 4 camere Pitești

Vând apartament 4 camere Pitești zona Big Găvana izolat exterior,doua bai , doua balcoane,4 camere,centrala nouă .preț 100.000 euro

1220 EUR/m2 | 82 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Victoria Residence Pitesti
1
2

Apartament 2 camere Victoria Residence Pitesti

Vând apartament în bloc nou cu 2 camere decomandat Victoria Residence zona Prundu, Pitești, etaj 2. Blocul dispune de lift. Suprafața apartament = 56.35 mp Suprafață balcon = 5.21 mp Suprafața utilă totală = 61.56 mp An finalizare construcție 2018 Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Balcon ...

2518 EUR/m2 | 62 m2

Pitesti, Arges

Vând teren Trivale, 650mp
1
8

Vând teren Trivale, 650mp

Terenul este situat pe str. Strainari, nr. 24, complex 3, într-o zona superba de pădure și aparține de Mosoaia. Are toate utilitățile.

Trivale, Pitesti, Arges

Vânzare apartament
9
5

Vânzare apartament

Vând apartament 3 camere decomandat, zona Nord, etaj 10 10, izolat interior și exterior, utilat,mobilat. Preț 90 000 Euro.

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord, Pitesti, Arges

Teren intravilan 5000mp Geamana, Bradu, Arges

Teren intravilan 5000mp Geamana, Bradu, Arges

Teren intravilan 5000mp Bradu, sat Geamana, judetul Arges. Utilitatile la strada principala.Ideal pentru constructie case.

5,000 m2

Pitesti, Arges

Vind garsoniera, ultracentral, Eremia Grigorescu
5
7

Vind garsoniera, ultracentral, Eremia Grigorescu

Vind garsoniera ultracentral, in Eremia Grigorescu, zona 0 a orasului. Garsoniera dispune de centrala proprie. Blocul este izolat termic.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Pitesti, Arges

Proprietar,vand apartament 2 camere
10
4

Proprietar,vand apartament 2 camere

Apartamentul se afla in cartierul Craiovei, la etajul6 din 7 al unui bloc construit in 2010.Suprafata totala e de 62 mp .E mobilat,izolat termic, are îmbunătățiri și e disponibil pentru mutare.Bucataria e separată, balconul generos (12 mp) are debara cu rafturi pentru depozitare și e închis cu termopan. ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Vand loturi 500 mp  teren INTRAVILAN Pitesti Trivale, din parcela 14935mp, deschidere 20m
7
23

Vand loturi 500 mp teren INTRAVILAN Pitesti Trivale, din parcela 14935mp, deschidere 20m

VAND loturi 500 mp Teren INTRAVILAN Smeura, Mosoaia (Trivale) din parcela de 14935mp. Fiecare lot are deschidere 20 m la drum de servitute. PRET 70 EURO MP Utilitati (gaze, curent) la casele invecinate! Utilitati (apa) - contract individual, bransament realizat Zona linistita, padurea Trivale, zona ...

14,935 m2

Pitesti, Arges

Vând loc de veci 1

Vând loc de veci

Vând loc de veci, rând 29 dreapta nr. 16, cimitir Trivale . Preț 3000 lei.

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere confort 1 Trivale
9
27

Apartament 3 camere confort 1 Trivale

Vând apartament 3 camere Trivale semidecomandat, bl 1C, etaj 2 din 4, confort 1, bloc cărămidă, centură plafon și stâlpii colțari din beton armat, cum se construiesc toate clădirile moderne!!! Vedere pe 2 părți, 2 balcoane, izolație exterioară, ușă metalică, termopane, parchet original 2,5 cm grosime ...

1242 EUR/m2 | 62 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Vând garsonieră Craiovei 1

Vând garsonieră Craiovei

Vând garsonieră Craiovei,etaj 2,lângă școala Generală 11! Mai multe detalii la telefon!

1638 EUR/m2 | 29 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere, bloc nou, zonă Capitol   (direct de la proprietar)
5
6

Apartament 3 camere, bloc nou, zonă Capitol (direct de la proprietar)

Dacă ești în căutarea unui apartament într-o zonă liniștită, în cartier de case, dar totuși aproape de oraș s-ar putea să-ți placă ce am de oferit. Vând apartament cu 3 camere, situat în zona Capitol (Tancodrom), Pitești o zonă aerisită, cu blocuri puține și vecini liniștiți. Apartamentul este într-un ...

1679 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

Vila in Trivale-Pitesti   Mobilata-Utilata de Lux Complet!
10
9

Vila in Trivale-Pitesti Mobilata-Utilata de Lux Complet!

Proprietar Persoana Fizica Mobilată - Utilată Complet! Suprafață- aproximativ 150 mp incluzând podul și balconul! *Casa la Cheie Casa Individuala. Construcție noua. Casa are curte proprie 200mp și 2 locuri de parcare. *Situată pe Strada Câmpului în Cartierul Trivale. Între Complexul 2-3. Anul ...

1590 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Vând 7.404 mp teren în comuna Călinești, județul Argeș
1
4

Vând 7.404 mp teren în comuna Călinești, județul Argeș

Vând 7.404 mp teren arabil extravilan în județul Argeș, comuna Călinești, sat Udeni, la 350 metri distanță de drumul principal, cu posibilitatea de a fi transferat în teren intravilan. Preț: 3 euro mp (total 111.000 lei). Telefon: .

7,404 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea